جهانی بانک های مرکزی اشاره در عمل پس از coronavirus جرقه بازار تار و مار

معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک در 27 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسکات Heins | گتی ایماژ

بانک مرکزی اروپا (ECB) تبدیل شده است و آخرین موسسه به اشاره در سیاست های پولی اقدام در تلاش برای کاهش پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

این بیانیه می آید پس از یک سری از نظرات از بانک مرکزی سر در سراسر جهان نشان می دهد که هماهنگ جهانی پولی در پاسخ به اپیدمی یک احتمال است.

این امید کمک به تقویت بازارهای سهام در سراسر عمده اقتصاد دوشنبه پس از بدترین هفته از ضرر و زیان پس از بحران مالی به عنوان ترس از رکود اقتصادی جهانی شد شدت با گسترش سریع این ویروس در خارج از چین است.

در اینجا ما نگاهی به آخرین نظرات از سران برخی از جهان بانک های مرکزی.

اروپا

روز دوشنبه بانک مرکزی, معاون رئیس جمهور, لوئیس د Guindos گفت: این بانک خواهد “بیدار و هوشیار” و “از نزدیک نظارت بر تمام تماس های ورودی داده ها.” او هشدار داد از تاثیر بر منطقه یورو صادرات و اختلال در عرضه جهانی زنجیر.

“در هر صورت حاکم بر شورا آمادگی خود را برای تنظیم تمام ابزار آن به عنوان مناسب به اطمینان حاصل شود که تورم و حرکت به سمت آن هدف در یک شیوه ای پایدار,” او اضافه شده در یک سخنرانی در لندن است.

بانک مرکزی اروپا اصلی نرخ سپرده در حال حاضر نشسته در کف تاریخی از -0.5% و بانک مرکزی است که گام گذاشتن بر پایدار برنامه کاهش کمی خرید دارایی در نرخ ماهانه 20 میلیارد یورو ($22.25 میلیارد دلار).

ما

ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول با صدور بیانیه ای در روز جمعه تکرار کرد که در حالی که “اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی” coronavirus شمار “در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.”

“ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد” پاول اضافه شده است.

بازار در حال حاضر قیمت گذاری در 50 اساس نقطه کاهش نرخ بهره در بازار آزاد فدرال ریزرو کمیته مارس جلسه و در مجموع 100 واحد در کاهش تا پایان سال 2020 است.

جاری 1.5 درصد به 1.75% محدوده شده است در محل پس از پایان 2019 شده و در کاهش طول سال.

ژاپن

بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا روز دوشنبه با اشاره به های اخیر بی ثباتی در بازار و گفته بودند “رشد ابهامات در مورد چشم انداز برای فعالیت های اقتصادی با توجه به گسترش رمان coronavirus.”

“بانک مرکزی ژاپن از نزدیک خواهد شد نظارت بر تحولات آینده و تلاش برای ارائه نقدینگی کافی و اطمینان از ثبات در بازارهای مالی از طریق بازار مناسب عملیات و خرید دارایی” او در بیانیه ای گفت.

بانک مرکزی در کوتاه مدت نرخ بهره در حال حاضر در -0.1%.

انگلستان

خروجی بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی گفت: آسمان, اخبار روز جمعه که بریتانیا باید آماده سازی خود را برای رشد اقتصادی کاهش و هشدار داد که زنجیره تامین شد “گرفتن یک کمی تنگ است.”

بانک مرکزی به دنبال این است تا در روز دوشنبه گفت: این کار از نزدیک با بریتانیا وزارت دارایی و تنظیم کننده همراه با شرکای بین المللی را به “همه اقدامات لازم” برای حفاظت از ثبات مالی.

انگلستان اصلی نرخ بهره در حال حاضر در 0.75%.

چین

چین تنها اصلی بانک مرکزی است که کاهش نرخ بهره را در پاسخ مستقیم به کروناویروس به تاریخ.

پکن قطع آن معیار نرخ وام در 20 فوریه در یک پیشنهاد برای آب و هوا طوفان با بانک خلق چین کاهش یک سال وام نخست رای از 4.15% به 4.05% و آن پنج سال رای از 4.8 درصد به رقم 4.75%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>