گلدمن ساکس سهام افزایش درآمد ضربه گذشته در خیابان بهترین نتایج معاملات در سال

گلدمن ساکس روز چهارشنبه گزارش فوران چاه نفت درآمد سه ماهه دوم خود را به عنوان تکیه بر تجارت و سرمایه گذاری بانکی پرداخت می شود در میان بازار تلاطم ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بانک گفت: این تولید $2.42 میلیارد دلار در سود یا $6.26 یک سهم خرد کردن $3.78 سهم برآورد تحلیلگران بررسی Refinitiv. آن شد نیویورک-بر اساس بانک بزرگترین درآمد outperformance در نزدیک به یک دهه.

درآمد حاصل از $13.3 میلیارد دلار بود و بیش از 3.5 میلیارد دلار رسیده بالاتر از برآورد سوخت با نتایج قوی در آن تجارت و سرمایه گذاری بانکی بخش ساخته شده است که تا سه چهارم از شرکت درآمد در این دوره است.

گلدمن سهام صعود 1.5% های تعدیل زودتر از دستاوردهای 5.5% پس از مدیریت گفت که فعالیت های تجاری بود آهسته در هفته های اخیر.

“در حالی که چشم انداز اقتصادی نامشخص باقی مانده است, من مطمئن هستم که ما ادامه خواهد داد به این شرکت انتخاب برای مشتریان در سراسر جهان” مدیر عامل داود سلیمان گفت: در این انتشار است.

گلدمن نزدیکترین تقریب به خالص-بازی Wall Street بانک باقی می ماند که در میان بزرگترین وام دهندگان ایالات متحده و تنظیم آن را به خوبی برای نیمه اول سال 2020 است. از شش تا از بزرگترین بانک های گلدمن می شود بزرگترین سهم از درآمد خود را از وال استریت از جمله فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری بانکی. برای چند سال گذشته است که یک ضرر به این شرکت به عنوان بانکداری خرده فروشی سوخت ارزان مصرف کننده سپرده شده است محور این صنعت افزایش سود.

در حال حاضر با بانک های خرده فروشی کنار گذاشتن میلیاردها دلار برای وام ضرر و زیان به همه گیر گلدمن مدل به نظر می رسد مانند یک مزیت متمایز.

همه گیر باعث افزایش بی ثباتی در سراسر دارایی با شروع در ماه مارس شرایط است که موجب سرمایه گذاران نهادی به محل شرط یا پرچین در برابر ضرر و زیان است. فدرال رزرو اقدامات بی سابقه ای برای سرپا نگه داشتن بازارهای اعتباری کمک پیوند تجارت و همچنین و باز کردن بازارهای بدهی و حتی ریسک شرکت ها برای فروش اوراق قرضه و مسئله حقوق صاحبان سهام در یک سرعت خشمگین منجر به ثبت رکورد سرمایه گذاری بانکی هزینه.

همه از آن کمک گلدمن. سه بانک چهار بخش اصلی تولید بیشتر در سه ماهه دوم درآمد نسبت به سال قبل.

“گلدمن درآمد این سه ماهه بیش از حد خوب — تقریبا خارج از نزاکت در واقع” گفت: Octavio Marenzi مدیر عامل شرکت از بازار سرمایه مشاوره Opimas. “فدرال رزرو شده است قادر به مهندس عظیمی bounce-back در بازار با تزریق تریلیون ها دلار بهره بانک های سرمایه گذاری در درجه اول.”

پیوند تجارت درآمد رسید تقریبا 150 ٪ به $4.24 میلیارد دلار و سهام تجارت درآمد رز 46 ٪ به $2.94 میلیارد دلار است. با هم تجارت بخش تولید حدود 2.5 میلیارد دلار بیشتر از تحلیلگران انتظار داشتند. بانکداری سرمایه گذاری درآمد با صعود 36 ٪ به $2.66 میلیارد دلار حدود 550 میلیون بیشتر از انتظار است.

گسترش بین آنچه که خریداران و فروشندگان حاضر به قبول در معاملات به طور کلی گسترده تر در سه ماهه بهره گیری گلدمن CFO Stephen Scherr به گفته تحلیلگران روز چهارشنبه. سرمایه گذاری در تجارت الکترونیکی سیستم عامل همچنین ادامه داد: برای پرداخت کمک بانک به دست آوردن سهم بازار ،

انتظارات برای سلیمان بانک در حال اجرا بالا پس از جی پی مورگان چیس و سیتی گروپ ارسال شده قوی تجاری و مشورتی نتایج است که به کمک بانک ضرب و شتم برآورد سود برای سه ماهه دوم. در جی پی مورگان بازار درآمد حاصل از افزایش 79% به رکورد 9.7 میلیارد.

این احتمال وجود دارد که تجارت درآمد را پایین آهسته در نیمی از سال 2020 معمولی سالانه الگوی برای معامله گران است. در این پست-بحران مالی دوران سرمایه گذاران باید با توجه به پایین ارزیابی های متعدد برای کسب و کار تجاری به دلیل ماهیت فرار از سود معامله گران می توانید پول کسب درآمد دست مشت گاهی اوقات تنها برای دیدن شرایط ناگهان تغییر دهید. جی پی مورگان مدیران گفت: آنها انتظار red-hot منطقه برای خنک کردن.

جزایر تحلیلگران گفت که در حالی که فعالیت های تجاری است آهسته در هفته های اخیر, آن را هنوز هم در سطح بالا.

گلدمن را مدیریت دارایی تقسیم شانس کمتر هست. درآمد کاهش 18 ٪ به $2.1 میلیارد dinged با کاهش سود از سهام خصوصی منابع که فقط تا حدی جبران سود بالاتر در سهام شرکت های دولتی.

در بانک نسبتا جدید مصرف کننده و مدیریت ثروت تقسیم درآمد صعود 9 ٪ به $1.36 میلیارد دلار سوخت بالاتر مدیریت هزینه ها و وام از شرکت اپل کارت مشارکت.

همچنین گفت: این مجموعه در کنار دیگر $1.59 میلیارد دلار به صورت بالقوه از دست دادن اعتبار با توجه به کوروناویروس.

گلدمن سهام به پایین 7 درصد در این سال از طریق پنج شنبه را در مقایسه با 36 درصد کاهش KBW شاخص بانک.

در اینجا یک لیست از بانک عطف برای سه ماهه:

  • درآمد حاصل از $13.3 میلیارد دلار بود و دوم بالاترین تا کنون برای شرکت و تا 41 درصد از سال قبل است.
  • ثابت درآمد تجارت و درآمد در آمد در $4.24 میلیارد دلار به بالاترین سطح خود در نه سال.
  • سهام تجارت درآمد $2.94 میلیارد و بهترین سه ماهه در 11 سال است.
  • بانکداری سرمایه گذاری درآمد یک رکورد $2.66 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>