جهانی coronavirus مرگ و میر صلیب 200,000, آمریکا, سواحل, بازگشایی, NY گسترش تست

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور 200,000 روز شنبه به عنوان کشور و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای ایالات متحده آمریکا سهولت مستند محدودیت. نیویورک, کانون شیوع بیماری در آمریکا گزارش شده بستری و میزان مرگ است که در ادامه به بهبود در حالی که پزشکان و کارشناسان در سراسر جهان وزن در تست درمان و واکسیناسیون.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 201,502
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 925,500
  • ایالات متحده و میر: حداقل 53,070

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:40 pm: نخست وزیر بوریس جانسون را به بازگشت به کار دوشنبه پس از coronavirus بازیابی

نخست وزیر بوریس جانسون برگ خیابان داونینگ در راه خود را به کاخ باکینگهام پس از انتخابات عمومی در لندن و بریتانیا 13 دسامبر 2019.

توماس Mukoya | ایسنا

5:24 pm: Potbelly می گوید آن را بازگشت $10 میلیون وام کسب و کار کوچک زیر دیگران پس از خشم

Potbelly گفت: آن را بازگشت آن 10 میلیون دلار وام از حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک و آن را جدیدترین قابل توجه نام به بازگشت بودجه.

Potbelly که با دریافت حداکثر مبلغ وام, بازار کلاه $71.2 میلیون.

ساندویچ فروشگاه های زنجیره ای به شرح زیر دیگر شرکت های عمومی مانند رستوران استیک روت کریس و لرزش زیستن را به عقب دولت در بودجه به منظور کمک به کسب و کار برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر. —هانا میلر

4:56 pm: Ex-کارکنان اپل در حال مقابله با کمبود ماسک

در سال گذشته در این زمان سابرینا Paseman بود که در اپل مشغول کار بر روی طراحی نرم افزار مک. در حال حاضر او را پناه در یک آپارتمان سان فرانسیسکو با دیگری کارمند اپل در تلاش برای رسیدگی به جهانی ماسک کمبود.

Paseman و مگان دونگ هستند بنیانگذاران یک سازمان غیر انتفاعی آنها خواستار رفع, ماسک, تلاش برای ایجاد یک راه حل ساده برای عظیم و رو به رشد مشکل است. عدم دنده محافظ در میان Covid-19 همه گیر است که اولین و مهمترین بحران در بهداشت و درمان صنعت, اما به عنوان متحده و کشور شروع به شل شدن اجتماعی-فاصله محدودیت نیاز به ماسک تبدیل به حاد تر برای مردم در اتوبوس و در فروشگاه ها و در محل کار. —Ari لوی

4:41 pm: الجزایر اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی

الجزایر گرفته گام های بیشتر برای کاهش محدودیت های بیش رمان coronavirus اجازه می دهد کسب و کارهای مختلف برای بازگشایی “برای کاهش, اقتصادی و اجتماعی تاثیر بحران بهداشت و درمان” ناشی از این بیماری همه گیر دفتر نخست وزیر گفت.

آن گفت: مغازه ها به بازگشایی شد, از جمله کسانی که برای مواد برای ساخت و ساز و عمومی این نسخهها کار میکند, لوازم پارچه و طلا و جواهر و لباس و کفش و لوازم آرایشی و عطر خانه و مبلمان اداری شیرینی و آرایشگری در علاوه بر این به حمل و نقل شهری با تاکسی.

دولت در روز پنج شنبه تصمیم گرفت برای سهولت در سلول اقدامات کوتاه مقررات منع رفت و آمد برای برخی از استانهای اما به نام شهروندان به “هوشیار”. که اندازه گیری آمد ساعت قبل از شروع نماز, روزه, ماه رمضان در روز جمعه.

دولت گزارش کرده است در مجموع 3,256 تایید عفونت با این ویروس با 419 مرگ و میر و 1,479 بهبود. —رویترز

4:18 pm: وزارت خزانه داری می پردازد هواپیمایی اضافی $9.5 میلیارد دلار در coronavirus کمک

وزارت خزانه داری می گوید آن را پرداخت یکی دیگر از $9.5 میلیارد دلار به شرکت های هواپیمایی به عنوان بخشی تحت مراقبت عمل می کنند بنابراین حامل می تواند ادامه پرداخت کارگران خود را از طریق هفت. 30. مسافرت هوایی و تقاضا و درآمد اما خشک شده در میان coronavirus همه گیر و پناهگاه در محل سفارشات.

تا کنون بخش پرداخت شده $12.4 میلیارد دلار به 93 شرکت های هواپیمایی از مجموع 25 میلیارد دلار اختصاص داده شده در حقوق و دستمزد, کمک های مالی و وام های, در حالی که بخش عمده ای از پرداخت ها شد و برای ایالات متحده بزرگترین حامل. مسافری خطوط هوایی همچنین می توانید درخواست برای بخش های دیگری از 25 میلیارد دلار در وام های دولت برای کمک به آب و coronavirus خرید اینترنتی.

هواپیمایی انتظار از 25 میلیارد دلار به پرداخت صرفا به عنوان کمک های مالی اما وزارت خزانه داری گفت آن نیاز خواهد داشت که 30 درصد از این مقدار پرداخت می شود و که حامل ارائه دولت ایالات متحده با سهام حکم برای 10 ٪ از مقدار وام.

باری خطوط هوایی و هواپیمایی و پیمانکاران از قبیل مواد غذایی و به دنبال بخشی از یک جداگانه 8 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد, کمک های مالی نمی خواهد که برای ارائه به دولت ایالات متحده با کسانی که سهام حکم و یا مشابه ابزارهای مالی اگر آنها به دنبال $50 میلیون و 37.5 میلیون یا کمتر بود. —لسلی Josephs

3:47 pm: تولید کنندگان نفت چشم بستن خام پس از فروش

تولید کنندگان نفت در آمریکا در حال ساخت دردناک تصمیم گیری در مورد چگونه به تعطیل کردن عملیات پس از همه گیر نابود نیاز به سوخت.

قیمت متحده معیار خام کاهش یافت بیش از 70 ٪ از زمان آغاز سال فروش برای 17 دلار در هر بشکه روز جمعه به خوبی در زیر به آنچه که تولید نیاز به دوام بیاورد.

جعفری انرژی a mid-sized fracking شرکت مستقر در تگزاس از دست داد نیمی از ارزش بازار خود را از سال آغاز کرد و گفت: تنظیم کننده آن بوده است و بستن چاه به اندازه کافی به حدود 400 بشکه نفت در روز از بازار.

در هفته های اخیر اکسون کاهش سرمایه خود را صرف طرح 30 درصد یا 10 میلیارد دلار و شورون سوخته سرمایه خود را هزینه 20 درصد یا 4 میلیارد دلار. هر دو شرکت در حال برنامه ریزی برای توقف حفاری برای نفت در نقاط مختلف جهان خواهد شد و به احتمال زیاد کوچک بیشتر از شرایط را بدتر از اطلاعیه ها. —آسوشیتد پرس

3:19 pm: فرانسه PM به ارائه برنامه ای برای باز کردن از پیچ مستند در روز سه شنبه

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ خواهد شد در حال حاضر دولت برنامه ای برای باز کردن این کشور مستند به مجلس در روز سه شنبه دیدار کرد.

نخست وزیر بیانیه هفته آینده خواهد شد و پس از بحث و رای می دهند.

این مستند به دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی شده است و در جای خود از مارس 17 به سرعت گسترش coronavirus است و با توجه به برداشته on May 11. —رویترز

3:12 pm: محرک جدید بررسی آخرین مهلت روش برای جانبازان و SSI ذینفع با بچه ها

افرادی که از دریافت مزایای از طریق هر بخش از امور جانبازان و یا مکمل امنیتی درآمد که کودکان باید یک مهلت جدید در صورتی که می خواهید برای دریافت تمام پول محرک است که علت آنها.

دولت گفت: کسانی که ذینفع که کودکان و کسانی که نمی به طور معمول فایل اظهارنامه مالیاتی نیاز به به روز رسانی اطلاعات خود را توسط مه 5 در سفارش خود را برای واجد شرایط وابستگان به شمارش در خود محرک پرداخت.

که می رود به خصوص اگر شما هنوز ثبت اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 مالیات سال و شما باید کودکان زیر سن 17. دولت راه اندازی یک وب سایت به صورت غیر filers که در آن آنها می توانید وارد کنید اطلاعات خود را. —Lorie Konish

2:45 pm: اسپانیا به اجازه می دهد, هوای آزاد, ورزش اگر coronavirus موارد ادامه به سقوط

یک مرد در بالکن دیده می شود کف به پرداخت ادای احترام به مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در روز 18 آوریل سال 2020 در مادرید اسپانیا است. اسپانیا شروع به سهولت سخت مستند اقدامات به سهولت آن اقتصاد مردم در برخی از خدمات از جمله تولید و ساخت و ساز هستند که مجاز به بازگشت به کار می کنند اما باید به رعایت دقیق دستورالعمل های ایمنی.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: در یک آدرس به ملت است که مردم را مجاز به ورزش از مه 2 اگر تعداد coronavirus موارد همچنان به سقوط.

سانچز گفت: مردم اجازه داده می شود برای ورزش و یا رفتن برای پیاده روی با یک فرد با آنها زندگی می کنند اگر تکامل از همه گیر “مطلوب باقی می ماند.”

اسپانیایی ها شده اند زندگی می کنند و یکی از اروپا و دقیقترین مستندات پس از 14 مارس ، آنها مجاز برای مواد غذایی, پزشکی و کار ضروری است اما نه به ورزش است. —رویترز

2:32 pm: Google, Facebook, Twitter تیم به پشتیبانی از بازیابی اعتیاد در طول همه گیر

Google, Facebook و توییتر همکاری با سازمان های غیر انتفاعی و مرکز امن اینترنت داروخانه (CSIP) برای راه اندازی انجمن با هم (TechTogether.co) یک پلت فرم آنلاین به ارائه پشتیبانی به افراد با مصرف مواد اختلالات است. این سایت مجموعه ای از منابع برای کمک به کسانی که دچار اختلال مصرف مواد و یا مبارزه با اعتیاد و ارتباط ننگ.

بسیاری از این افراد خود را از دست داد 12-مرحله جلسات و دیگر در فرد منابع در طول coronavirus اجتماعی فاصله شیوه های. تیم رایان, ستاره 2017 A&E مستند “Dope” و بازیابی مدافع برای درمان منبع Rehab.com گفت که در نتیجه انزوا از پناهگاه در محل سفارشات ایجاد کرده که در شرایط رسیده برای سوء مصرف مواد.

“Covid-19 به کشت یک محیط است که فاقد مسئولیت پذیری و دید که اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در قاچاق مواد مخدر و سوء مصرف الکل در حالی که در انزوا” رایان گفت. —دانیل Bukszpan

2:06 pm: جهانی مرگ و میر پیشی 200,000

تعداد کل مرگ و میر مربوط به Covid-19 ضربه 200,698 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی مرگ و میر آمار 100,000 در آوریل 10 و 150,00 در آوریل 17.

ایالات متحده دارای بیشترین مرگ و میر از coronavirus با 52,782 مرگ و میر گزارش شده با توجه به JHU. که تقریبا دو برابر 26,384 مرگ و میر گزارش شده توسط ایتالیا کشور با دوم بیشترین تعداد مرگ و میر.

داده ها همچنین نشان داد که اسپانیا و فرانسه شده است برخورد با هر کشور گزارش بیش از 22 ، 000 مرگ و میر. —هانا میلر

1:31 pm: بیش از 5000 نیویورک داروخانه ها به کروناویروس آزمون در تلاش برای صفحه نمایش 40 ، 000 نفر روزانه

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که دولت در حال گسترش است تشخیصی کروناویروس تست به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارمندان ضروری است و با هدف ارائه آزمون به 40 ، 000 نفر در هر روز.

کومو نیز امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا مستقل داروسازان به انجام تست تشخیصی. این باز خواهد شد یک شبکه ای از بیش از 5 ، 000 داروخانه ها به عنوان تست locations, او گفت:.

فرماندار گفت که او قصد دارد به گسترش آزمایش به 40 ، 000 نفر در هر روز با کمک دولت فدرال و همچنین گسترش معیارهای برای کسی که برای دریافت آزمون تشخیصی. دولت در حال حاضر به طور متوسط حدود 6000 ویروس جدید مورد در هر روز است. —اما Newburger

1:20 pm: دکتر پیشگام HIV درمان مورد بحث بالقوه Covid-19 مخدر

دکتر دیوید هو بیشتر تجربه بیشتر با ویروس ها.

به عنوان مدیر هارون الماس ایدز مرکز تحقیقات در شهر نیویورک در اوایل 1990s هو آزمایشگاه پیشگام رویکرد درمانی برای اچ آی وی و او را مرد سال برای آن کار در سال 1996. او هنوز آگهی مرکز.

در حال حاضر تمرکز خود را است Covid-19 یا بیشتر به طور خاص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

او و یک تیم از حدود 15 نفر در حال کار بر روی دو روش مختلف برای متوقف کردن ویروس: جداسازی آنتی بادی از کسانی که از بهبود Covid-19 و توسعه داروهای جدید به نام بازدارنده های پروتئاز است که از تداخل با ویروس قابلیت تکثیر.

در اینجا هو افکار در برخی از برجسته ترین مواد مخدر و روش های مورد نظر برای Covid-19 در حال حاضر. —مگ Erp Pmi

1:15 pm: آخرین ما نقاط داغ

1:02 pm: سواحل چشم به ما طول می کشد گام به سوی بازگشایی

اوارگان, Healy و ناشناس دوست هر دو کالاباساس, take a selfie با هم به ساحل را برانگیخت لذت بردن از تابستان گرم مانند آب و هوا میان دولت و شهرستان های اجتماعی فاصله مقررات لازم الاجرا توسط رژیم صهیونیستی. Newsom در Huntinton ساحل, CA, در مارس 22 سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

بسیاری از آمریکایی ها انتظار می رود به گله به سواحل این آخر هفته به عنوان یکی فلوریدا, شهرستان آرام محدودیت و کالیفرنیا آماده برای یک موج گرما حتی به عنوان موارد جدید از رمان coronavirus آمار یک رکورد روز قبل از.

Volusia County, صفحه اصلی به معروف دیتونا بیچ باز بسیاری در سواحل پارک به معلول بازدید کنندگان یک گام در یک مرحله به مرحله بازگشایی که تا کنون محدود سواحل آن برای کسانی که مایل به راه رفتن گشت و گذار, دوچرخه سواری و یا شنا.

در مرحله موجه شهرستان تلاش موفق به سرکوب موارد ویروس جورج Recktenwald این شهرستان, مدیر گفت: در یک جلسه در روز جمعه اگر چه او تشبیه وضعیت برای ضربه زدن به ترمز در خودرو, سراشیبی.

“ما در حال شروع به اجازه دهید که ترمز کمی اما شما نمی خواهید به انجام آن را بیش از حد سریع دلیل این که شما نمی خواهید به سرعت و خارج از کنترل” او گفت:. “اگر شما در ساحل هستند شما باید از لحاظ جسمی فعال است. هیچ نشسته حمام آفتاب و یا حلق آویز کردن با یک کولر.” —رویترز

11:55 pm: NY مرگ و میر همچنان به سرعت پس از 21 روز از جهنم’

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در نیویورک اندکی افزایش پیدا کردند Gov. اندرو کومو گفت: با دولت ضبط 437 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. مرگ و میر است تا از 422 در دوره های قبلی خبر داد.

این ویروس به کشته شدن حداقل 16,599 مردم در دولت فرماندار گفت: اگر چه این تعداد را شامل نمی شود چه می تواند هزاران احتمال مرگ و میر در شهر نیویورک است.

“ما در حال بازگشت به جایی که ما 21 روز پیش … 21 روز از جهنم” فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. حدود 1100 جدید بیماران در بیمارستان بستری شد دیروز در نیویورک است. —اما Newburger

11:38 am: دولت بریتانیا تحت آتش بیش ویروس, مشاوره و میر تصویب 20,000

نشانه ای برای سنت توماس ” در بیمارستان دیده می شود در مقابل پارلمان در مارس 07, 2020 در لندن, انگلستان.

جاستین Setterfield | گتی ایماژ

دولت بریتانیا روز شنبه در دفاع از استقلال دانشمندان مشاوره آن را در coronavirus پس از آن پدید آمده است که نخست وزیر بوریس جانسون بحث برانگیز رئیس aide کرده بود با حضور در جلسات گروه.

انتقاد از جانسون دولت محافظه کار نصب شده به انگلستان پنجمین کشور در جهان به گزارش 20,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر و شمارش.

دولت گفت: 20,319 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستان ها افزایش 813 از مرگ و میر گزارش شده از روز قبل. این رقم شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان که به احتمال زیاد به تعداد در هزار است.

دانشمندان می گویند انگلستان رسیده است اوج این بیماری همه گیر است اما هنوز از خطر است. تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در حال کاهش است و تعداد مرگ و میر روزانه به اوج خود رسید و در مارس 8. —آسوشیتد پرس

11:05 am: هند و پاکستان سهولت coronavirus محدودیت برای برخی از کسب و کارهای کوچک

هند اجازه مغازه ها در مناطق مسکونی به بازگشایی پنج شنبه بیش از یک ماه پس از کشور رفت و به lockdown برای جلوگیری از گسترش این coronavirus فدرال و مقامات دولتی گفت.

فدرال وزارت خانه گفت: اواخر روز جمعه است که خرده فروشان می تواند از سرگیری عملیات با تعداد کارکنان به نصف کاهش می یابد تا زمانی که کارکنان عینک و ماسک و دستکش و مناسب اجتماعی فاصله حفظ شد.

فروش مشروبات الکلی و موارد غیر ضروری دیگر همچنان ممنوع و هیچ مغازه در بازار بزرگ مکان یا چند نام تجاری و واحد تجاری مراکز خواهد بود و مجاز به بازگشایی تا زمانی که ممکن است 3. —رویترز

10:30 am: کروناویروس در نیویورک خانه سالمندان مجبور به Covid-19 بيمار

Coronavirus بیماران آغاز شد و پس از رسیدن آخرین هفته از ماه مارس منتقل شده به Gurwin یهودی پرستاری و مرکز توانبخشی تحت نیویورک دولت دستور نیاز به خانه های سالمندان به قبول کسانی که دوره نقاهت بعد از Covid-19 حتی اگر آنها هنوز هم ممکن است مسری.

در آن زمان این جزیره خانه سالمندان به حال تنها یکی از شناخته شده ساکن بود که قرارداد این ویروس با توجه به تسهیلات جمهور و مدیر عامل شرکت استوارت Almer.

یک ماه بعد, NBC News, گزارش Gurwin است مبارزه با شیوع است که به کشته شدن 24 ساکنان — تنها سه نفر از آنها در بیمارستان نقل و انتقالات — و یکی از کارکنان که مشغول به کار در خانه داری, Almer گفت. و خانه سالمندان هنوز هم موظف به در دوره نقاهت بیماران بیمارستان شناخته شده به این ویروس به طور بالقوه افزایش گسترش آن در مرکز. خواندن گزارش کامل در Gurwin اینجا. —NBC News

9:20 am: چگونه خودروسازان برنامه ریزی برای بازگشایی خود ما گیاهان

رفتن به یک خودکار قطعات کارخانه در حومه دیترویت جنرال موتورز کارکنان دستور به پایه حداقل شش فوت از هم جدا و از طریق غربالگری سلامت است که شامل یک دما را بررسی کنید. آنها همچنین پاکسازی دست خود قرار داده و در صورت ماسک و عینک ایمنی.

آن را بسیار متفاوت از روند چگونگی سابق مرکز انتقال که GM decommissioned سال گذشته استفاده می شود به کار با صدها نفر از کارکنان آزادانه ورود و خروج از این مرکز همه در یک بار.

به عنوان خودروسازان با کشتی چگونه برای باز کردن امکانات تولید خود را با خیال راحت زمان انگیز است.

UAW جمهور روری قمار در روز پنج شنبه گفت که این اتحادیه معتقد است شروع مجدد تولید در اوایل ممکن است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز” برای اعضای آن است. دفعات بازدید: داستان کامل از نحوه خودروسازان برنامه ریزی برای باز کردن آمریکا و گیاهان در اینجا. —مایکل Wayland

8:55 am: Zillow مدیر عامل اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه در تمام طول سال

Zillow گروه ستاد در مرکز شهر سیاتل.

منبع: Zillow, گروه

غنی بارتون مدیر عامل و مؤسسین آنلاین املاک و مستغلات خدمات Zillow گفت: کارکنان خود را در روز جمعه که آنها می توانند کار از خانه از طریق 2020.

“من نظرات شخصی در مورد WFH شده اند وارونه در طول 2 ماه گذشته. من انتظار این را پایدار نفوذ در آینده از کار و … صفحه اصلی” اینترنت کارآفرین گفت: در تایید جیر اوایل صبح روز شنبه.

بسیاری از غیر ضروری کارگران در سراسر کشور انجام شده است شغل خود را از راه دور برای هفته ها اغلب در حالی که مدرسه در منزل و مراقبت از فرزندان خود و حدود یک چهارم از آنها می گویند آنها می خواهند برای ادامه کار از خانه حداقل بخشی از زمان پس از همه گیر به پایان می رسد. —الیزابت ساقی کردوا

8:30 am: لهستان برای بازگشایی, هوای آزاد, رشته های ورزشی به عنوان آن را برطرف محدودیت

لهستان قصد دارد برای بازگشایی, هوای آزاد, ورزش مناطق در مارس 4 و اجازه خواهد داد که لیگ برتر مسابقات فوتبال به بازی می شود در پایان ماه آینده به عنوان بخشی از کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

لهستان آغاز شده آرامش بخش برخی از محدودیت های قبلی در ماه آوریل گفت: آنها پرهزینه برای اقتصاد است. این بازگشایی جنگل ها و پارک ها و کاسته قوانین در تعدادی از مشتریان در مغازه ها.

نخست وزیر Mateusz Morawiecki گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که در مرحله بعدی از کاهش, ورزش, محدودیت های عبارتند از بازگشایی سالن ورزشی سرپوشیده و پس از شنا در استخرها و باشگاه های ورزشی. —رویترز

6:30 صبح: “هیچ مدرکی” که بهبود بیماران نمی توان reinfected

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود Covid-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

این هشدار از کلمه سازمان بهداشت جدید در علمی مختصر. می آید در پاسخ مستقیم به برخی از دولت ها نشان می دهد که تشخیص آنتی بادی ها به ویروس می تواند در خدمت به عنوان پایه ای برای یک “ایمنی گذرنامه” یا “ریسک گواهی.”

“بسیاری از این مطالعات نشان می دهد که افرادی که از بهبود عفونت باید آنتی بادی ها به ویروس. با این حال برخی از این افراد دارای سطوح بسیار پایین از خنثی سازی آنتی بادی در خون خود نشان می دهد که ایمنی سلولی نیز ممکن است مهم برای بازیابی کردند.” جزئیات کامل مختصر در اینجا. — مت پرچ

6:02 am: ایران تلفات 76

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفت: ایران در مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 76 برای رسیدن به یک کل از 5,650 با توجه به انتخاب.

تعداد کل افراد تایید آلوده با کروناویروس در کشور است 89,328 او اضافه شده است. — مت پرچ

3:51 am: آلمانی ویروس موارد افزایش 2,055

یک مرد با پوشیدن یک پوشش چرخه در مقابل دروازه براندنبورگ در برلین در آوریل 10, 2020, رییس جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر.

جان MacDougall | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>