بورس های جهانی برای بدترین هفته پس از بحران مالی در میان ترس از همه گیر ممکن است

گردشگران چینی با ماسک صورت ایستاده در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 3 فوریه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بازارهای سهام در سراسر جهان در حال غلت به اصلاح خاک به عنوان ترس از همه گیر ممکن است تشدید با موارد جدید کروناویروس صعودی در خارج از چین است.

بیش از 83,000 مردم در حدود 50 کشور جهان در حال حاضر آلوده شده است. سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: ویروس “همه گیر بالقوه است.”

این MSCI ACWI و جهانی MSCI شاخص هر دو سهام معیار های که در مسیر جهانی شرکت هستند و هر دو به پایین با حدود 9% از دوشنبه ها و مجموعه را به علامت خود را به بدترین هفته از سال 2008.

در اروپا Stoxx 600 کاهش 3.6% به روز پنج شنبه در این جلسه در اصلاح خاک و پایین بود بیشتر 4.4% پس از اولین ساعت و نیم معاملات روز جمعه نیز عنوان خود را برای بدترین هفته از اکتبر 2008.

از بعد از ظهر جمعه در جلسه معاملاتی هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام شاخص وارد اصلاحات: ژاپن Nikkei 225 چین شانگهای کامپوزیت هانگ سنگ در هنگ کنگ کره جنوبی را Kospi استرالیا S&P/ASX 200 سنگاپور Straits Times شاخص و تایلند مجموعه کامپوزیت.

جمعه تا کنون دیده می شود اولین مورد از این ویروس تایید شده در نیوزیلند, بلاروس, لیتوانی و نیجریه پرجمعیت ترین کشور در آفریقا است.

والنتین Marinov رئیس G-10 FX پژوهشی در اعتبار Agricole گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در صبح روز جمعه که شیوع بالقوه به ماشه بعد از رکود اقتصادی جهانی.

Stateside داو فرو نزدیک به 1200 نقطه در پنجشنبه بزرگترین واحد-روز نقطه رها در تاریخ به سقوط به اصلاح خاک به عنوان 30-میانگین سهام نیز سر خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

S&P 500 و Nasdaq هر دو سقوط کرد و به اصلاح از رکورد فقط شش روز پیش و بازارهای ایالات متحده انتظار می رود به گسترش ضرر و زیان خود را در روز جمعه باز با داو دیده می شود بیش از 700 امتیاز پایین تر است.

سرمایه گذاران در سراسر جهان رفتند به درک “پناهگاه امن” دارایی مهمترین اوراق قرضه دولتی. بازده در ایالات متحده 10 ساله خزانه داری توجه و 30 سال اوراق قرضه خزانه داری که حرکت معکوس به قیمت سقوط به پایین ترین نرخ در اروپا تجارت صبح روز جمعه در حالی که بازده در آلمانی میباشد و انگلستان gilts نیز غرق شد.

قیمت نفت خام برنت کاهش قیمت توسط یکی دیگر از 2.4% صبح روز جمعه به شناور فقط در زیر $51 در هر بشکه رسید در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت تضعیف 2.8 درصد به حدود $45.80 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>