اقتصاد جهانی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند از coronavirus بحران 2021, اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول می گوید

صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد گیتا Gopinath صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی در 9 آوریل 2019.

Liu Jie | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

جهانی فعالیت های اقتصادی است که آمار coronavirus همه گیر ممکن است به طور کامل بهبود می یابند و حتی تا پایان سال 2021 گفت: گیتا Gopinath اقتصاددان ارشد در صندوق بین المللی پول.

این صندوق این هفته کاهش داد و اقتصادی خود را پیش بینی. این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن توسط 3 ٪ در این سال قبل از رشد 5.8 درصد در سال آینده — ارتجاعی که Gopinath عنوان “بهبود نسبی.”

“ما یک بازیابی پیش بینی شده برای سال 2021 از 5.8 درصد رشد اما است که یک بهبود نسبی,” او گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” در روز جمعه.

“بنابراین حتی تا پایان سال 2021 ما انتظار سطح فعالیت های اقتصادی به زیر آنچه که ما تا به حال پیش بینی شده قبل از ویروس,” او اضافه شده است.

سریع گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 2 میلیون نفر در سطح جهان باعث شده است تا مقامات به تعطیل مدارس و کسب و کار — آوردن بسیاری از نقاط جهان را در فعالیت های اقتصادی را متوقف کند.

دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان به شدت با اقدامات برای کمک به کسب و کار و خانواده برای زنده ماندن از بحران — یک پاسخ که Gopinath گفته شده است “تهاجمی” و “سریع است.”

“من فکر می کنم اگر شما مقایسه کنید که به بحران مالی جهانی … پاسخ شده است فقط که بسیار سریعتر و مقیاس آن شده است که بسیار بزرگتر” او گفت:, و اشاره کرد که اقتصاد در سراسر جهان اعلام کرده اند حدود 8 تریلیون دلار ارزش محرک های مالی.

اما او همچنین گفت که میزان محرک است “به طور مساوی توزیع شده” در سراسر اقتصاد با حدود 7 تریلیون آمدن از G-20 کشور است.

“نگرانی ما بیشتر در مورد در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور که کمتر از یک سال مالی, فضا باید برای مقابله با حساب خارجی, مشکلات, و من فکر می کنم آنها در یک سخت تر نقطه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>