جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 تورهای یکی از امکانات شرکت در وارن میشیگان است که قادر به تولید سطح 1 ماسک صورت.

جنرال موتورز

جنرال موتورز تشویق و توانمند سازی تامین کنندگان خود را برای کمک به تولید علوم پزشکی ماسک صورت برای خط مقدم کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک توجه داشته باشید به تامین کنندگان در شنبه Shilpan امین جنرال موتورز است معاون رئیس جمهور از جهانی خرید و زنجیره تامین گفت: این ساخت خودروساز گام به گام ساخت برنامه برای تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس برای هر شرکت مایل به پیوستن به در شود.

“هدف نهایی ما این است که برای دریافت بیشتر ماسک را به افرادی که به شدت به آنها نیاز دارید” گفت: در بخشی از این پیام آمده توسط CNBC. “ما نیز به رسمیت شناخته شده در آن می تواند معکوس شود اگر GM – و یا هر تولید کننده دیگر – رقابت برای منابع موجود پزشکی-ماسک شرکت. با در دسترس GM فرآیندهای تولید به ما عرضه جهانی پایه ما امیدواریم که به منظور تسهیل در شرکت های دیگر و تلاش برای آوردن بیشتر مواد و تجهیزات بیشتر و در نهایت بیشتر facemasks به جامعه است.”

جنرال موتورز به گفته یک سخنگوی خواهد ارائه مشخصات دقیق تامین کنندگان مواد و تجهیزات و فرآیندهای – اساسا چه تامین کنندگان نیاز به دانستن را به سطح شیب دار تا خود را در خطوط تولید. او گفت که پیام ارسال شد به 600 تامین کنندگان.

جنرال موتورز به سرعت راه اندازی و شروع به آزمایش تولید از سطح 1 ماسک صورت در هفته گذشته در یکی از آن توقیف قطعات گیاهان در حومه دیترویت. حدود دو دوجین پرداخت داوطلب ایالات خودکار کارگران و کارکنان انتظار می رود برای شروع تولید ماسک برای توزیع در روز دوشنبه.

کارگران شروع به آماده سازی نهایی برای تولید در سطح 1 ماسک صورت 1 آوریل سال 2020 در توقیف جنرال موتورز تسهیلات در وارن میشیگان.

جنرال موتورز

جنرال موتورز انتظار دارد که به 20,000 ماسک های آماده برای تحویل روز. هنگامی که خط در حال اجرا در سرعت کامل آن خواهد شد قادر به تولید تا 50,000 ماسک هر روز – و یا تا 1.5 میلیون ماسک یک ماه با توجه به GM.

جنرال موتورز می گوید این تیم در حال کار بر روی تولید ماسک بود که داخلی موسوم به “پروژه M” کمی کمتر از یک هفته به نوبه خود ایده تولید به یک واقعیت است. بیش از 30 مهندسین و طراحان و خریداران و اعضای تیم ساخت خواسته شد برای کمک به توسعه محصول منبع یابی مواد و تجهیزات و برنامه ریزی فرایند تولید با توجه به GM.

“اول مردم ما به نام کسانی که کار با پارچه, قطعات خودرو,” Karsten Garbe کارخانه GM مدیر جهانی پیش تولید عملیات در آزادی گفت: در هفته گذشته. “در چند روز شرکت کمربند و تر و تمیز داخلی کارشناسان شد و کارشناسان در تولید ماسک صورت است.”

ماسک تولید یکی از تلاش خودروسازان برای کمک به تولید تجهیزات حفاظت شخصی در میان coronavirus بیماری همه گیر. جنرال موتورز همچنین همکاری با واشنگتن بر اساس Ventec زندگی سیستم برای ساخت مراقبت بحرانی هواکش در یکی از اجزای آن گیاهان در ایندیانا است.

فورد موتور فیات کرایسلر و دیگران نیز اعلام کرده اند طرح کمک به بهداشت و درمان صنعت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im