گلدمن در حال حاضر می بیند فدرال رزرو گرفتن حتی تهاجمی تر در صورت coronavirus ترساندن

فدرال رزرو صندلی جروم پاول دارای یک کنفرانس خبری پس از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگتن, 11 دسامبر 2019.

جاشوا رابرتز | ایسنا

فدرال رزرو به احتمال زیاد برای پیوستن به جهانی دیگر بانک مرکزی در کاهش نرخ بهره به شدت در پاسخ به کروناویروس ترساندن گلدمن ساکس اقتصاددانان میگویند.

با ترس بیش از یک رکود جهانی تشدید فدرال رزرو به احتمال زیاد اعلام خواهد شد 50 اساس نقطه برش در آن نشست و اگر نه هر چه زودتر این شرکت گفت. در همه گلدمن می بیند تغذیه برش 100 واحد در این سال است که افزایش از فقط جمعه هنگامی که آن را دیدم یک برش از 75 واحد پایه.

تماس می آید به عنوان گلدمن ساکس تحلیلگر شاخص در حال سقوط 7.4 امتیاز به 47 در ماه فوریه نشان می دهد که انقباض اقتصادی. فروش و سفارشات کاهش یافت و به انقباض در حالی که خروجی و قیمت مواد و همچنین به عنوان دستمزد و صادرات همه عقب کشیده هر چند موجودی افزایش یافته است. پاسخ دهندگان “ذکر شده این ویروس به عنوان یک باد مخالف و چند تحلیلگران اشاره کرد که در طولانی مدت شیوع بیماری می تواند منجر به زنجیره تامین اختلال در خود صنعت” شرکت گفت.

“حتی نسبت به برخی از سیاست جدید رای پیش بینی های ما فکر می کنم خطر حرکت نزولی حداقل از نظر زمان. به طور خاص ما در معرض خطر است که این کاهش انتظار ما بیش از چند هفته آینده رخ می دهد و در هماهنگ مد, شاید در اوایل هفته آینده,” Jan Hatzius گلدمن اقتصاددان ارشد گفت: در یک توجه داشته باشید.

طرح این است که در خط با بازار قیمت گذاری که می بیند یک احتمال آن است که تغذیه قطع خواهد شد حداقل 100 واحد یا 1 درصد تا پایان سال 2020 است.

که بر خلاف اظهارات مسئولین فدرال ریزرو که باید گفت آنها رشد اقتصادی ایالات متحده به عنوان قوی و سیاست در یک موقعیت خوب به بند در برابر هر گونه slowdowns در داخل کشور و یا خارج از کشور.

با این حال رئیس بانک فدرال جروم پاول انتشار بیانیه ای بعد از ظهر جمعه گفت که او به رسمیت می شناسد که رمان کوروناویروس “به شمار تحول خطرات” به اقتصاد و که مقامات “را با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

تمرکز بر روی ‘ریسک حرکت نزولی’

در حالی که بیانیه بود تا حد زیادی در توافق با آنچه پاول و دیگر سیاستگذاران شده اند گفت: در چند ماه گذشته زمان ارسال نشانه ای که بیشتر کاهش می تواند در افق.

“صندلی پاول بیانیه روز جمعه به ما نشان می دهد که جهانی بانک مرکزی به شدت با تمرکز بر خطرات حرکت نزولی از ویروس” Hatzius نوشت. “ما گمان می برند که آنها را مشاهده تاثیر یک حرکت هماهنگ در اعتماد به نفس به عنوان بزرگتر از مجموع اثرات هر فرد حرکت می کند.”

سابق بانک فدرال فرماندار کوین ورش گفت CNBC در روز جمعه که فدرال رزرو و سایر بانکهای مرکزی باید عمل هماهنگ نشان می دهد که یک اطلاعیه آمده باید قبل از بازارهای آسیایی باز صبح روز دوشنبه به وقت نيويورك.

این گلدمن پیش بینی فدرال رزرو کاهش به آمده است همراه با 100 واحد کاهش از کانادا و همچنین 50 واحد از انگلستان و استرالیا و نیوزیلند و نروژ و هند و کره جنوبی و همچنین به عنوان یک از 10 بر اساس کاهش نقطه از بانک مرکزی اروپا و بانک ملی سوئیس.

کاهش نرخ بهره به طور کلی استفاده می شود برای مبارزه با تقاضا شوک در حالی که اثرات اولیه از COVID-19 ترساندن نشان می دهد تاثیر بر زنجیره تامین از چین و بالقوه در جای دیگر.

“ما موافق با این نقطه” Hatzius نوشت: “اما فکر می کنم که بانک مرکزی هنوز هم می خواهید به انجام بخشی خود را برای حمایت از اقتصاد به خصوص در زمانی که تعداد کمی از آنها نگرانی در مورد تورم افزایش بیش از حد. این نشان میدهد که اگر این خبر بر روی این ویروس و اقتصاد همچنان منفی باقی مانده است در کوتاه مدت بانک های مرکزی ممکن است به خوبی واکنش نشان می دهند به شدت حتی اگر تاثیر بر رشد اقتصادی محدود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>