گوگل گزارش شده است که در پیشرفته ایران’ به سرمایه گذاری 4 میلیارد دلار در Jio سیستم عامل پس از Facebook را 5.7 میلیارد دلار شرط بندی در هند مخابراتی

Mukesh Ambani

برکرفت Inida | گتی ایماژ

گوگل در “پیشرفته مذاکرات” برای سرمایه گذاری 4 میلیارد دلار در ارتباطات از راه دور شرکت Jio سیستم عامل با توجه به گزارش از بلومبرگ روز سه شنبه.

در این اطلاعیه آمده می تواند در چند هفته آینده منابع آشنا با این موضوع گفت: بنا به گزارش بلومبرگ. اما آن می تواند با تاخیر و یا لغو در مجموع و در جزئیات هنوز هم در حال اتو کردن.

گوگل و اتکای صنایع بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

اگر معامله شدند و به جلو بروید سپس گوگل را تبدیل به آخرین متحده غول تکنولوژی به Jio سیستم عامل است که متعلق به Mukesh Ambani تکیه صنایع. Facebook اعلام کرد 5.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این شرکت در ماه آوریل و اینتل سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری در اوایل این ماه. ماه گذشته امارات متحده عربی و ثروت صندوق Mubadala نشان داد آن سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار در این شرکت در حالی که عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری را در 1.5 میلیارد دلار.

Jio سیستم عامل عمل Jio Infocomm شبکه های مخابراتی است که انباشته بیش از 388 میلیون 4G مشترکین پس از راه اندازی در سال 2016. امروز از آن است که هند بالا مخابراتی و همچنین دارای چندین نرم افزار و دیگر خدمات در تجارت الکترونیک و پهنای باند.

جزئیات بیشتر در بلومبرگ به وب سایت اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>