طلا در مسیر به بالاترین سطح در 7 سال به عنوان سرمایه گذاران پرچین بازار سهام اوج و ویروس ترس

یک Argor-Heraeus SA مارک دو صد و پنجاه گرم شمش طلا, مرکز, نشسته در این مرتب عکس های خورشیدی سرمایه طلا Zrt. در بوداپست مجارستان.

Icco استیلر | بلومبرگ | گتی ایماژ

داشتن پیشی گرفتن کلید $1,600 خوانده شده را علامت طلا قیمت معاشقه با هفت سال به بالا در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به تقویت مواضع خود در میان شیوع کروناویروس.

این فلز گرانبها شد تا بیشتر از 0.5% به تجارت در حدود $1,609.61 در هر اونس تروی (/اونس) در اروپا تجارت صبح روز چهارشنبه تست سطوح گذشته دیده می شود در ژانویه 8 پس از آمریکا در کشتار ایرانی فرمانده نظامی قاسم سلیمانی. اگر ورزش قیمت حل و فصل بالاتر از $1,604.1/اونس از آن خواهد شد به بالاترین سطح حل و فصل پس از مارس 27, 2013, زمانی که طلا مستقر در $1,606.2/oz

طلا به طور معمول به خوبی انجام در طول پرواز از خطر دارایی و دیده شتاب صعودی به عنوان یک نتیجه از جهانی نگرانی بیش از پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از کروناویروس جدید که در حال حاضر آلوده بیش از 74,000 مردم در چین, کشتار 2,004.

اما افزایش اخیر ادامه داد: در روز چهارشنبه با وجود حرکت مثبت دیده می شود در بازارهای سهام جهانی با چین بازگشت به کار پس از تمدید خاموش شدن ناگهانی و میزان عفونت کاهش در روز سه شنبه.

جیمز Gerrish, نمونه مدیر در سیدنی بر اساس شاو و همکاران نسبت به طلا رالی استراتژیک, نمونه مصون سازی به جای پاسخ مستقیم به این ویروس.

“در حالی که نرخ بهره پایین هستند, شما نیاز به سهام تا شما نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و سرمایه گذاری پول خود را, اما شما همچنین نیاز به یک پرچین جایگزین اگر همه چیز نمی رویم به خوبی و من فکر می کنم که چرا طلا است که با بهره گیری به عنوان یک نتیجه از که گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” چهارشنبه.

“این احتمالا به دلیل بهره مندی از واقعی چینی تقاضا در این نقطه در زمان, بنابراین من فکر می کنم آن است که بیشتر در مورد نمونه کارها موقعیت.”

پیشرفت به $1,700 این سال

در یادداشت یکشنبه سیتی به روز رسانی آن شش تا 12 ماه قیمت هدف برای طلا به $1,700/اونس و به روز رسانی آن سال 2020 مورد پایه متوسط طلا, پیش بینی قیمت از $1,575 به $1,640/اونس.

سیتی کالا استراتژیست نیز پیش بینی شده تازه اسمی اوج 2000 دلار/اونس به نقض می شود در بعد از 12 تا 24 ماه.

“این مجموعه در طلا گزینه های بازار و تماس انحراف یادآور 2010/2011 زمانی که طلا در آخرین معامله به 1800 دلار-1,900/اونس” توجه داشته باشید گفت.

“در ضمن طلا میزان پوزیشن های خرید — هنگامی که نرمال برای گسترش دارایی پایه است که در تنها نیمی از سطح از سال 2011 اوج.”

در حالی که تصدیق کرد که یک رکود در تقاضای فیزیکی در آسیا به خصوص طلا و جواهر, فروش, فراهم می کند برخی از خطر حرکت نزولی سیتی تحلیلگران پیشنهاد کرد که این امر به احتمال زیاد جبران سرمایه گذار جریان و بانک مرکزی طلا خرید.

شکننده سهام بازار گاو نر

سهام در اروپا و آمریکا همچنان به اضافه کردن تازه رکورد اما Gerrish پیشنهاد کرد که ترکیب سهام بازار سود می تواند ارائه آنها شکننده است.

“اگر شما نگاهی به ترکیب بازار ایالات متحده پیشرفت شده است در این کلاه بسیار متمرکز منطقه از بازار,” او گفت:, و اضافه کرد که سازگار حاشیه ای اوج می رانده شدن توسط کمتری سهام با وسعت بازار در حال کاهش است.

گلدمن ساکس برجسته این هفته که در خارج از پنج غول تکنولوژی — Facebook, آمازون, اپل, مایکروسافت و الفبا — رشد درآمد در S&P 500 مسطح است.

“آنچه ما می خواهم برای دیدن در یک بازار سالم است گسترده مبتنی بر خرید در سراسر هیئت مدیره. ما در حال شروع به دیدن که موضوعی در استرالیا نیز با تعدادی از این را انتخاب کنید و رفتن به سهام رانندگی, بازار, در حالی که بسیاری از choppiness زیر سطح” Gerrish گفت و افزود که ایالات متحده سهام خاص هستند به احتمال زیاد برای دیدن یک اصلاح در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>