جهانی coronavirus مرگ و میر پیش افتادن از یک و نیم میلیون

جهانی مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پیشی گرفته اند 500,000 در یک گریم جدید عطف به عنوان برخی از کشورها همچنان دست به گریبان با اولین موج.

بیش از 10 میلیون جهانی COVID-19 موارد گزارش شده با توجه به آخرین آمار رسمی با عفونت تنفسی بودن به خصوص خطرناک برای افراد مسن.

در حالی که به طور کلی مرگ و میر است پهن در هفته های اخیر کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد ثبت تعداد موارد جدید در کشورهای از جمله آمریکا و هند و برزیل و همچنین شیوع بیماری های جدید در بخش هایی از آسیا است.

Visitors wearing protective facemasks queue as they wait for the partial reopening of Eiffel Tower on June 25, 2020, in Paris, as France eases lockdown measures taken to curb the spread of the COVID-19 caused by the novel coronavirus. - Tourists and Parisians will again be able to admire the view of the French capital from the Eiffel Tower after a three-month closure due to the coronavirus -- but only if they take the stairs. (Photo by Thomas SAMSON / AFP) (Photo by THOMAS SAMSON/AFP via Getty I
تصویر: بازدید کنندگان با پوشیدن محافظ facemasks صف در برج ایفل در پاریس

این ویروس هنوز هم در گردش به طور گسترده ای در اروپا با خوشه هایی از موارد در لستر که می تواند اولین انگلستان شهرستان برای رفتن به محلی مستند و همچنین به عنوان یک سوئیس کلوپ شبانه در زوریخ.

در ضمن لهستان و فرانسه در حال رفتن به سوی عادی پس از هر دو کشور برگزار می شود انتخابات که تا به حال به تاخیر افتاده است توسط ویروس.

حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر تا کنون شده است در ایالات متحده و یک موج اخیر در موارد گزارش شده در یک تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که بازگشایی زودتر و به شدت بیشتر است.

به طور کلی ایالات متحده دارای بالاترین نرخ مرگ با 128,000 مرگ و میر و بیش از 2.5 میلیون نفر – تقریبا دو برابر است که از برزیل است که در رتبه دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در 57,000.

بیشتر از Covid-19

نیویورک پس از آن که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده است که در حال حاضر “در مقابل دقیق پایان” اندرو کومو فرماندار گفت: با گزارش دولت فقط پنج جدید مرگ و میر در شنبه خود کمترین تعداد از اواسط ماه مارس.

Some police in India wear coronavirus-themed helmets
تصویر: برخی از پلیس هند پوشیدن coronavirus با مضمون کلاه

در آمریکای لاتین و تعداد موارد پیشی کسانی که تشخیص داده شده در اروپا در یکشنبه, ساخت منطقه دوم بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر پس از آمریکای شمالی است.

برای اولین بار ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در 9 ژانویه بود و 61 سال از چینی ها در شهر ووهان بود که به طور منظم خریداران در یک بازار است که شناخته شده است به عنوان منبع از شیوع بیماری است.

florida beach coronavirus us
ما در حال حاضر یک چهارم از تمام coronavirus موارد در سطح جهانی

فقط در پنج ماه گذشته تعدادی از افرادی که فوت کرده اند با COVID-19 پیشی گیرد و تعداد افرادی که می میرند هر سال از مالاریا – یکی از کشنده ترین بیماری های عفونی.

میزان مرگ و میر به طور متوسط به حدود 78,000 یک ماه است که در مقایسه با 64,000 مرتبط با ایدز و مرگ و 36,000 مالاریا مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

برخی از رهبران اروپایی هستند و نه گرفتن هر گونه شانس در جلوگیری از جدید خوشه.

آلمان تمدید یک مستند در منطقه غرب Gueterslohکه دارای جمعیت حدود 500 ، 000 نفر بعد از 1,300 کارگران کشتارگاه آزمایش مثبت است.

آفریقا را تایید کرد COVID-19 موارد در ادامه به افزایش به بالا بیش از 371,000 از جمله 9,484 مرگ و میر.

در ضمن چین گزارش کرده است کاهش بیشتر در تایید موارد با مجموع فقط 12 و هیچ مرگ و میر ناشی از شنبه ترک کل در 4,634.

اما مناطق اطراف پکن باقی مانده اند در آماده باش با نزدیکی شهرستان Anhui که دارای جمعیت حدود 400000 اعلام روز شنبه آن را به lockdown برای جلوگیری از موج دوم ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *