گوگل تایید می کند این سرمایه گذاری 4.5 میلیارد دلار در هند Jio سیستم عامل چهار ماه پس از Facebook را زدن توپ در شرکت

سوندار پیچای حروف الفبا, مدیر عامل شرکت.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

گوگل تایید جمعه این سرمایه گذاری 4.5 میلیارد دلار به هند دیجیتال شرکت خدمات Jio سیستم عامل در ازای 7.7 درصد از سهام خود در این شرکت است که به ارزش 65 میلیارد دلار ،

سرمایه گذاری, به گزارش بلومبرگ در روز سه شنبه و تایید شده توسط گوگل VP Sameer Samat در یک پست وبلاگ می آید کمتر از چهار ماه پس از Facebook گفت: آن پمپاژ 5.7 میلیارد دلار به Jio سیستم عامل است.

متعلق به Mukesh Ambani تکیه صنایع Jio سیستم عامل عمل Jio Infocomm شبکه های مخابراتی است که انباشته بیش از 388 میلیون 4G مشترکین پس از راه اندازی در سال 2016. امروز از آن است که هند بالا مخابراتی و همچنین دارای چندین نرم افزار و دیگر خدمات در تجارت الکترونیک و پهنای باند.

گوگل گفت: این طرح به طور مشترک به منظور توسعه یک “ورود به سطح گوشی مقرون به صرفه” با Jio سیستم عامل خواهد شد که بهینه سازی شده برای آندروید و فروشگاه بازی.

“همراه ما هیجان زده به تجدید نظر از زمین تا, چگونه میلیون ها نفر از کاربران در هند می توانید تبدیل شدن به صاحبان گوشی های هوشمند” نوشت: Samat در این پست وبلاگ. “این تلاش ها باز خواهد شد فرصت های جدید و قدرت بیشتر پر جنب و جوش اکوسیستم از برنامه های کاربردی و فشار نوآوری به رشد برای اقتصاد هند.”

Samat در ادامه به اشاره است که اکثریت مردم در هند هنوز هم لازم نیست که دسترسی به اینترنت و کمتر هنوز هم خود را یک گوشی هوشمند است.

این پول است که سرمایه گذاری از طریق گوگل برای هند دیجیتالی صندوق بود که اوایل این هفته اعلام شد. Samat گفت: این صندوق راه اندازی شده است به “سرعت بخشیدن به هند اقتصاد دیجیتال بیش از پنج به هفت سال از طریق ترکیبی از سهام سرمایه گذاری و مشارکت و عملیاتی زیرساخت ها و اکوسیستم سرمایه گذاری است.”

“ما خوشحال به استقبال @گوگل به عنوان یک سرمایه گذار استراتژیک در Jio سیستم عامل” اعتماد Jio در توییتر نوشت. “ما امضا اتصال مشارکت و سرمایه گذاری قرارداد که تحت آن گوگل سرمایه گذاری خواهد کرد INR 33,737 کرور برای یک 7.7 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل است.”

Ambani هند ثروتمندترین مرد در حال تلاش برای فروش حدود 20 درصد از Jio سیستم عامل برای جمع آوری پول برای بدهی زده پدر و مادر شرکت Reliance Industries است که به شدت درگیر در نفت و پتروشیمی. در این گزارش به خالص بدهی شمع حدود 20 میلیارد دلار است.

اینتل گفت که سرمایه گذاری 250 میلیون دلار به Jio سیستم عامل در اوایل این ماه و دو روز پیش کوالکام اعلام کرد که قصد دارد به سرمایه گذاری $97 میلیون.

دیگر سرمایه گذاران ایالات متحده مانند KKR, General Atlantic, دریاچه نقره ای و ویستا باید پمپ میلیاردها دلار به Jio سیستم عامل است.

ماه گذشته امارات متحده عربی و ثروت صندوق Mubadala نشان داد آن سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار در این شرکت در حالی که عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری را در 1.5 میلیارد دلار.

Facebook سرمایه گذاری های شرکت در بزرگترین معامله پس از آن 19 میلیارد دلار خرید واتساپ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>