جنرال موتورز به قرض دادن آن کارخانه خودرو برای حمایت از تولید هواکش در coronavirus مبارزه

دریاچه جبار MI – مارس 22: جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا می رسد در یک رویداد که در آن او اعلام کرد که 300 میلیون دلار سرمایه گذاری در GM جبار کارخانه مونتاژ گیاه برای الکتریکی و خود رانندگی وسایل نقلیه در Orion کارخانه مونتاژ در تاریخ 22 مارس 2019 در دریاچه Orion, Michigan. بارا همچنین اعلام کرد که جنرال موتورز خواهد شد سرمایه گذاری در کل از 1.8 میلیارد در گیاهان در 6 متحده است. (عکس توسط بیل Pugliano/گتی ایماژ)

لایحه Pugliano | گتی ایماژ

جنرال موتورز روز جمعه اعلام کرد آن را به قرض دادن خودکار آن کارخانه به پشتیبانی Ventec زندگی سیستم تولید هواکش در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال همکاری نزدیک با Ventec به سرعت در مقیاس بالا تولید خود را بسیار مهم تنفسی محصولات برای حمایت از کشور ما مبارزه دوباره COVID-19 همه گیر” جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به بررسی راه هایی برای کمک به در این زمان بحران.”

Ventec گفت: این برنامه ریزی به “اهرم GM تدارکات و خرید و ساخت و تولید تخصص” به ساخت هواکش که برای بیمارانی که نمی تواند نفس خود را. این فن لازم خواهد بود برای حمایت از بیماران به عنوان COVID-19 گسترش می یابد.

مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا در روز چهارشنبه گفته بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که این خودروساز در حال بررسی است که چگونه آن را به طور بالقوه می تواند حمایت از تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی. که بعد جنرال موتورز اعلام کرد که بسته شدن از آن آمریکای شمالی کارخانه حداقل تا مارس 30.

“با جنرال موتورز کمک Ventec افزایش خواهد یافت ونتیلاتور تولید” گفت: Ventec زندگی, سیستم عامل, کریس Kiple در بیانیه ای. “با بهره برداری از تخصص خود گرم است ما را قادر می سازد برای به دست آوردن بیشتر هواکش به بیشتر بیمارستان ها بسیار سریعتر. این همکاری کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند.”

Ventec و جنرال موتورز زده همکاری خود را با کمک از StopTheSpread.org یک سازمان است که “در حال تلاش برای متحد کردن جامعه کسب و کار در اطراف یک تهدید مشترک برای اقتصاد ما و راه ما از زندگی است.”

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 259,000 موارد coronavirus با حداقل 11,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 17,000 موارد با حداقل 210 مرگ و میر.

CNBC فیل LeBeau کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>