سایه ها از شرکت کنندگان دیده می شود در گوگل غرفه در طول سال 2018 Consumer Electronics Show در لاس وگاس.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

گسترده هر دو حزب ائتلاف دولت وکلای مدافع عمومی است و اختصاص منابع جدید به آن وسیعتر از آن ضد تراست کاوشگر گوگل فراتر از فن آوری های غول پیکر, تبلیغات, کسب و کار به تمرکز بر روی آن اندیشه و جست و کسب و کار.

در ماه های اخیر متحده divvied تا منابع و وارد مذاکرات جدید را در مشاوران و افراد آشنا با این وضعیت گفت: CNBC. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که از نظر تحقیقات محرمانه است.

مقامات دولتی نیز همکاری نزدیک با وزارت دادگستری است که انجام فدرال ضد انحصار پروب از این غول جستجو به مردم گفت.

تگزاس دادستان کل کن Paxton جمهوریخواه که منجر متحده کاوشگر متهم گوگل در اوایل این هفته به تاخیر انداختن این مورد به عنوان شرکت تلاش می کند برای جلوگیری از محققان در آوردن برخی از مشاوران خارج از.

سیاسی بادها به نظر می رسد در این محققان ” به نفع, اما به خصوص در انتخابات سال که در طی آن بزرگ شرکت های فن آوری را تحت موشکافی برای آنها چگونه انتقال سیاسی, اخبار و نظرات به توده ها. دره سیلیکون نیز در حال افزایش حمله از بالاترین سطح از هر دو طرف از جمله از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشرو دموکرات مانند ریاست جمهوری مدعی سناتور. الیزابت وارن ماساچوست.

پکستون اعلام کرد این تحقیقات در ماه سپتامبر. شرکت به طور کلی وکیل نمایندگی District of Columbia, پورتوریکو و هر دولتی به جز کالیفرنیا و Alabama.

طی یک کنفرانس خبری در آن زمان پکستون با تاکید بر تسلط گوگل در آگهی بازار و استفاده از اطلاعات مصرف کننده. او همچنین گفت: این کاوشگر می تواند گسترش. گوگل متهم شده است توسط رقبا با استفاده از آن تکنولوژی و قدرت به فشار رقابت و حمایت خود را از محصولات.

ایالات متحده بعد از آن تصمیم گرفت تا به طور رسمی گسترش جستجوی خود را به اندروید گوگل و تبلیغات, کسب و کار, CNBC گزارش در پاییز گذشته. آمریکا باید پس از منصوب مقامات در ایالت یوتا و آیووا به رهبری آندروید پروب گفت: افراد آشنا با این موضوع. آنها هنوز هم کنار هم قرار دادن رسمی رهبری برای جستجو در بخش بررسی است.

آیووا دادستان کل تام میلر یک دموکرات است قدرتمند و با نفوذ در میان همسالان خود. او در 10 دوره چهار ساله است و به عنوان رئيس جمهور از انجمن ملی وکلای مدافع به طور کلی. او عمیقا با تجربه در ضد تراست دعوا از جمله متحده’ نبرد با مایکروسافت در 1990s. که تحقیقات منجر به دعاوی از هر دو ایالات متحده و وزارت دادگستری که مایکروسافت در نهایت حل و فصل پس از یک قاضی فدرال در اصل حکومت برای فروپاشی.

یوتا دادستان کل جمهوری خواه Sean ریس نیز گرفته شده در شرکت های متهم به مواد مخدر بحران از جمله طرح دعوی در دادگاه در برابر پوردو داروسازی. ریس بعد کاهش یافته و با توجه به نفع اداری اقدام از طریق یوتا بخش حمایت از مصرف کننده.

ایالات متحده نیز در مذاکرات را در گوگل دشمن سابق می سی سی پی, دادستان کل جیم هود به عنوان یک مشاور به مردم گفت. آن را نمی تواند مشخص شود چه مقدار و یا اینکه آیا هود خواهد بود پرداخت می شود.

به عنوان دادستان کل حزب دموکرات هود شکایت گوگل دو بار — بیش از استفاده از آن از محتوای غیر قانونی و طول درمان آن از داده ها در کودکان است. گوگل در سال 2014 در پاسخ با کت و شلوار خود را و متهم هود کار با Motion Picture Association of America در اقدامات خود علیه این شرکت است. گوگل اتهامات شد و پشتیبانی توسط ایمیل به بیرون درز در هک شدن سونی توسط کره شمالی. هود در نهایت به نام “زمان” از مبارزه با غول اینترنت.

هود سابقه نشان می دهد که زمان پروب می تواند گسترش به حمایت از مصرف کننده. برخی از Google منتقدان استدلال کرده اند حمایت از مصرف کننده می تواند بخشی از یک ضد تراست استدلال. اگر مصرف کنندگان به حال بیشتر از انتخاب آنها می گویند آنها می تواند استدلال می کنند برای بیشتر حمایت.

یک سخنگوی گوگل اشاره CNBC به یک 2019 پست وبلاگ در مورد DOJ و AG تحقیقات با توجه به شرکت “همیشه کار سازنده با تنظیم کننده” و “همچنان به انجام این کار.”

“خدمات گوگل به کمک مردم, ایجاد گزینه های بیشتر و پشتیبانی از هزاران نفر از مشاغل و کسب و کارهای کوچک در سراسر ایالات متحده” کنت واکر معاون ارشد رئیس جمهور از امور جهانی نوشت: در این پست.

نمایندگان برای میلر و ریس کاهش یافته است به نظر. هود و نمایندگان تگزاس نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همکاری نزدیک با DOJ

وزارت دادگستری و دولت به طور کلی وکیل در حال کار با یکدیگر در تمام سه شاخک از تحقیقات آنتی تراست مردم گفت. این دو سازمان به طور منظم به برقراری ارتباط و اشتراک گذاری اطلاعات.

در روز سه شنبه Paxton, ریس و چند تن دیگر به طور کلی وکیل و ملاقات با مقامات ارشد در وزارت دادگستری به بحث در مورد تقسیم و به اشتراک گذاری منابع برای تحقیقات مربوطه. آن جلسه هم به پایان رسمی تصمیم به هماهنگی تحقیقات خود را هر چند آنها ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است انتخاب کنید برای انجام این کار است.

همچنین روز شنبه, Makan Delrahim به DOJ بالا ضد تراست رسمی اعلام کرد او recusing خود را از این تحقیقات با توجه به قبلی لابی کار مربوط به گوگل $3.1 میلیارد دلار کسب DoubleClick در سال 2007. معامله کمک تقویت گوگل جای پایی در تبلیغات فن آوری است. Delrahim اعلام اینکه پس از تحقیقات راه اندازی شد, پیشنهاد به برخی از خودی صنعت که DOJ بررسی است zeroing در دابلکلیک, گوگل, تبلیغات, کسب و کار فناوری.

در حالی که وزارت دادگستری تحقیقات مربوط به تکنولوژی تبلیغ ممکن است پیشرفته تر از آن پرس و جو به جستجو و اندروید آن را همچنان به نگاه در هر سه کسب و کار مردم گفت. این اداره گفته است که امیدوار است با به نتیجه رسیدن تحقیقات خود را تا پایان سال است.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر در حال بررسی است.

دو حزبی هدف

نمایندگان مجلس و منتقدان قبلا ادعا کرد که گوگل با استفاده از آن جستجو آندروید و تبلیغات فن آوری کسب و کار را به نفع خود محصولات.

پس از نزدیک به دو سال رسیدگی به آن دسته از شیوه های کسب و کار کمیسیون تجارت فدرال در سال 2013 تصمیم به اتفاق آرا نیست را به کت و شلوار در برابر غول اینترنت. در حل و فصل گوگل توافق کردند که به تغییرات از جمله ارائه تبلیغات آنلاین انعطاف پذیری بیشتر در خود سیستم عامل.

هنوز FTC رای stoked اختلاف زمانی که اسناد و مدارک سهوا با توجه به وال استریت ژورنال در سال 2015 پیشنهاد این تحقیقات تا به حال شواهدی وجود دارد که گوگل اریب نتایج جستجو را به نفع خود محصولات.

منتقدان استدلال در آن زمان تصمیم سیاسی محور, اشاره اوباما به روابط نزدیک و سپس به-مدیر عامل گوگل اریک اشمیت. کاخ سفید گفت: در آن زمان مورد احترام FTC را “مستقل تصمیم گیری است.”

گوگل منتقدان در حال حاضر استدلال می کنند که سیاست را در کنار خود. بزرگ شرکت های فن آوری را تبدیل به مشت زدن به کیسه های برای دموکرات ها و جمهوری خواهان که باید به طور جداگانه اعتراض به سیاست های اطراف محتوای اعتدال. دموکرات ها را مبارزه گوگل در اتهامات از جمله انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از مصرف کننده داده ها و یا اجازه می دهد نادرست محتوا در یوتیوب آن پلت فرم. چندین وزیر از جمله تهمت استدلال کرده اند که گوگل نتایج جستجو را به نفع لیبرال محتوا.

گوگل تحت فشار قرار دادند تا در برابر ادعاهای این بازرسان محافظه کار بیان.

“الگوریتم تشخیص نیست سیاسی دیدگاه بسیار کمتر از استفاده از آنها را در هر راه برای تعیین چگونه صفحات وب را رتبه بندی” Karan Bhatia, معاون رئیس جمهور, جهانی, دولت, امور و سیاست های عمومی در گوگل نوشت: در یک op-ed برای فاکس نیوز در سال 2015.

“ما نمی خواهد عقب نشینی’

با وجود سال های نظارتی بررسی و جنگ های گوگل همچنان به دنبال شیوه های کسب و کار است که جذب موشکافی محققان در ایالات متحده و خارج از کشور.

تنظیم کننده های اتحادیه اروپا سیلی گوگل با معادل 2.7 میلیارد دلار جریمه در سال 2017 برای درمان مورد علاقه به آن “گوگل خرید” خدمات و یک رکورد 5 میلیارد دلار جریمه در گوگل بیش از اتهام آندروید آنتی تراست موارد نقض حقوق بشر در سال 2018 است. گوگل جذاب است این تصمیم است. تنظیم کننده های اتحادیه اروپا نیز ارزیابی چگونه Google و Facebook جمع آوری و بصورت پول در اوردن داده است.

جریمه نمی شود کاهش گوگل پایین.

به عنوان مثال سهام گوگل, پدر و مادر الفبا بسته تا 1.1% که FTC اعلام کرد در ماه سپتامبر رکورد $170 میلیون دلار جریمه به اتهام نقض حریم خصوصی فرزندان. مجموع یک قطره در سطل در مقایسه با درآمد الفبا hauls در. این شرکت در گزارش سه ماهه چهارم درآمد $46.08 میلیارد دلار است.

دولت AGs در حال هل دادن در برابر یک حرکت گوگل ثبت شده در ماه اکتبر با این استدلال که دو نفر از مشاوران که در تگزاس استخدام کرده است برای کمک به این تحقیقات مطرح تضاد منافع با توجه به قبل کار را برای رقبا و منتقدان از گوگل. گوگل است که به درخواست دولت برای جلوگیری از به اشتراک گذاری اطلاعات کسب و کار محرمانه با کسانی که مشاوران.

“تگزاس درخواست کرده است و ما باید با ارائه بیش از 100 ، 000 صفحه از اطلاعات در مورد کسب و کار ما حتی به عنوان ما به دنبال اطمینان داد که ما محرمانه اطلاعات کسب و کار نمی تواند به اشتراک گذاشته شود با رقبا و یا آوازی شاکیان” سخنگوی گوگل جولی Tarallo McAlister گفت CNBC در بیانیه ای. “ما یک سابقه همکاری سازنده با رگولاتور در سراسر جهان و ما را به ادامه کار نشان می دهد که چگونه محصولات ما پشتیبانی از میلیون ها نفر از کسب و کار در سراسر امریکا است.”

تگزاس Paxton است را رد کرد و این حرکت به عنوان یک تاکتیک تاخیر انداختن و قول داد به حفاری در یک نبرد طولانی.

“آنها در حال هل دادن ما به سوی یک مبارزه” او گفت: CNBC به تازگی. “ما لزوما می خواهید یک. اما ما نمی خواهد پشت کردن اگر آنها در حال رفتن برای همکاری کنند.”

CNBC (Fa) Mui کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de