یک شهروند چینی تحت آزمایش برای coronavirus در حالی که عبور موقت راهرو باز شده در یک ایست بازرسی مرزی بین بلاگووشچنسک و هیه. موقت دالان باز به بازگشت به روسیه و شهروندان چینی به کشورهای خود به دولت روسیه دستور به نزدیک مرز با چین به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. همه مردم عبور موقت راهرو در حال آزمایش این ویروس.

سوتلانا Mayorova

بازارهای مالی در اروپا و آمریکا شروع به پریدن کرد صبح روز چهارشنبه با معامله گران بنا به گزارش ها رو با تلاش برای درمان جدید کروناویروس.

اوایل روز شنبه, Sky News گزارش “مهم دستیابی به موفقیت” توسط دانشمندان در امپریال کالج لندن در انگلستان ادعا می کنند که به کاهش یک مرحله از توسعه زمان برای coronavirus واکسن از “دو تا سه سال فقط 14 روز است.”

رهبری دانشمند گفت: خروجی رسانه ها او شروع به آزمایش آن بر روی حیوانات به عنوان اوایل هفته آینده. یکی دیگر جداگانه گزارش رسانه های خارج از چین روز شنبه ادعا کرد که محققان در داخل کشور پیدا کرده بود دو جداگانه مواد مخدر است که می تواند مانع اثر سویه جدید از coronavirus.

این گزارش گفت: آزمون مقدماتی در in-vitro نمونههای موثر در مهار coronavirus در لوله آزمایش, اما مشخص نیست موفق درمان در افراد حامل ویروس.

آژانس های خبری مانند رویترز و داو جونز نسبت داده شده گزارش پیشرفت به افزایش شدید در بازار سهام به معامله گران است. CNBC شده است و قادر به بررسی گزارش های رسانه ها.

این Stoxx 600 شاخص که نشان دهنده اروپا بزرگترین فهرست شرکت گسترش سود در طول صبح روز چهارشنبه اهمیت حیاتی 1% افزایش برای جلسه بود و تنها دو امتیاز از دست زدن به تمام زمان بالا.

های آتی سهام ایالات متحده نیز رسید در این گزارش با داو در حال حاضر به نوک کفش حدود 280 امتیاز بالاتر در چهارشنبه نقض 29,000 نقطه علامت. S&P 500 و Nasdaq نیز مخفیگاه آنان را به باز کردن با خروش است.

در ژنو, سازمان بهداشت جهانی خواسته شده بود در مورد جدید گزارش و گفت: در بیانیه ای گفت: “هیچ شناخته شده موثر درمان در برابر این 2019-nCoV و توصیه می کند که ثبت نام به کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده برای آزمون اثربخشی و ایمنی است.”

“یک استاد جهانی کارآزمایی بالینی پروتکل برای تحقیق و اولویت درمان در حال انجام است در این که” به آن اضافه شده است.

در حال حاضر سازمان دیده بان: بازار مجموعه به تجمع در باز

رو به بالا تجدید نظر به هر دو بریتانیا و منطقه یورو خدمات و تولید اطلاعات برای ماه ژانویه همچنین افزایش ضریب اطمینان در بازارهای سهام. این حرکت به دنبال یک بمب دارای قدرت تخریبی شنبه جلسه برای اروپا سهام که پاک شده سال-به روزترین ضرر و زیان است.

در همین حال قیمت نفت — وزن در چند روز اخیر با تقاضا نگرانی ها نیز افزایش یافت. قراردادهای آتی نفت خام برنت شد تا 2.5% در ساعت 10:30 صبح به وقت تهران در $55.30 در هر بشکه رسید.

معاملات سهام استراتژیست برای سیتی گروپ جیمی کانوی گفت: CNBC شنبه که بازار در حال حاضر وزن تاثیر اقتصادی coronavirus برابر افزایش نقدینگی که از چین است.

“هر چیزی که محدودیت که تاثیر اقتصادی در حال رفتن به کار گرفته می شود به خوبی به عنوان نقدینگی است که به احتمال زیاد در محل باقی می ماند تا زمانی که به خوبی از پس این ویروس شده است شامل کانوی گفت: از طریق ایمیل.

این Citigroup استراتژیست گفت: سهام اروپا نیز با بهره گیری از بهبود شاخص مدیران خرید (PMI) اطلاعات در روز چهارشنبه که حمایت کردن علائم اولیه قوی تر سود شرکت.

او گفت: هیچ نشانه ای از کاهش تاثیر از coronavirus را ببینید بازارهای حل و فصل را به یک بیشتر آشنا سناریو که در آن بهبود فعالیت های اقتصادی بود که بیمه توسط بانک مرکزی اروپا را زمان بسته محرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de