گوگل می رسد حل و فصل با دولت AGs پس از رقابت مشاوران در ضد تراست پروب

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai شهادت در یک خانه قضائیه جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, 11 دسامبر 2018.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گوگل رسیده است و دولت به طور کلی وکیل بیش از مشاوران خارج از استخدام برای کار در ایالات متحده’ آنتی تراست بررسی CNBC یاد کرده است.

حل و فصل بدان معنی است که موانع بالقوه برای ایالات متحده کاوشگر ممکن است پاک شود در حال حاضر اجازه می دهد به طور کلی وکیل برای ادامه حفاری به گوگل کسب و کار. تاخیر به این تحقیقات می تواند مانع متحده توانایی برای کشف اطلاعات مهم در مورد گوگل شیوه های رقابتی. هر چند تحقیقات ضد تراست در حال بدنام کند و واقعیت فشرده سرعت سریع تغییر در صنعت فن آوری باعث می شود آن را به ویژه مهم برای محققان به حرکت سریع به منظور تحمیل راه حل قبل از آنها دیگر مرتبط است.

تگزاس است که منجر به حمله به گوگل دیجیتال, تبلیغات, کسب و کار است که با حمایت 49 دیگر وکلای عمومی از ایالات متحده و سرزمین های. این تحقیقات در حال گسترش به مناطق دیگر از گوگل کسب و کار نیز از جمله جستجو و آندروید, CNBC قبلا گزارش شده است.

گوگل تا به حال در زمینه یک حرکت در اکتبر درخواست تگزاس دادستان کل کن Paxton به اشتراک گذاری اطلاعات کسب و کار محرمانه با خارج از مشاوران با استناد به نگرانی های خود را با دو نفر استخدام به کمک پروب بر اساس گذشته کار را برای رقبا. حل و فصل است که در انتظار در تگزاس دادگاه اجازه می دهد که مشاوران به ادامه توصیه متحده,’ بررسي بلکه اعمال خاص و محرمانه محدودیت در آنها یک منبع گفت: CNBC.

انتظار حل و فصل بود که بررسی توسط CNBC اجازه می دهد تا گوگل به عطف به ماسبق تعیین مواد آن دست به تحقیقات به عنوان یک تجارت راز و یا محرمانه است. مشاوران مانند کسانی که گوگل تا به حال رقابت قادر خواهد بود برای بررسی مواد گوگل دست بیش از, اما فاش نمی تواند هر چیزی تلقی تجارت راز و یا محرمانه به اشخاص ثالث بدون گوگل رضایت. این توافق همچنین اجازه می دهد گوگل برای جمع شدن هر گونه اطلاعات در آن بیش از آن است که موضوع را به وکیل مشتری امتیاز.

ایالات متحده هنوز هم قادر خواهد بود به مسابقه گوگل تعیین محرمانه و یا اسرار تجاری تحت توافق و می توانید با استفاده از شخص ثالث فروشندگان مانند سند نقد و بررسی سیستم عامل به کمک پروب آن است.

“ما خوشحالیم که AG موافقت کرده است که محدودیتی در مورد چگونگی آن دسته ما محرمانه اطلاعات کسب و کار. اما ما همچنان درگیر نامنظم راه این تحقیقات ادامه دارد, از جمله غیر معمول ترتیبات با مشاوران است که کار را برای ما رقبا و منتقدان” یک سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت.

تگزاس دادستانی کل ارائه نکردند بیانیه ای در حل و فصل.

گوگل تا به حال رقابت دو مشاوران استخدام پکستون ، گوگل شکایت از کریستینا Caffarra گذشته کار برای شرکت جستجو یاندکس مایکروسافت و اخبار پارسیان است که مکرر منتقد این شرکت است. این شرکت همچنین رقابت یوجین Burrus که قبلا به عنوان دستیار مشاور عمومی مایکروسافت و مشتریان در ضد تراست موارد در برابر گوگل.

پکستون گفت CNBC در اوایل این ماه که گوگل اعمال شد “هل دادن ما به سوی یک مبارزه است.”

“ما لزوما می خواهید یک. اما ما نمی خواهد پشت کردن اگر آنها در حال رفتن به همکاری,” او گفت:. پکستون همچنین ابراز نگرانی اجازه بررسی “کشیدن.”

“ما نمی خواهیم این فناوری را به ما می گذرند به طوری که در زمان ما به هر نوع قطعنامه مهم نیست,” او گفت: در آن زمان.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه ما قانون ضد تراست کار می کند و آنچه در آن به معنی برای بزرگ با تکنولوژی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>