گلدمن ساکس می بیند یوان چین به تقویت 6.70 در برابر دلار در 12 ماه آینده

یوان چین تنظیم شده است برای دیدن یک ملاحظه قدردانی در برابر دلار در 12 ماه آینده با توجه به ژاک Pandl co-رئیس جهانی ارز, نرخ و بازار در حال ظهور استراتژی در گلدمن ساکس.

Pandl پیش بینی ارز چینی می تواند ضربه 6.70 هر دلار در 12 ماه آینده, “در درجه اول از طریق سلامت اقتصاد چین.”

این مقایسه در برابر سطح فعلی 6.9973 هر دلار برای خشکی یوان که از صبح روز چهارشنبه به وقت سنگاپور. در ضمن دریایی خود را همتای تغییر در 6.9971 در برابر دلار آمریکا تقویت شد.

“من فکر می کنم داخلی تصویر در چین در واقع به نظر می رسد بسیار جامد” استراتژیست گفت CNBC “Squawk Box آسیا است.” او گفت که این کشور شاهد یک “خیلی خوب ارتجاعی” از شوک از coronavirus بیماری همه گیر.

اولین موارد گزارش شده از این ویروس یافت شد: در چین است. مقامات در این کشور به سرعت در محل قرار داده و مستند اقدامات برای جلوگیری از این بیماری را گسترش denting اقتصاد در این فرآیند است. داده های منتشر شده در خارج از کشور شده اند تماشا, توسط سرمایه گذاران برای یافتن سرنخ هایی در اطراف بهبود اقتصاد چین است.

پس Pandl مصاحبه با CNBC داده های منتشر شده بعد از آن در روز سه شنبه نشان داد چین-صادرات و واردات افزایش در ماه ژوئن ضرب و شتم انتظارات برای یک کاهش است. دیگر داده های اخیر منتشر شده اند همچنین با اشاره به افزایش تولید چین فعالیت با هر دو رسمی و Caixin/Markit مدیران خرید شاخص در ماه ژوئن نشان دادن توسعه در این بخش است.

“تنها چیزی که ما عقب نگه واقعا از شور و شوق در اطراف ارز است تنش با ایالات متحده پیش از انتخابات ماه نوامبر” Pandl گفت.

“اگر من می تواند تنظیم آن را کنار گذاشته و من فکر می کنم زمانی که شما نگاه در 12 ماه پیش رو شما می توانید از طریق نگاه است که به برخی از درجه,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم آن را در واقع می کند مانند یک چشم انداز بسیار معقول برای یوان در اینجا.”

خطرات برای یوان

به دنبال ریزش و خطرات پیش رو برای چینی ارز Pandl گفت: وجود دو عامل است که او متمرکز شده است.

برای اولین بار بود که وضعیت در اطراف coronavirus استراتژیست گفت.

“من فکر می کنم ما نیاز به شناسایی که دلار ایالات متحده است که یک پناهگاه امن و تمایل به رفتن در برابر تقریبا تمام ارزهای زمانی که اقتصاد جهانی را عطف بر” Pandl گفت. “اگر ما پیدا کردن که ما واقعا باید این ویروس را تحت کنترل ما در حال رفتن به یک رکود مضاعف … خواهد بود که خطر عمده برای همه ما ارز پیش بینی.”

عامل دوم Pandl اشاره شد رابطه بین پکن و واشنگتن پیش از انتخابات stateside در ماه نوامبر.

“رئیس جمهور تهمت ابراز ناخشنودی با سیاست در انواع جبهه ها و است که می تواند در سیاست و قطعا برخی اظهارات از طرف ایالات متحده پیش از انتخابات ماه نوامبر” او گفت:.

پرسید: چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن انتخاب شده است آمده نوامبر Pandl گفت: “در درجه اول” در نتیجه تفاوت در تاکتیک و نه رابطه.

“من فکر نمی کنم بایدن در حال رفتن به رویکرد روابط دوجانبه در یک راه کاملا متفاوت اما تاکتیک های خود را خواهد شد بسیار کمی متفاوت” استراتژیست گفت.

با بایدن ظاهر می شود به “کاهش اشتها, برای, تعرفه” Pandl گفت: وجود یک “بالاتر از شانس” وظایف تحمیل میان آمریکا و چین می تواند لغو اگر معاون سابق رئیس جمهور انتخاب می شود.

“که مثبت برای یوان به عنوان به خوبی.” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>