گوگل در حال ساخت یک زیراب کابل فیبر نوری برای اتصال ایالات متحده به بریتانیا و اسپانیا

این کشتی استفاده می شود برای ذخیره کردن یکی دیگر Google کابل زیر دریا.

گوگل

گوگل اعلام کرد در نظر دارد برای راه اندازی یک جدید زیراب کابل فیبر نوری بین آمریکا و انگلستان و اسپانیا به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود خدمات خود را.

کابل — به نام گریس هاپر پس از آمریکا, برنامه نویسی کامپیوتر پیشگامان — را فراهم خواهد کرد “بهتر انعطاف پذیری برای شبکه است که پی ریزی گوگل مصرف کننده و شرکت های محصولات” Google گفت.

“پس از سفارش, گریس هاپر کابل خواهد شد یکی از اولین جدید کابل اتصال به آمریکا و انگلیس از سال 2003 افزایش ظرفیت در این شلوغ جهانی چهارراه و تأمین خدمات گوگل مانند دیدار با Gmail و Google Cloud” گفت: Bikash Koley, معاون رئیس جمهور, گوگل, شبکه جهانی در یک پست وبلاگ.

“این نیز نشانه های ما سرمایه گذاری برای اولین بار در کابل زیر دریا مسیر به انگلستان و ما همیشه اول مسیر به اسپانیا” Koley گفت. “اسپانیایی نقطه فرود محکم تر خواهد شد ادغام آینده Google Cloud منطقه در مادرید به زیرساخت های جهانی.”

کوه مشاهده-دفتر مرکزی شرکت اضافه شده است که کابل را ترکیب “رمان فیبر نوری سوئیچینگ” که اجازه خواهد داد که آن را به حرکت ترافیک در سراسر اینترنت قطع بیشتر شایستگی از قبل. آن را نیز باید 16 فیبر جفت (32 الیاف) است که یک “ارتقاء قابل توجهی” به اینترنت زیربنایی که ایالات متحده با اروپا Koley گفت.

کابل اجرا خواهد شد در امتداد کف اقیانوس را از نیویورک به Cornish تفریحگاه ساحلی شهر بود در انگلستان و بیلبائو در اسپانیا. آن را اجرا خواهد کرد 6,250 متر از آمریکا به انگلستان و 6,300 متر از آمریکا به اسپانیا.

گوگل عمل چندین زیر دریا دیگر کابل از جمله یکی از پرتغال به آفریقای جنوبی به نام Equiano و دیگری به نام Dunant که متصل به ایالات متحده و فرانسه است.

غول اینترنت اشاره کرد که این خصوصی زیر دریا کابل اجازه می دهد آن را به “طرح موثر” برای آینده ظرفیت نیازهای کاربران آن در سراسر جهان است.

گوگل امضا قرارداد در اوایل این سال با زیر آب ارائه دهنده کابل SubCom است که مقر اصلی آن در نیوجرسی و انتظار می رود این پروژه به پایان رسید در سال 2022. گوگل کاهش یافته است می گویند چقدر این کابل جدید است که هزینه شرکت.

زیر دریا, کابل, کشتی 98% بین المللی ترافیک اینترنت در سراسر جهان است. این کابل آن را ممکن است برای به اشتراک گذاشتن, جستجو, ارسال و دریافت اطلاعات در سراسر جهان در سرعت نور.

پناهگاه در محل اقدامات در سطح جهانی و در میان coronavirus همه گیر قرار داده شده اند افزایش فشار بر شبکه های موجود با تقاضا برای داده های فشرده و خدمات مانند Netflix و زوم صعودی.

“این COVID-19 همه گیر است و قرار دادن یک نور افکن در اتصال برجسته چگونه ریشه دوانده آن است که در زندگی روزمره ما گفت:” تام مایر یک مدیر کل و معاون رئیس جمهور در تکنولوژی تحلیلگر شرکت IDC اروپا است. “این زمان به چالش کشیدن را به ما آموخت که پایدار و قابل اعتماد شبکه دیگر “به خوبی” اما کسب و کار حیاتی است.”

“به طور طبیعی سرمایه گذاری در زیرساخت به عنوان یک اولویت مهم به خصوص به عنوان اتصال می شود روزافزون ضرورت رفتن به جلو” مایر گفت.

گوگل گفت که “هیجان زده” به افتخار قیف بود که ایالات متحده Rear Admiral و مخترع اولین انسانی زبان و کامپیوتر, کد, کامپایلر.

Facebook کابل

در ماه مه Facebook اعلام کرد که ساختمان یک زیراب کابل در سراسر آفریقا برای افزایش دسترسی به اینترنت در این قاره است.

رسانه های اجتماعی شرکت با همکاری امثال چین تلفن همراه آفریقای جنوبی MTN, فرانسه نارنجی و بریتانیا Vodafone به عنوان به خوبی به عنوان محلی اپراتورهای شبکه در پروژه لقب 2Africa.

این وظیفه نوکیا متعلق به کابل ارائه دهنده سیستم های Alcatel زیردریایی شبکه با ساختمان کابل زیر دریا. در 37,000 کیلومتر — یا در مورد 22,991 مایل — در طول Facebook ادعا کابل خواهد بود “تقریبا برابر به دور از زمین.” این هنوز روشن نیست که چه مقدار بودجه Facebook و شرکای خود قرار داده اند پشت این پروژه است.

گوگل مشخص نیست که این کار با در گریس هاپر کابل.

CNBC Ryan براون کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *