Glee ستاره Naya Rivera مرگ شد, تصادف معاینه پزشکی می گوید

Glee ستاره Naya Rivera مرگ شد, تصادف یک معاینه پزشکی ،

کامل پس از مرگ انجام شده است که نشان می دهد ریورا غرق شدند و در آنجا بود هیچ نشانه ای که الکل یا مواد مخدر نقشی در مرگ او.

نمونه های از بدن را هنوز هم خواهد شد ارائه شده برای سم شناسی, تست Ventura County Medical Examiner گفت.

بدن او بهبود از دریاچه Piru در جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه پس از او رفت از دست رفته پس از یک سفر با قایق با او چهار سال در روز شنبه ،

هیچ صدمات ناشی از ضربه و یا شواهدی از بیماری یافت شد.

US actress Naya Rivera and son Josey Hollis arrive for the premiere of "The Lego Movie 2: The Second Part" at the Regency Village theatre on February 2, 2019 in Westwood, California
تصویر: Naya Rivera با پسرش Josey Hollis

ریورا بهترین و شناخته شده برای بازی سانتانا لوپز در تلویزیون موزیکال-کمدی Glee 2009-2015.

نشان می دهد سازندگان, Ryan Murphy, Ian Brennan و Brad Falchuk مشترک ادای احترام به این بازیگر با اعلام برنامه ای برای ایجاد یک صندوق برای پسرش Josey Hollis.

بیشتر از دهندگان و هنر

در یک بیانیه مشترک آنها در ستایش کار خود را در نشان می دهد و گفت که او یک “شادی را به نوشتن برای شادی مستقیم و شادی به اطراف باشد”.

Sheriff Bill Ayub gives conformation police believe the body found is that of Rivera
کلانتر تایید بدن است Naya Rivera

تجسم خود را از سانتانا به عنوان پیشگامانه.

“این یکی از اولین بار آشکارا لزبین, دبیرستان, رابطه دیده می شد در شبکه های تلویزیونی و Naya درک آنچه ‘Brittana’ به معنای بسیاری از زنان جوان بودند که دیدن خود را نشان داده شده در تلویزیون برای اولین بار” سازندگان گفت.

مورفی برنان و Falchuk گفت ریورا بود “طرفدار واقعی” که “همیشه همه خندیدن در مجموعه”.

Glee cast members نیز ابراز غم و اندوه خود را پس از مرگ او.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

گوئینت پالترو که به Falchuk بود و تکرار نقش در این نمایش گفت: او در “مطلق شوک و ناباوری”.

او یک کلیپ از او در کنار انجام ریورا و توصیف آن به عنوان “لحظه های خاص”.

Demi Lovato که بازی ریورا را بر روی صفحه نمایش دختر گفت: “شخصیت شما ایفا کرده بود پیشگامانه برای تن مستور (در آن زمان) عجیب و غریب دختران مثل من و جاه طلبی خود و موفقیت های الهام بخش بودند به لاتین زنان در سراسر جهان است.”

جین لینچ که بازی cheerleading مربی سو سیلوستر در توئیتر خود نوشت: “استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به خانواده خود را.”

دریاچه Piru پارک رنجرز در بر داشت ریورا بدن شناور در نزدیکی سطح آب در منطقه است که 35 به 60ft عمیق است.

با توجه به بدن تجزیه بیش از پنج روز پس از ریورا رفت از دست رفته بدن پر شده با گاز افزایش یافت و به سطح پس از داشتن احتمالا گیر شده است در بسیار سنگین پوشش گیاهی کلانتر لایحه ایوب گفت.

غواصان حال جستجو است که منطقه به طور کامل قبل از جمعه بدون پیدا کردن او اضافه شده است.

کلانتر گفت: او پسر Josey گفته بود کارآگاهان این جفت ارز رفت و شنا و او را افزایش داد و او را بر روی عرشه کشتی قبل از او به عقب نگاه کرد تا او را ناپدید می شوند در زیر آب است.

A body was found Monday at a Southern California lake during the search for "Glee" star Naya Rivera, authorities said.
تصویر: ریورا بدن پیدا شد شناور در نزدیکی سطح آب

او کشف شد و به تنهایی در قایق خواب در یک حوله پیچیده و با پوشیدن یک ژاکت زندگی توسط صاحب قایق اجاره شرکت که نگران بود پس از بازگشت نیست در زمان آنها به معنای.

Josey از محققان گفت: او و مادرش رفت و شنا و او را در قایق اما “او هرگز آن را به بیرون از آب” کلانتر گروهبان کوین _tenor گفت: در روز یکشنبه.

کلانتر ایوب گفت: خود نظریه است که قایق زیرفشار به عنوان آنها شنا کرد و او “محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش در هیئت مدیره اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>