سوندار پیچای مدیر ارشد اجرایی در گوگل, LLC صحبت می کند در طول Google Cloud بعدی ’19 رویداد در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز سه شنبه, 9 آوریل 2019.

مایکل کوتاه | بلومبرگ | گتی ایماژ

گوگل گفت: آن مرورگر کروم را جلوگیری از نمایش تبلیغات در سایت هایی که “مخل” تبلیغات تصویری بعد از این سال بر اساس یک مجموعه جدید از استانداردهای منتشر شده توسط ائتلاف برای بهتر تبلیغات.

این ائتلاف را “بهتر تبلیغات استانداردهای” تعریف آگهی تجارب است که نمی تواند قابل قبول برای مصرف کنندگان خواهد بود و به احتمال زیاد به رانندگی مصرف کنندگان به نصب مسدود کننده های آگهی. تبلیغات است که سقوط در زیر آن استانداردها بر اساس آن مصرف کنندگان پژوهش شامل خودکار-پخش تبلیغات تصویری که صدا و بدون هیچ گونه تعامل با کاربر و یا بزرگ “مهم تبلیغات” را که تا بیش از 30 درصد از یک صفحه نمایش و چوب به طرف یک صفحه تلفن همراه بدون در نظر گرفتن کاربر تلاش برای حرکت.

این گروه اعضای هیئت مدیره عبارتند از خود گوگل و دیگر شرکت ها از جمله Facebook مایکروسافت و یونیلور. اعضای دیگر شامل ad-tech شرکت, آژانس, شرکت های هلدینگ و گروه های صنعت.

حدود دو سال پیش گوگل شروع به مسدود کردن تبلیغات دیگر بر روی وب سایت که نیست سازگار با “بهتر تبلیغات” استاندارد. آخرین اعلام می آید, گوگل به عنوان موضوع ضد تراست موشکافی در آن کسب و کار تبلیغات و مناطق دیگر. ماه گذشته سناتور. Ron Wyden (D-OR) خواسته رگولاتور به منظور مسدود کردن آگهی صنعت برای رفتار ضد رقابتی.

روز چهارشنبه ائتلاف اعلام کرد استانداردهای آن برای فرم کوتاه تصویری که آن را تعریف می کند به عنوان فیلم هایی که در حال هشت دقیقه یا کمتر. این گروه گفت که غیر skippable pre-roll تبلیغات و یا گروه های از تبلیغات بیش از 31 ثانیه است که نمی تواند نادیده گرفته شود در عرض 5 ثانیه; تبلیغات از هر مدت در وسط یک تصویری; و غیر خطی نمایش تبلیغات است که به نظر می رسد در بالای یک ویدئو در حال پخش است و در وسط سوم از یک دستگاه پخش ویدئو و یا پوشش بیش از 20 درصد از محتوای ویدئو ها همه “به خصوص مخل.”

Chrome گفت: در یک پست وبلاگ که ائتلاف است گفت: صاحبان وب سایت باید توقف نمایش این نوع از تبلیغات به بازدید کنندگان سایت در عرض چهار ماه. کروم را ” جلوگیری از نمایش تبلیغات در سایت های هر کشور است که بارها و بارها نشان می دهد کسانی که تبلیغات در آگوست 5, و یوتیوب که گوگل صاحب را نیز بررسی می شود برای انطباق.

“شبیه به قبلی بهتر تبلیغات استانداردهای ما را به روز رسانی محصول ما برنامه های ما در سراسر, آگهی, سیستم عامل از جمله یوتیوب به عنوان یک نتیجه از این استاندارد و اهرم پژوهش به عنوان یک ابزار برای کمک به راهنمای توسعه محصول در آینده” پست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de