جهانی شیوع کروناویروس است ‘منفجر شد و پس می تواند از یک سال و سنگاپور را وزیر خارجه می گوید

با کروناویروس جدید در حال حاضر در سراسر جهان کشورها در سراسر جهان باید آماده برای اقتصادی پس از وقوع به حداقل یک سال و سنگاپور وزیر خارجه ویویان Balakrishnan روز چهارشنبه گفت:.

“جن از بطری” Balakrishnan گفت CNBC “Squawk Box آسیا” و اضافه کرد که این بیماری تا به حال “منفجر” پس از آن گسترش فراتر از آسیا به کشورهایی مانند ایران و ایتالیا و آمریکا

او گفت که مهار شده اند که اگر این بیماری جدید به نام COVID-19 شده بود مانند سارس.

این سندرم حاد تنفسی شیوع 17 سال پیش بود و تا حد زیادی در درون کشورهای شرق آسیا از جمله چین و ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور. آن را آلوده بیش از 8000 نفر در کل که 774 درگذشت, با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

این است که یک ویروس بسیار خطرناک است و مشتاق به این باور است که آن رفتار خواهد شد با توجه به ویروس های قبلی. بنابراین ما نمی را که فرض است که این ناپدید می شوند در ماه های تابستان.

ویویان Balakrishnan

وزیر امور خارجه سنگاپور

در مقايسه جدید کروناویروس آلوده بیش از 110,000 مردم در سراسر حداقل 110 کشور و سرزمین با بیش از 4000 مرگ و میر در سراسر جهان که گفت.

Balakrishnan با اشاره به این که شیوع سارس به طول انجامید حدود چهار ماه و تاثیر اقتصادی آن زمان حدود شش ماه به پوشیدن. در ضمن گسترش کروناویروس جدید می تواند طولانی تر و تاثیر آن نیز ممکن است بزرگتر با توجه به مقیاس از شیوع وزیر گفت.

“من فکر می کنم شما باید به نگرانی در مورد تأثیر عمده ای به دلیل آن را یک پدیده جهانی و آن را به گذشته مدتی,” او گفت:. “شما باید از نظر روانی آماده شده است.”

وزیر — که آموزش دیده پزشکی دکتر گفت که دو امکان وجود دارد در مورد چگونگی شیوع فعلی می تواند تابه:

  1. این ویروس گسترش تبدیل به “جهانی همه گیر” بالقوه “وحشتناک” تاثیر;
  2. آن را می شود بومی که بدان معنی است که آن را تبدیل به یکی از معمول ویروس ها است که باعث بیماری در افراد است.

شیوع یک تست از کشور آمادگی

سنگاپور کوچک آسیای جنوب شرقی کشور یکی از قدیمیترین کشورهای به گزارش موارد COVID-19. از شنبه ظهر, سنگاپور به حال 166 موارد تایید شده که 93 مرخص شده از بیمارستان و با توجه به کشور و وزارت بهداشت ،

این کشور نشده گزارش هر گونه مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید. اما Balakrishnan سنگاپور گفت: نمی توانیم فرض کنیم آن باقی خواهد ماند که در راه است آماده برای بدترین.

دولت سنگاپور در پاسخ به این ویروس شیوع دریافت ستایش از چه کسی است. در روز سه شنبه که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “سنگاپور است یک مثال خوب از همه-از-دولت رویکرد” در مقابله با شیوع این بیماری با توجه به روزنامه های محلی The Straits Times.

Balakrishnan گفت: سنگاپور در زمان ساخت تا توانایی های خود را برای مدیریت یک وضعیت مانند مداوم شیوع. او اضافه کرد که شیوع این بیماری قرار می دهد از جمله قابلیت های خود را به آزمون.

“این است که یک ویروس بسیار خطرناک است و مشتاق به این باور است که آن رفتار خواهد شد با توجه به ویروس های قبلی. بنابراین ما نمی را که فرض است که این ناپدید می شوند در ماه های تابستان” او گفت:.

“در واقع این یک تست اسید از هر کشور کیفیت, بهداشت و درمان, استاندارد از حکومت و سرمایه اجتماعی. و اگر هر یک از این سه پایه ضعیف است آن را در معرض خواهد شد و در معرض کاملا unmercifully با این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>