طلا فقط آمار یک رکورد تازه بالا اما برخی می گویند نقره است به پیشی

نقره ای تنظیم شده است برای تحت الشعاع قرار دادن طلا حتی به قیمت از هر دو فلزات گرانبها افزایش یابد در این میان یک متزلزل اقتصاد جهانی و تضعیف دلار ایالات متحده است.

در این سال قیمت طلا را به بالاترین رکورد دیده نمی شود پس از سپتامبر 2011. سرمایه گذاران در حال فرار به “پناهگاه امن” به عنوان دارایی این بیماری همه گیر را نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

قیمت طلا به یک رکورد جدید نزدیک $2,021 در هر اونس شبانه — اقامت در بالا 2.000 دلار برای اولین بار. این بود آخرین معاملات در $2,020.30. جغرافیای سیاسی ناآرامی شبانه به احتمال زیاد اضافه شده به سنبله. انفجار در بیروت که به کشته شدن ده ها تن و زخمی شدن هزاران “احتمالا (اضافه شده) به درخشش طلا بالای دلار 2020 گفت:” توجه داشته باشید از بانک Mizuho.

نقطه طلا قیمت مشخصی بیش از 32% تا کنون این سال هستند و در مسیر برای بهترین سال از سال 1979 است. در ضمن قیمت نقره نیز به دنبال کت و شلوار, تیراندازی, تا بیش از 30% در سال به تاریخ.

مایکل Hsueh یک کالا و ارز استراتژیست در دویچه بانک گفت: CNBC او انتظار نقره بهتر از طلا است.

تحلیلگران با اشاره به این که اقتصاد جهان است به گزاف گویی و رانندگی خواهد شد تا مصرف صنعتی. که مجموعه ای به افزایش تقاضا برای نقره است که بسیاری از استفاده های صنعتی.

یک کیلوگرم طلا و نقره میله های زندان.

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

“نقره … خیلی بالاتر صنعتی جزء آن است. بنابراین بسیار بالاتر از مولفه های نقره ای عرضه و تقاضا در مصرف صنعتی. و در یک محیط که در آن ما می بینیم که اقتصاد جهانی در دوره نقاهت که دلیل دیگری برای خرید نقره” Hsueh گفت CNBC در روز سه شنبه.

تحلیلگران در سیتی نیز گفت: در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته که جهش در فعالیت های تولیدی است فشار قیمت نقره نسبت به طلا.

این بایدن اثر

انتخابات ایالات متحده آمریکا نیز می تواند به بازی می آیند سیتی گفت.

تحلیلگران در بانک گفت: بازار در حال قیمت گذاری در پتانسیل بیشتر تقاضا برای نقره اگر جو بایدن برنده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری و ارائه خود را سبز زیرساخت های طرح.

تحت بایدن با این طرح رفت و آمد قطار و اتوبوس و وسایل نقلیه مسافری اجرا خواهد شد و در برق و یا سوخت پاک و تمیز نور راه آهن و اتوبوس سیستم های توسعه یافته خواهد بود. علاوه بر این طرح شامل ارائه مشوق به روز رسانی مسکن و ساختمان به آنها را بیشتر مقاوم در برابر آب و هوایی شدید.

“در طول بازارهای گاو نر برای هر دو فلزات ناوگان پا نقره ای اغلب صعود سریع تر از آن سنگین تر و گران تر پسر عموی” ند Naylor-لیلند, فلزات گرانبها, مدیر صندوق در مشتری مدیریت دارایی نوشت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

وی با اشاره به استفاده از نقره در تعداد فزاینده ای از برنامه های کاربردی پزشکی و همچنین در قطعات الکترونیکی برای 5G شبکه های مخابراتی.

وجود دارد مقدار زیادی از حرکت صعودی برای طلا و نقره در نظر ما و … برای نقره در ادامه به تحت الشعاع قرار دادن حتی طلا.

ند Naylor-لیلند

مشتری مدیریت دارایی

اما به طور کلی هر دو فلزات گرانبها به ادامه محوری به گفته تحلیلگران.

“وجود دارد مقدار زیادی از حرکت صعودی برای طلا و نقره در نظر ما و … برای نقره در ادامه به تحت الشعاع قرار دادن حتی طلا” Naylor-لیلند نوشت.

وی با اشاره به عوامل “اوج سرمایه گذاران بیش از لبه خود را در بی اعتمادی فیات ارز به ویژه دلار است.” که شامل برنامه های تسهیلی پولی و افزایش هزینه های دولت در مدیریت coronavirus شیوع او گفت: “توجه داشته باشید.

قیمت طلا و دلار آمریکا را یک رابطه معکوس است. به عنوان دلار بوده است در حال سقوط در برابر ارزهای دیگر این فلز گرانبها تبدیل خواهد شد ارزان تر در ارزهای دیگر به نوبه خود ترغیب تقاضا برای طلا و باعث می شود که قیمت بالا برود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>