جهانی coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته 100,000 دو برابر در نزدیک به یک هفته

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس رسید گذشته 100,000 علامت در روز جمعه دو برابر در نزدیک به یک هفته به عنوان همه گیر همچنان به گسترش در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus نام COVID-19 تا گسترش به بیش از 180 کشور و سرزمین. کشورهایی بودند که بیشترین تاثیر اولیه شیوع مانند چین و کره جنوبی را دیده اند خود را روزانه تعداد موارد جدید کاهش یافته است.

این بدترین آمار را در میان کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه هنوز در تلاش برای صاف منحنی.

در ایالات متحده, اما, امیدوارم که حال افزایش است که این وضعیت در حال بهبود است. نیویورک, کانون شیوع این بیماری در کشور گزارش یک نرخ پایین تر از ویروس های مربوط به بستری شدن در بیمارستان این هفته اگر چه داده است هنوز زود است. مقامات کاخ سفید روز چهارشنبه گفت که “شواهد واقعی” در این کشور را مستند تلاش های در حال کار اگر چه هنوز هم وجود دارد “مقدار قابل توجهی از بیماری” در شهر نیویورک در منطقه شهری.

تعداد مرگ و میر جهانی پیشی گرفته 50000 نفر در مارس 2, فقط پس از جهانی عفونت گذشت 1 میلیون نفر, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا یک عکس فوری از تعداد موارد در سراسر جهان است.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,650,210
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 100,376
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (475,749) اسپانیا (157,053) ایتالیا (147,577) آلمان (119,624) فرانسه (118,790)

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>