اقتصادی جهانی آمار از coronavirus احساس خواهد شد برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن,’ اقتصاد

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد شد احساس بسیار فراتر از تاثیر فوری ویروس OECD با رئیس جمهور گفت: CNBC دوشنبه.

“چیزی که شما در یک اثر اقتصادی در حال حاضر است که بسیار واضح است که رفتن به طولانی فراتر از دوره بیماری همه گیر” فرشته Gurria گفت CNBC “Squawk Box اروپا است.”

“ما امیدوارم خلاص شدن از این بیماری همه گیر در دو یا سه ماه و پس از آن این سوال است که چگونه بسیاری از بیکار (وجود خواهد داشت) چگونه بسیاری از کوچک و متوسط خواهد بود بسیار بسیار شدید وضعیت اگر نه ناپدید شد, در آن زمان,” او اضافه شده است.

“زندگی و فعالیت های اقتصادی است که نمی تواند نرمال هر زمان به زودی,” او گفت:. “ما قصد داریم به تاثیر این بحران برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.”

Gurria گفت: تلاش برای بازسازی اقتصاد جهانی پس از شیوع کروناویروس موجود خواهد بود یکی از “ابعاد عظیم.” تا کنون بیش از 349,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این ویروس و بیش از 15000 نفر فوت کرده اند با توجه به آخرین داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

یک معامله گر با دستکش و ماسک ترتیب برخی از محصولات در کیسه های پلاستیکی در داخل خود فروشگاه مواد غذایی در طول covid-19 بحران در 21 مارس سال 2020 در Pontecagnano Faiano ایتالیا.

ایوان Romano

OECD است که 36 کشور عضو و با هدف تحریک پیشرفت اقتصادی و تجارت جهانی در اوایل این ماه پیش بینی یک “فشرده” coronavirus شیوع بیماری می تواند تضعیف رشد اقتصاد جهانی به 1.5 درصد در سال 2020 است.

که هوا ممکن است بسیار خوش بینانه داده در سراسر کشور مستندات دیده می شود در سراسر جهان با مدارس و تقریبا همه کسب و کار بسته و با هیچ پایانی در چشم با توجه به افزایش coronavirus موارد در غرب است.

میزان بیکاری در آمریکا می تواند آمار 30%

بسیاری از دولت های اروپایی اعلام کرده اند بسته کمک برای حمایت از کسب و کار و برای دلسرد کردن آنها از کارگران برکنار شده در طول بحران. در انگلستان به عنوان مثال دولت گام بی سابقه ای از تضمین پرداخت 80 درصد کارگران اگر آنها نگهداری می شود توسط کارفرمایان خود را.

در ایالات متحده سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد روز یکشنبه هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده می تواند از 2.5 تریلیون دلار رسید که بیکاری می تواند آمار 30 درصد در ایالات متحده در طول شیوع بیماری است.

نظرات خود را آمد به واشنگتن باقی مانده تقسیم بر کمک های اقتصادی برای مبارزه با ویروس اما با بودجه بسته گرفتن نیست به اندازه کافی رای در یک کلید سنا رویه رای جمعه شب دموکرات ها هشدار داد این اقدام انجام نمی شود به اندازه کافی برای کمک به کارگران و بیش از حد به قید وثیقه از شرکت.

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت: روز شنبه یک بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با این ویروس خواهد شد و در مجموع بیش از 2 تریلیون دلار با اشاره به این خواهد شد که برابر با حدود 10% از اقتصادی ایالات متحده خروجی. هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 100 میلیارد دلار است که لایحه گسترش مرخصی با حقوق در آمریکا

بعلاوه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: تامین مالی برنامه برای تحریک اقتصاد می تواند به ارزش 4 تریلیون دلار ذکر این تلاش ها شامل هماهنگی با بانک مرکزی برای ارائه کسب و کار با نقدینگی لازم.

ایالات متحده سومین شیوع کروناویروس پس از چین و ایتالیا در 35,224 موارد تایید شده در روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و 471 مرگ و میر.

OECD را Gurria گفت: بسته محرک بسته به اینکه چگونه آن اختصاص داده شده باید به “امداد رسانی به تعدادی از بخش های” اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر این اقدامات به حمایت از بیکاران یا بیشتر نقدینگی به بازارهای مالی است.

– CNBC فرد ایمبرت و توماس فرانک کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>