یک علامت 999.9 خوب نشسته در hallmarked یک کیلوگرم شمش طلا میله در Valcambi SA فلز گرانبها پالایشگاه در لوگانو سوئیس در آوریل 24, 2018.

Stefan Wermuth | بلومبرگ | گتی ایماژ

قیمت طلا می تواند به “شکستن اوج” دیده می شود در اوایل سال جاری پس از کاهش در ماه مارس همراه با دارایی های سراسر هیئت مدیره با توجه به بانک سرمایه گذاری UBS را جونی توس.

“وجود دارد در حال رشد بالقوه (طلا) برای شکستن 1800 دلار (در هر اونس) در نظر من” جونی توس فلزات استراتژیست در بانک سرمایه گذاری UBS گفت CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه. در کوتاه مدت این شرکت دارای یک هدف قیمت برای طلا در $1,790 در هر اونس.

که می آید به عنوان “سرمایه گذار علاقه همچنان به رشد در این محیط با عدم قطعیت و منفی نرخ های واقعی,” توس گفت.

از بعد از ظهر دوشنبه به وقت سنگاپور قیمت spot طلا در حدود $1,698.61 دلار در هر اونس تقریبا 12 درصد افزایش سال به تاریخ.

هفته گذشته شورای جهانی طلا عرضه شده در سه ماهه اول سال 2020 تقاضا روند گزارش برای این فلز گرانبها که در آن مشخص شده است که جهانی شیوع کروناویروس بود: “بزرگترین عامل موثر بر تقاضای طلا.”

“به عنوان مقیاس همه گیر و بالقوه آن تاثیر اقتصادی — آغاز به ظهور سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه امن دارایی” در این گزارش است. “طلا ETFs دیدم بالاترین فصلنامه جریان برای چهار سال در میان جهانی و عدم اطمینان مالی نوسانات بازار.”

برای او بخشی از UBS’ توس گفت: حرکت در طلا شده بود درایو توسط یک “وانت در منافع سرمایه گذار به ویژه از سرمایه گذاران نهادی.”

“طلا در حال تبدیل شدن جذاب در این محیط که در آن عدم قطعیت بسیار بالا رود که رشد تضعیف و در همان زمان به شما منفی نرخ های واقعی است که طلا را جذاب نگه دارید به عنوان یک diversifier در سرمایه گذار اوراق بهادار” توس گفت.

در ضمن چربی پیامبران’ دیوید لنوکس گفت CNBC در یک ایمیل که “بزرگتر tailwind” برای قیمت طلا در اقدامات دولت و بانک مرکزی.

دولت های بزرگ هزینه به تحریک “ضعیف اقتصاد” آمار Covid-19 نگرانی بیش از بدهی در آینده بدون ویروس گفت: Lennox که منابع تحلیلگر در شرکت است.

بعلاوه وی افزود: ارز نیز رانده می شود پایین تر به عنوان یک نتیجه از بانک مرکزی نرخ برش برای تحریک اقتصاد.

“فیات ارزهای پست COVID نمی خواهد در این محل برای سرمایه گذاری” لنوکس گفت: در اشاره به دولت-ارز صادر شده است که با حمایت یک کالای فیزیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de