تولید نفت در آذربایجان

وستوک

تقاضای جهانی نفت را به اوج اطراف 2040 – یا “خیلی دیر” – صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: در یک گزارش جدید در آینده از نفت است.

صندوق بین المللی پول گفت که این می تواند یک “قابل توجهی” تاثیر نفت-صادرات کشورهای عمدتا کسانی که در خاورمیانه که موجود ثروت مالی می تواند تخلیه شود در 15 سال آینده اگر اصلاحات عمده نیست انجام شده است.

“رشد تقاضای جهانی نفت را به میزان قابل توجهی کاستن و سطح آن می تواند اوج در دو دهه آینده” صندوق بین المللی پول در گزارش خود با عنوان “آینده نفت و پایداری مالی در شورای همکاری خلیج فارس منطقه” پنج شنبه منتشر شده.

صندوق بین المللی پول گفت: تجزیه و تحلیل از گذشته بازار نفت تحولات نشان داد “قوی و پایدار در کاهش روند تقاضای جهانی نفت پس از حسابداری درآمد و رشد جمعیت است.”

این منعکس طیف وسیعی از عوامل صندوق بین المللی پول گفت: مانند دراز مدت بهبود در بهره وری انرژی و جایگزینی دور از, نفت, روند که تا به حال تا کنون بوده است “محجبه توسط اثرات اقتصادی و جمعیت گسترش است.”

“اما آن را آماده برای تبدیل شدن به بیشتر قابل رویت در سال های آینده و در نتیجه در یک مسیر به تدریج کاهش و در نهایت کاهش جهانی تقاضا برای نفت است. دومی که اوج حدود 2040 در معیار ما طرح و یا خیلی دیر در سناریوهای قوی تر نظارتی فشار برای حفاظت از محیط زیست و سریع تر بهبود در بهره وری انرژی است.”

رشد تقاضای جهانی برای گاز طبیعی نیز انتظار می رود آهسته به صندوق گفت: “اگر چه انتظار می رود به مثبت باقی می ماند در دهه های آینده.”

صندوق بین المللی پول است که برای اولین بار به پیش بینی ها در مورد کاهش تقاضای جهانی برای نفت. در اواخر سال 2019 نیل اتکینسون سر صنعت نفت و بازار بخش در آژانس بین المللی انرژی گفت: CNBC که رشد جمعیت باقی مانده کلیدی نیروی محرکه برای تقاضای نفت است که او گفت می تواند اوج در 2030s.

“اگر ما یک مقدار بیشتر کسب و کار به عنوان معمول (رویکرد) با مقدار محدود تر (محیط زیست) اجرای سیاست سپس مشخصات تقاضا برای نفت خواهد بود از ادامه رشد. اما اگر دنیا را پیاده سازی سیاست ها با دقت بیشتری آن را به عنوان نشانه هایی از امروز انجام و سپس اوج می تواند در اواخر 2020s 2030s,” او گفت:.

“ما نمی دانیم که اما ما نمی دانیم این است که حتی زمانی که نفت در اوج تقاضا می کند در برخی از نقطه در آینده آن را در حال رفتن به رها کردن یک صخره به دلیل جایگزین-توانایی برای نفت در بسیاری از بخش های است که هنوز هم گریزان – حمل و نقل حمل و نقل هوایی حمل و نقل پتروشیمی – هنوز هم وجود دارد بزرگ نیروهای رانندگی (برای تقاضای نفت),” اتکینسون گفت CNBC Squawk Box اروپا در ماه نوامبر.

او گفت: عربستان سعودی دومین تولید کننده نفت در جهان پس از آمریکا و روسیه پیش بود که سنگ بنای آینده عرضه نفت. “وجود دارد رفتن به افزایش تقاضا برای حداقل ده سال آینده برای محصولات نفت ممکن است دیگر این است که حفاری نقش خود را به عنوان سنگ بنای بازیکن در بازارهای جهانی قابل اعتماد ترین و بزرگترین تامین کننده در بازار,” او گفت:.

شورای همکاری خلیج فارس ثروت به سقوط ؟

پیش بینی و آماده شدن برای چه می آید بعدی خواهد بود بحرانی برای نفت-صادرات مناطق از جمله کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) است که به غلظت بزرگترین صادر کنندگان فرآورده های نفتی در مجموع تولید بیش از یک پنجم از جهانی نفت عرضه است.

تولید کننده نفت مانند عربستان سعودی به دنبال تنوع بخشیدن به اقتصاد خود را به دور از وابستگی خود را به نفت به عنوان صندوق بین المللی پول با اشاره کالا باقی می ماند مهم است.

“اگر چه اهمیت غیر نفتی بخش افزایش یافته است و در دهه های اخیر بسیاری از آنها با تکیه بر نفت و بر اساس تقاضا یا در قالب هزینه های عمومی از درآمد نفت یا خصوصی هزینه از نفت مشتق ثروت” صندوق بین المللی پول گفت.

“2014-15 قیمت نفت شوک که مهمترین آنها کاهش غیر نفتی رشد در این منطقه شد استارک یادآوری از این وابستگی است. شناخت این چالش کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در حال اجرای تمام برنامه ها برای تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و همچنین سیاستهای مالی و خارجی درآمد به دور از نفت است. موفقیت این برنامه ها خواهد بود مرکزی برای دستیابی به قوی و پایدار رشد در سال به آمده است.”

صندوق بین المللی پول گفت که کاهش تقاضای جهانی برای نفت جادوها یک “مالی قابل توجهی پایداری چالش برای شورای همکاری خلیج فارس و منطقه است.”

“کاهش درآمد نفت (پس از 2014) برانگیخته یک دوره فشرده اصلاحات از جمله قابل ملاحظه مالی ترکیبات. با این وجود اثر کاهش هیدروکربن درآمد است که هنوز به طور کامل جبران شود. و در نتیجه کسری مالی را کاهش و منطقه مالی خالص ثروت در طول 2014-18. یک مسیر طولانی مدت کاهش سرعت در هیدروکربن رشد درآمد را اضافه کنید به این کاهش در ثروت. در مالی جاری موضع این منطقه موجود ثروت مالی می تواند تخلیه شود در 15 سال آینده.”

صندوق بین المللی پول گفت که سیاست های مالی نیاز ضمنی با این چالش این است که هر دو بزرگتر و فوری تر در مقایسه با زمانی که به کشورهای موجود در برنامه.

“همه کشورهای شورای همکاری خلیج فارس به رسمیت شناخته اند ماندگار طبیعت خود را به چالش و در حال حاضر برنامه ریزی ادامه داد: اصلاح ساختار اقتصادی را در این زمینه گسترده تر استراتژیک بلند مدت سند چشم انداز. اما انتظار می رود با سرعت و حجم از این ترکیبات در بسیاری از کشورها ممکن است به اندازه کافی برای ایجاد ثبات در ثروت خود را.”

“این تنظیمات نیاز به شتاب و پایدار بیش از یک دوره طولانی از زمان در خط انتظار می رود با راه هیدروکربن درآمد صندوق بین المللی پول استدلال کرد.

“مدیریت دراز مدت مالی انتقال نیاز گسترده اصلاحات و دشوار بین نسل انتخاب است. ادامه داد: تنوع اقتصادی مهم خواهد بود اما نمی خواهد کافی است خود را در آن. کشورها نیز نیاز به گام تا تلاش خود را برای بالا بردن غیر نفتی مالی درآمد دولت کاهش هزینه و اولویت بندی مالی صرفه جویی در زمانی که بازده اقتصادی در بیشتر سرمایه گذاری های عمومی پایین هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net