2021 کادیلاک Escalade

جنرال موتورز

جنرال موتورز در سه شنبه شب خود پرده برداری کرد 2021 کادیلاک Escalade SUV با صفحه نمایش OLED به روز رسانی نیمه خودمختار راننده-کمک به سیستم و دیگر تکنولوژی زرنگ و دانا ویژگی های.

دوباره طراحی نردبان ویژگی های نرم و صاف طراحی خارجی نسبت به مدل های فعلی و جدید داخلی با استاندارد صنعت-اولین منحنی OLED صفحه نمایش ارائه می دهد که دو برابر تراکم پیکسل از یک تلویزیون 4K.

“داخل یک آسانسور از جایی که ما در خودرو درست. گیلاس است که در صفحه نمایش OLED است که به شما می دهد یک کل نگاه جدید در کشور” مایکل Simcoe, GM, معاون رئیس جمهور, جهانی, طراحی, CNBC گفت. “این بسیار wholistic … این یک تعهد واقعی به نردبان.”

خودرو را به فروش در اواخر سال 2020 در آمریکای شمالی با 6.2 لیتری V-8 رتبه در موتور 420 اسب بخار و 460 پوند فوت گشتاور. این شرکت نیز ارائه می دهد یک نسخه بزرگتر از SUV شناخته شده به عنوان Escalade ESV.

قیمت گذاری برای مدل های جدید اعلام نشده. شروع قیمت گذاری برای مدل های فعلی از حدود $76,500 به $94,000 برای نردبان و بین $79,500 و $97,000 برای مدل ESV.

کادیلاک با توجه به رئیس جمهور استیو کارلایل است “کاملا” اعتماد به نفس است که جدید Suv ها رشد خواهد کرد با نام تجاری فروش و سهم بازار به خصوص در برابر افزایش رقابت از لینکلن ناویگیتور.

2021 کادیلاک Escalade داخلی

جنرال موتورز

“واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند نردبان” کارلایل گفت. “ما در حال گرفتن 20 سال از نردبان 20 سال از SUV لوکس رهبری و پرتاب آن به آینده بالا بردن آن را به یک سطح کاملا متفاوت.”

این نردبان nameplate شده است بهترین فروش لوکس SUV اندازه 16 از 20 سال از معرفی آن برای سال 1999 مدل سال, با توجه به GM.

این خودرو ارائه خواهد شد نسخه به روز شده از کلی موتور سوپر کروز راننده-کمک به سیستم بزرگراه با لین-تغییر قابلیت های مشابه به تسلا خلبان اتوماتیک; یک واقعیت تقویت سیستم ناوبری است که نمایش تبدیل می شود و جهت بیش از ویدئو زندگی می کنند از این خودرو سیستم دوربین و دید در شب که با استفاده از فن آوری مادون قرمز به منظور افزایش رو به جلو دید.

راننده را از کابین خلبان ویژگی های بیش از 38 اینچ از مجموع قطر صفحه نمایش OLED. این سیستم شامل سه صفحه نمایش: یک 7.2 اینچ-قطر لمسی کنترل پنل درایور مرکز اطلاعات به راننده سمت چپ یک 14.2 اینچ-قطر خوشه نمایش در پشت فرمان و یک 16.9-اینچ-قطر سرگرمی صفحه نمایش به راننده ،

این خودرو نیز ارائه خواهد شد جدید صندلی عقب سیستم سرگرمی با قرص مانند صفحه نمایش و همچنین به عنوان اولین AKG خودرو سیستم صوتی. این شرکت همچنین بهبود سواری و هندلینگ خودرو ساخته شده و ویژگی های ایمنی اضافی و همچنین 22 اینچ چرخ های استاندارد.

2021 کادیلاک Escalade مدل

جنرال موتورز

طراحی خودرو طول می کشد نشانه از خوبی دریافت مفهوم ماشین به نام کادیلاک Escala از سال 2016. Suv ها با توجه به Simcoe بودند طراحی شده در پشت سر هم با مفهوم.

این نردبان را ارائه دو تم طراحی مانند دیگر اخیرا راه اندازی کادیلاک مدل: مدل های لوکس با طرز محسوسی بیشتر کروم و دوباره طراحی چاک دار مشبک; و مدل های که از ویژگی های تیره تر بیشتر تهاجمی خارجی با یک صلیب-مش پنجره مشبک است.

“طراحان ما … آنها به انجام یک کار بزرگ در نظر حرکت نردبان رو به جلو در حالی که حفظ آن حضور چشمگیر است که واقعا تعریف نردبان” کارلایل گفت.

جدید نردبان مدل کارلایل گفت: انتظار می رود برای کمک به این نام تجاری است که دستیابی به آن سومین سال متوالی از رکورد فروش جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im