کار در حال انجام چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 در جنرال موتورز تسهیلات ساخت در Kokomo Indiana که در آن جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم در حال همکاری برای تولید Ventec VOCSN مراقبت ويژه هواکش در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جنرال موتورز

جنرال موتورز است که به سرعت در حال حرکت به repurpose قطعات از دو امکانات ایالات متحده آمریکا از خودرو به مراقبت های بهداشتی لوازم در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جنرال موتورز در تلاش است که دریافت کرده اند خشم و به ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شامل تولید FDA-پاکسازی سطح 1 فولاد ماسک در یک مرکز تولید در وارن میشیگان و Ventec VOCSN مراقبت ويژه هواکش در اجزای گیاه در Kokomo Indiana.

خودروساز یکشنبه شب گفت: هر دو پروژه در حال پیشرفت از جمله برنامه های این هفته به شروع ساخت ماسک های جراحی در این مرکز در حومه دیترویت. تولید هواکش در همکاری با واشنگتن بر اساس Ventec زندگی, سیستم, است انتظار می رود برای شروع در اسرع وقت با حمل و نقل شروع به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

“این بیماری همه گیر بی سابقه است و بنابراین این پاسخ با حمایت از جنرال موتورز و تامین کنندگان خود را گفت:” کریس Kiple مدیر عامل شرکت Ventec زندگی سیستم در آزادی در هفته گذشته. “بهداشت حرفه ای در خط مقدم سزاوار بهترین ابزار برای درمان بیماران و دقت ويژه هواکش مانند VOCSN آنچه لازم است برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

GM انتشار عکس از کار در رفتن در Kokomo Indiana گیاه در یک پروژه.

منبع: جنرال موتورز

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم تبدیل به ستایش

دو روز پس از انتقاد GM پاسخ و یک گزارش از 1 میلیارد دلار هزینه برای ساخت هواکش برای دولت مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تقدیر خودروساز دو بار برای تلاش های خود را.

“جنرال موتورز در حال انجام یک کار فوق العاده. من فکر نمی کنم ما نیاز به نگرانی در مورد جنرال موتورز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب به گزارش رویترز،. او همچنین گفت: “آنها واقعا به نظر می رسد کار بسیار بسیار سخت است. من فکر می کنم من بسیار خوب گزارش در مورد جنرال موتورز.”

جنرال موتورز می گوید آن است که اهدای آن منابع در هزینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد جنرال موتورز و مدیر عامل مری بارا در روز جمعه برای پاسخ خود را به تولید زندگی-صرفه جویی در هواکش میان coronavirus همه گیر و تمایل “دلار بالا” برای انجام این کار است. او همچنین پیشنهاد کرد او را به استناد دفاع تولید عمل می کنند به نیروی این شرکت به تولید تجهیزات مورد نیاز مانند هواکش.

زیر جنرال موتورز اعلام کرد قصد دارد برای ساخت مراقبت بحرانی هواکش با Ventec زندگی سیستم در ایندیانا تهمت همچنین دستور داد جنرال موتورز به هواکش تحت دفاع تولید عمل می کنند. جنگ کره-عصر قانون می تواند نیروی خاص امریکایی, شرکت های تولید مواد هستند که در تامین کوتاه مدت در صورت رشد شیوع.

Repurposing گیاهان

Repurposing قطعات از امکانات از خودرو به لوازم بهداشتی است که در عمق روند و نه چیزی است که می تواند یک شبه.

“Ventec جنرال موتورز و عرضه ما پایه مشغول به کار در سراسر ساعت برای بیش از یک هفته برای پاسخگویی به این نیاز فوری” جنرال موتورز در بیانیه ای گفت: هفته گذشته پس تهمت انتقاد خودروساز را با سرعت به تولید هواکش.

براد صفحه آماده به تمیز کردن اتاق چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 به عنوان جنرال موتورز رمپ تا شروع به تولید FDA پاک در سطح 1 فولاد ماسک در وارن میشیگان, تسهیلات ساخت.

جنرال موتورز

فقط برای تولید این ماسک یک گروه کوچک از کارگران مجبور به آماده یک “اتاق تمیز” که درگیر استریل کل منطقه آموزش و آماده لوازم.

شبیه همه چیز در حال انجام در ایندیانا که این خودروساز در حال آماده سازی فضا برای 1,000 ایران خودرو کارگران به نمایندگی از کارگران به ساخت بسیار مورد نیاز هواکش. کارگران پرداخت خواهد شد اما در حال داوطلب برای انجام این کار.

UAW معاون رئیس جمهور تری Dittes که نظارت اتحادیه GM بخش گفت: UAW است “همه در به پیدا کردن راه هایی برای همکاری با یکدیگر برای پهن کردن این منحنی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

جنرال موتورز و Ventec زندگی, سیستم های همکاری برای تبدیل GM Kokomo Indiana ERC ساختمان برای تولید Ventec هواکش در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جنرال موتورز

“این UAW تاریخ افتخار از پله در زمان ملی اضطراری” Dittes در بیانیه ای گفت. “جنرال موتورز باید تقدیر برای پله در یک لحظه بسیار مهم در تاریخ ما است.”

تعداد UAW کاربرانی که داوطلب برای این کار و همچنین جزئیات مربوط به آموزش های خاص آنها را از طریق رفتن نیست فورا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de