تقاضای جهانی نفت را برای دیدن اولین فصلنامه کاهش بیش از 10 سال آژانس بین المللی انرژی می گوید

یک کارگر چینی چک شیر از یک لوله گاز در, گاز نیروگاه در هیژو در جنوب غربی استان سیچوان چین.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تقاضای جهانی نفت در حال حاضر انتظار می رود برای دیدن آن اول فصلنامه انقباض در بیش از یک دهه با توجه به آژانس بین المللی انرژی (IEA) به عنوان جدید کروناویروس و گسترده shutdown از اقتصاد چین بازدید تقاضا برای نفت خام است.

تقاضا در حال حاضر انتظار می رود به سقوط 435,000 بشکه در روز (b/d) در سه ماهه اول سال 2020 از مدت مشابه یک سال پیش و به مناسبت اولین فصلنامه انقباض در بیش از 10 سال کار در آژانس بین المللی انرژی گفت: در آن ماهانه بازار نفت گزارش روز شنبه.

انتظار می رود کاهش در تقاضا باعث آژانس به قطع آن سال 2020 پیش بینی رشد توسط 365,000 b/d به 825,000 بشکه در روز رسید که پایین ترین سطح از سال 2011 است. پایین تر از حد انتظار مصرف در کشورهای OECD کمرنگ 2019 رشد به 885,000 b/d آن را نیز گفت.

پیش بینی جمع و جور می آید به عنوان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 59,000 در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 1300 نفر همچنان به وزن در بازار جهانی تمایلات و چین فعالیت های اقتصادی با کارخانه ها و کسب و کار بسته و سفر هر دو محدود و از چین و در داخل کشور.

شیوع این بیماری نیز تحت تاثیر کسب و کار در جای دیگر با انجمن های تخصصی اقتصادی و کسب و کار کنفرانس لغو شد, آخرین بودن کنگره جهانی موبایل که مجموعه ای را در بارسلونا در این ماه است.

سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع “دارای یک تهدید بزرگ برای جهان” و صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت CNBC چهارشنبه سویه جدیدی از کروناویروس شد “به وضوح بیشتر تاثیرگذار” در اقتصاد جهان از 2002-2003 شیوع بیماری سارس.

تاثیر منفی بر تقاضای نفت رسید قیمت نفت سخت به عنوان ویروس در زمان برگزاری در ماه ژانویه با یک بشکه نفت خام برنت کاهش حدود 10 دلار به بهانه زیر 55 دلار در هر بشکه رسید.

اما قیمت ها افزایش یافته است این هفته در انتظار است که عمده تولید اوپک و غیر اوپک و تولید کنندگان به رهبری روسیه می تواند کاهش جهانی تولید نفت بیشتر برای مقابله با رکود در تقاضا (رکود است که در حال حاضر شده است در اطراف قبل از coronavirus با توجه به جنگ تجاری بین آمریکا و چین).

در روز پنج شنبه, محک, قیمت نفت خام برنت معامله شد در $55.73 در هر بشکه رسید در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) معامله شد در $51.21 در هر بشکه رسید.

عواقب ناشی از کروناویروس جدید, شناخته شده در حال حاضر به عنوان “Covid-19” خواهد بود “قابل توجهی” برای تقاضای جهانی نفت قیمت نفت و تولید کنندگان آژانس بین المللی انرژی روز پنجشنبه گفت.

“از نقطه نظر تولید کنندگان قبل از Covid-19 بحران بازار بود و انتظار می رود برای حرکت به سمت تعادل در نیمه دوم سال 2020 به دلیل ترکیبی از کاهش تولید اجرا شده در شروع سال قوی تر تقاضا و باطله از غیر اوپک رشد عرضه. در حال حاضر خطر مطرح شده توسط Covid-19 بحران باعث شده است که اوپک کشور+ به نظر اضافی برش برای تولید نفت ،

هفته گذشته کمیته فنی از 14-عضو تولید کننده گروه اوپک به رهبری عربستان سعودی و غیر عضو متفقین به رهبری روسیه (اتحاد شناخته شده به عنوان اوپک+) توصیه می شود یک خروجی برش از 600 ، 000 بشکه در روز در علاوه بر این به آن زمان 1.7 میلیون بشکه کاهش. مهمتر اما روسیه هنوز نشانه اگر آن را پشتیبانی می کند عمیق تر کاهش دهد.

در خود ماهانه بازار نفت و چشم انداز در روز چهارشنبه اوپک نیز به طور چشمگیری کاهش پیش بینی خود را برای رشد تقاضای نفت در این سال به نقل از شیوع کروناویروس به عنوان “عامل اصلی” در پشت تصمیم گیری آن است. این تجدید نظر در چشم انداز خود را برای تقاضای جهانی نفت در رشد رو به پایین به 0.99 میلیون بشکه در روز) در سال 2020 توسط 0.23 میلیون بشکه از ماه قبل تخمین می زنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>