جهانی سهام roiled ایتالیا و کره جنوبی صدا coronavirus زنگ

هزاران نفر از زوج های حضور در یک ازدواج دسته جمعی برگزار شده توسط فدراسیون خانواده برای صلح جهانی و وحدت با نام مستعار وحدت کلیسا با وجود گسترش 2019 رمان Coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده ووهان Coronavirus در 7 فوریه سال 2020 در جئونجو-اسلحه کره جنوبی.

Woohae چو | گتی ایماژ

بازارهای سهام در سراسر جهان به فروش کردن در صبح روز دوشنبه به عنوان خونتان coronavirus موارد در ایتالیا و کره جنوبی و خاورمیانه جرقه ترس از گسترش بیشتر فراتر از چین است.

کره جنوبی شاخص Kospi تعطیل 3.9% در حالی که ایتالیا FTSE MIB سقوط بیش از 900 امتیاز در اوایل تجارت است.

پان-شاخص Stoxx 600 معیار سقوط 3.5% با بریتانیا FTSE 100, شاخص CAC 40 در فرانسه و آلمان داخ همه به شدت در حال سقوط.

Stateside داو آتی شد با اشاره به از دست دادن بیش از 700 نقطه در روز دوشنبه باز با قراردادهای آتی در شاخص S&P 500 و Nasdaq نیز در حال سقوط است.

“خوانندگان به طور منظم می دانید که ما چهار پیش بینی COVID-19 حالات شدند ‘بد بدتر زشت و غیر قابل تصور’,” Rabobank تحلیلگران گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

“زمان اخبار امروز نشان می دهد که خطرات مورد پایه است که به سرعت در حال تغییر از ‘بد’ به معنی تنها چین است نهفته به ‘زشت’ که در آن هر دو در حال ظهور آسیا و اقتصادهای توسعه یافته مشاهده افزایش نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر.”

یک فرد چهارم در ایتالیا تایید شد مرده را از coronavirus روز دوشنبه با تایید موارد خونتان بیش از 130 پس از جمعه. دولت ایتالیا قرار داده شده یک دوجین, شمال, شهرهای تحت قرنطینه و تعطیل مدارس موزه ها و سینما. وقایع عمومی از جمله کارناوال ونیز و چندین با مشخصات بالا مسابقات فوتبال لغو شده اند.

دولت کره جنوبی مطرح coronavirus هشدار به بالاترین سطح پس از تعداد موارد تایید شده بعد از 31 به 763 در کمتر از یک هفته باعث هفت مرگ و میر با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در همین حال ایران در حال حاضر گزارش شده مرگ و میر 12 و تا به 61 مورد از موارد باعث مدارس و دانشگاه ها به بستن و مهر و موم از مرز با افغانستان و پاکستان است. کویت و بحرین گزارش موارد در افرادی که به ایران سفر کرده بود.

قیمت نفت نیز غلت با قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین حدود 3.7 ٪ به $56.34 در هر بشکه و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت ریختن 3.5 درصد به حدود 51.49 در هر بشکه رسید.

سنتی “پناهگاه امن” دارایی بودند صعودی به عنوان سرمایه گذاران زد برای پوشش با طلا پریدن یکی دیگر از 2.5% به جدید هفت سال اخیر در حدود $1,685 در هر اونس تروی.

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده که حرکت معکوس قیمت ها نیز به شدت کاهش یافت و با بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین در 1.3922% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری را در 1.8434% آینده کمی از پایین تمام وقت در اوایل صبح.

آلمان را 10 سال بوند عملکرد کاهش بیش از 13.8 درصد به -0.4930%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>