گلدمن در مورد چگونه به ‘بزرگترین شوک اقتصادی ما در طول عمر’ به طور دائم تغییر بازارهای انرژی

یک عکس گرفته شده در مارس 26 سال 2020 نشان می دهد یک ماشین رانندگی در یک جاده در کنار ملک عبدالله مالی شهر در پایتخت عربستان ریاض بعد از پادشاهی شروع اجرای 11 ساعت در سراسر کشور حکومت نظامی در روز اورژانس G20 ویدئو کنفرانس به بحث و گفتگو در پاسخ به COVID-19 بحران است. (عکس FAYEZ NURELDINE / AFP) (عکس FAYEZ NURELDINE/خبرگزاری گتی ایماژ)

FAYEZ NURELDINE | خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد یک “تغییر بازی” برای بازارهای انرژی با توجه به تحلیلگران گلدمن ساکس با کربن مبتنی بر صنایع از جمله نفت به فکر نشستن “در صلیب کشیده شوند.”

جهانی بهداشت از بحران به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها قرار دادن عظیم محدودیت در زندگی روزانه صدها میلیون ها نفر از مردم است.

به تاریخ 730,000 مردم باید قرارداد COVID-19 در سراسر جهان با 34,686 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آن را ترک کرده است بسیاری از تعجب که زندگی ممکن است بازگشت به حالت عادی در میان اوج ترس که یک coronavirus مستند می تواند چند ماه گذشته.

“اجتماعی فاصله اقدامات در حال حاضر تأثیر 92 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی نهایی قدر از این بسته ها که هنوز هم ناشناخته به احتمال زیاد خواهد شد به طور دائم تغییر صنعت انرژی و جغرافیای سیاسی, محدود کردن تقاضا به عنوان فعالیت های اقتصادی عادی و تغییر بحث در اطراف تغییر آب و هوا” تحلیلگران گلدمن گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده دوشنبه.

“نه تنها این بزرگترین شوک اقتصادی از طول عمر ما, اما مبتنی بر کربن صنایع مانند نفت نشستن در مقطع موها به عنوان آنها در طول تاریخ به عنوان سنگ بنای تعاملات اجتماعی و جهانی شدن, پیشگیری از آن ها اصلی دفاع در برابر ویروس” آنها اضافه شده است.

قیمت نفت به شدت کاهش یافت و صبح روز دوشنبه به عنوان شیوع همچنان به سرکوب تقاضای جهانی برای نفت خام است.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $22.68 در هر بشکه پایین تر از 9 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $20.01 تقریبا 7 درصد پایین تر است.

برنت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در 18 سال و WTI جلسه نیز با کاهش به زیر 20 دلار در هر بشکه در روز دوشنبه قبل از هر دو معیار مقایسه برخی از ضرر و زیان خود را.

تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: آنها بر این باورند که تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس خواهد بود “بسیار منفی” برای قیمت نفت داده شده این است که “غیر ممکن است برای خاموش کردن یک مقدار زیادی از تقاضا بدون بزرگ و ماندگار انشعابات به عرضه است.”

“یکی از چیزهایی که جدا انرژی از دیگر کالاها است که باید آن را در درون خود تولید زیرساخت که برای نفت شامل خطوط لوله و کشتی ها و پایانه های ذخیره سازی پالایشگاه ها و شبکه های توزیع. که تمام آنها نسبتا کوچک و محدود ظرفیت یدکی.”

می تواند آمریکا و اوپک نجات این بازار ؟

رهبری جف کوری گلدمن ساکس ” جهانی سر از کالاها تحقیقات ایالات متحده سرمایه گذاری بانک گفت: نفت بوده است “نامتناسب آمار” توسط شیوع کروناویروس.

برای مطمئن شود, بانک گفت: تقاضای نفت خام این هفته برآورد شد به سقوط 26 میلیون بشکه در روز (b/d) و یا 25 درصد از مجموع رشد تقاضا. انتظار رها کردن در تقاضا برای نفت بود آنقدر شدید گلدمن معتقد است که در جریان جنگ قیمت بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه ساخته شده بود “بی ربط است.”

عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود و وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در آغاز یک اوپک و غیر اوپک در نشست وین, اتریش 6 دسامبر 2019.

لئونارد Foeger | ایسنا

در اوایل این ماه تولید کننده نفت در گروه اوپک و آن متفقین شرکای گاهی اوقات به عنوان اوپک+ موفق به توافق بر گسترش تولید کاهش فراتر از 31 مارس است.

آن منجر به نگرانی از افزایش عرضه از 1 آوریل با عربستان سعودی و امارات متحده عربی هر دو متعهد به سطح شیب دار بالا تولید.

“حال سوال این است: آیا آمریکا و اوپک نجات این بازار ؟” تحلیلگران گلدمن پرسید.

“شوک تقاضا تبدیل شده است به طوری که آنها نمی تواند آن را انجام دهد به تنهایی یک واقعیت آنها باید اذعان کرد که یک بازار متعادل خواهد نیاز به یک هماهنگ جهانی تولید برش یک سیاست است که به نظر می رسد غیر ممکن است در این مرحله بیش از حد دیر به توقف زمان مازاد و بسیار پایین تر از دیگر طرح های در دستور کار در حال حاضر.”

این به چه معنی برای بحران آب و هوا?

در کنار دیگر تحلیلگران در بانک کوری گفت: زمان بحران نفت را به صنعت انرژی “در نهایت دستیابی به بازسازی آن به شدت نیاز دارد.”

“ما به مدت طولانی استدلال آن است که عرضه و تقاضا از سرمایه که مهم نیست عرضه و تقاضا از بشکه; تا زمانی که وجود دارد این است که سرمایه شرکت می تواند مقاومت در برابر دوره های دشوار و بشکه همیشه آیند.”

به طور جداگانه تغییر آب و هوا بحث “تقریبا قطعا نگاهی به دوره های مختلف زمانی که اقتصاد جهانی ظهور از این است و در مواجهه با چشم انداز داشتن را در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری مبتنی بر کربن صنایع.”

“پوشش نقره ای از coronacrisis است که مجازی خاموش کردن از کلید کربن در صنعت خودرو, شرکت های هواپیمایی و کشتی کروز — که به احتمال زیاد به علت انتشار کربن به سقوط این سال با داده های اولیه از چین با اشاره به حدود 20%+ سقوط در اوج خاموش کردن” تحلیلگران گلدمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>