‘پدیده جهانی’ از بازی های ویدئویی, سکس از کون, پس از مثبت Q1 برای esports ETF: Van Eck مدیر عامل

بازی قرار نیست در هر نقطه.

بنابراین می گوید: Jan van Eck که شرکت اجرا می شود VanEck بردار بازی های ویدئویی و eSports ETF (ESPO). با وجود 2020 بازار آشفتگی ESPO ساخته شده معنی دار نشریه علمی پژوهشی گام های بالا رفتن بیش از 12% در سال به تاریخ و طی 52 هفته بالا در روز جمعه.

ETF آهنگ یک سبد از شرکت “درگیر در بازی های ویدئویی توسعه esports و مرتبط با سخت افزار و نرم افزار,” با توجه به VanEck وب سایت.

بالای آن منابع هستند چیزی است که از یک صنعت smorgasbord. آنها شامل سهام chipmakers Nvidia و Advanced Micro Devices, چینی, غول اینترنت Tencent و تصویری سازندگان بازی نینتندو اکتیویژن بلیزارد و Electronic Arts.

“این esports ETF واقع شد تا در سه ماهه اول آن را باور یا نه” ون اک که مدیر عامل ون اک همکاران و VanEck بردار ETF اعتماد گفت: “CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

ESPO بریده 2% افزایش برای تقویم سه ماهه پایان مارس 31 سال 2020 است.

“من امیدوارم که این چیزی است که همکاران من در حال انجام بازی esports در تمام طول روز, اما … این است که من فکر می کنم, امیدوارم دراز مدت روند است که من فکر می کنم طولانی تر راه بروید” ون اک گفت.

در حالی که اکثر بازی سهام “نیست دقیقا ارزان در حال حاضر” — رهبر صنعت Take-Two Interactive همچنین برگزاری در ESPO معاملات در حدود 43 برابر قیمت به درآمد های متعدد — داده های رانندگی آنها چشمگیر است, van Eck گفت.

یکی از ESPO را تشکیل مستقر در سنگاپور دیده می شود “70 میلیون نفر ورود در هر روز و بازی های ورزشی بازی ها در سیستم عامل خود و این که تمام آسیا است. که هیچ U. S” ون اک گفت. “این واقعا یک پدیده جهانی است.”

بازی های مرتبط با ETFs برگزار شد قابل ملاحظه ای به خوبی با وجود بازار سهام را مبتنی بر گسترده کاهش می یابد.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>