مدیر عامل شرکت گلاکسو تماس coronavirus واکسن با همکاری یک شرکت سانوفی ‘بی سابقه همکاری’

مدیر عامل شرکت گلاکسو اما Walmsley روز سه شنبه گفت: CNBC جیم کرامر که شرکت او به تازگی اعلام کرد با همکاری همکار صنعت سانوفی یک “بی سابقه همکاری” بین رقبا.

اروپا, غول دارویی هستند ترکیب منابع خود را به توسعه یک Covid-19 واکسن و با هدف تولید یک دسته در آینده 20 ماه.

“اگر ما موفق هستیم به امید رسیدن به صدها میلیون دوز تا پایان سال آینده,” او در مصاحبه ای گفت: تنظیم هوا “پول دیوانه.” “اما مقدار زیادی از کار را به انجام و ما مطمئن هستیم که جهان را باید بیش از یک واکسن با توجه به وضعیت تقاضا است.”

تلاش یک مثال از اینکه چگونه داروسازان در سراسر جهان teaming تا برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که آلوده نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان است. GSK یک شرکت بریتانیایی است و شرکت سانوفی مستقر در فرانسه.

این دو شرکت “رهبران که هر دو آوردن ثابت همه گیر و فن آوری های مقیاس به منظور توسعه امیدوارم یک یاور واکسن علیه Covid-19,” Walmsley گفت.

واکسن توسعه به طور معمول طول می کشد 10 سال به نهایی برای استفاده انبوه اما تعداد زیادی از شرکت ها در حال عجله به یک آماده در 12 تا 18 ماه. ده ها تن از نامزد واکسن در حال حاضر در جریان است, و سه سرنشین در آزمایش های بالینی و یا انسان در مرحله تست.

به عنوان بخشی از معامله است که انتظار می رود به درهم در عرض چند هفته سانوفی عرضه خواهد شد آن Covid-19 آنتی ژن ژنتیک مطابقت به پروتئین در سریع گسترش ویروس و GSK عرضه خواهد شد آن همه گیر یاور تکنولوژی که می تواند در افزایش پاسخ ایمنی.

“به عنوان چهره جهان این بی سابقه جهانی بهداشت بحران روشن است که هیچ یک از شرکت می توانید آن را به تنهایی” سانوفی مدیر عامل Paul Hudson در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که شرکت سانوفی در ادامه به تکمیل آن تخصص و منابع با همسالان ما مانند GSK با هدف ایجاد و تامین مقادیر کافی از واکسن است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از این ویروس است.”

آزمایش های بالینی در حال برنامه ریزی برای شروع بعد از این سال.

جهانی تعداد coronavirus موارد بیش 1.97 میلیون از شنبه بعد از ظهر.

برنامه نویسی توجه داشته باشید: برای اطلاعات بیشتر در مورد گلاکسو اسمیت با همکاری شرکت سانوفی تماشای مدیر عامل اما Walmsley مصاحبه با جیم کرامر در “پول دیوانه” در 6 p. m. ET.

سوال برای کرامر?
تماس کرامر: 1-800-743-CNBC

آیا می خواهید به شیرجه رفتن عمیق به cramer’s جهان ؟ ضربه او را تا!
پول دیوانه توییتر – Jim Cramer Twitter – Facebook – Instagram

سوالات, نظرات, پیشنهادات برای “پول دیوانه” وب سایت ؟ [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>