جهانی مرگ و میر از این جریان شیوع کروناویروس رسیده 719 پس از دیگری 81 مرگ و میر ثبت شد در چین است.

آخرین مرگ و میر در آمد در استان هوبی که در آن ووهان – شهری که در آن عفونت شد و برای اولین بار گزارش – واقع شده است.

چینی مقامات بهداشت نیز تایید 2,841 موارد جدید سارس-مانند بیماری در هوبئی در نظر گرفتن تعداد کل وجود دارد تا به 24,953.

Lab technicians test patient samples for the novel coronavirus at the Centre for Emerging Infectious Diseases of Thailand at Chulalongkorn University in Bangkok on February 5, 2020. - Thailand so far has detected 25 confirmed cases of the novel coronavirus believed to have originated in the central Chinese city of Wuhan, which is under lockdown.
تصویر: تعداد جهانی تایید موارد coronavirus در حال افزایش است

هوبئی است به اکثریت قریب به اتفاق جهانی مرگ و میر و موارد با 699 از 719 تعداد مرگ و میر.

در میان آنها دکتر لی Wenliangیک زن 34 ساله چشم پزشک که در ووهان پس از تلاش برای هشدار دادن به دیگران در مورد شیوع بیماری در ماه دسامبر.

بیش از 34 ، 000 نفر آلوده در سراسر جهان از جمله در انگلستان است.

آنها یک مرد اعتقاد به گرفتار این ویروس در کشور سنگاپور است که در حال درمان در سنت توماس ” بیمارستان در لندن و دو نفر بودند که تشخیص داده شده در نیویورک و در حال حاضر در یک بیمارستان تخصصی واحد در نیوکاسل.

بیشتر از Coronavirus

دیگر انگلیسی, موارد گزارش شده در خارج از کشور از جمله یک مسافر در رشته الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه شده در سواحل ژاپن است.

در مورد 3,700 مسافر و خدمه در حال نگه داشته و در شهرستان بندر یوکوهاما در حدود 25 مایل از توکیو با اپراتور شاهزاده Cruises امید قرنطینه به پایان خواهد رسید و در فوریه 19, محرومیت “تحولات پیش بینی نشده”.

British citizen David Abel is currently quarantined aboard a cruise ship off the coast of Japan
بریتن توصیف کروز قرنطینه

نیاز به یک گرفتن ؟ در اینجا آخرین coronavirus:

  • جهانی مرگ و میر است و 719 – وجود داشته است 718 در چین و یکی در فیلیپین
  • بیش از 34000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان تقریبا همه در چین
  • شهروندان بریتانیا در حال پرواز بازگشت از ووهان خواهد بود در قرنطینه یک مرکز در میلتون کینس
  • بهداشت عمومی انگلستان است که افزایش تعداد آزمایشگاه های است که می توانید تست برای coronavirus از یک تا 12
  • هزاران نفر باقی می ماند در رشته کشتی های کروز مستقر در ژاپن و هنگ کنگ
  • سازمان بهداشت جهانی هشدار داد کمبود مزمن لباس و ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ
Passengers onboard the Diamond Princess cruise ship look out from their balconies as the ship docks at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Ten more people on the cruise ship off Japan's coast have tested positive for the new coronavirus, the health minister said February 6, raising the number of infections detected on the boat to 20. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: مسافران سرگردان در الماس شاهزاده کشتی کروز
Passengers wearing masks outside Shanghai railway station
تصویر: مسافران با پوشیدن ماسک در خارج از ایستگاه راه آهن شانگهای

انگلیسی ها که شده است کشتی و همراهی به بیمارستان پس از ابتلا به کروناویروس شده است به نام آلن استیل 58 نوشت که در مورد تشخیص خود در Facebook.

او گفت: “فقط به اجازه دهید همه شما می دانید من تشخیص داده شده است به عنوان داشتن ویروس هستم و در حال حمل به بیمارستان. [I] همچنین می خواهم بگویم که در این لحظه من نه نشان دادن هر گونه علائم بنابراین فقط ممکن است (sic) حامل.

“به شما اجازه می دانم که چگونه من می خواهم در زمانی که ممکن است.”

Mr استیل یکی از 61 نفر در بوش کروز را آزمایش مثبت برای coronavirus با حداقل 20 از آنها پس گرفته شده است خاموش لوکس کشتی برای درمان.

Alan Steele with his wife on their wedding day
تصویر: آلن استیل با همسرش در روز عروسی خود را
The Diamond Princess cruise ship, with over 3,700 people quarantined onboard due to fears of the new coronavirus, is seen anchored at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Thousands of people were stranded aboard two cruise ships in Asia on February 6, quarantined by officials desperate to stem the spread of a deadly virus that has killed hundreds in China and spread panic worldwide. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: الماس شاهزاده کشتی کروز با بیش از 3,700 مردم قرنطینه در هیئت مدیره

در ضمن اخبار آسمان می داند شهروندان بریتانیا هنوز هم در حال انتظار برای تخلیه از ووهان خواهد بود در قرنطینه یک مرکز در میلتون کینز زمانی که آنها در نهایت پرواز بازگشت به انگلستان در روز یکشنبه.

پرواز با توجه به وارد در انگلستان از ووهان در روز یکشنبه خواهد بود که یک سوم برای سفر در روزهای اخیر.

اولین هواپیما حمل 83 انگلستان evacuees وارد راف Brize Norton در آکسفوردشایر در ژانویه 31 قبل از آنها گرفته شده بود به قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral برای دو هفته.

11 یکی دیگر از اتباع بریتانیا شد و در دوم هواپیما که پرواز برگشت به پایگاه نظامی در 2 فوریه.

ده نفر از آنها را گرفته و سپس به همان سایت بیمه خدمات درمانی به قرنطینه می شود و در حالی که 11th رفت و به بیمارستان های مختلف به عنوان آنها ناخوشی در پرواز است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im