غذا و داروی آمریکا اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز برای Gilead Sciences remdesivir دارو برای درمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در دفتر بیضی در کنار جلعاد مدیر عامل دانیل o’day.

“ما می خواهیم برای تشکر از همکاران که آورده remdesivir به این نقطه و بسیاری از مردم ما شده اند که بخشی از این کار در واقع مراقبان” o’day به خبرنگاران گفت:. او افزود که این شرکت در حال اهدای یک میلیون ویال از remdesivir.

جلعاد افت ارزش سهام زیان اما هنوز در پایین 4 درصد در معاملات جمعه. سهام که ارزش بازار حدود 101 میلیارد دلار به دست آورده 21 ٪ از زمان آغاز سال است.

این EUA بدان معنی است که remdesivir دستخوش نیست همان سطح از نقد و بررسی به عنوان یک درمان تایید شده توسط FDA با توجه به FDA برگه در مواد مخدر است. اما پزشکان اجازه خواهد داشت برای استفاده از این دارو در بیماران بستری مبتلا به این بیماری حتی اگر مواد مخدر شده است به طور رسمی تایید شده توسط آژانس.

پیش از آن در هفته, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: داده ها را از یک coronavirus مواد مخدر دادگاه تست جلعاد مبارزه با مواد مخدر را نشان داد “بسیار خبر خوب” و مجموعه استاندارد جدید برای مراقبت از Covid-19 بيمار.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی منتشر شد نتایج حاصل از مطالعه نشان Covid-19 بيمار که در زمان remdesivir معمولا بهبود پس از 11 روز چهار روز سریع تر از کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

جلعاد نیز منتشر شد نتایج اولیه از خود را مطالعه نشان میدهد حداقل 50 درصد از بيماران تحت درمان با پنج روز دوز remdesivir بهبود یافته است. کارآزمایی بالینی درگیر 397 بيماران مبتلا به موارد شدید Covid-19. شدید مطالعه “تک دست” به معنی آن نیست ارزیابی دارو در برابر یک گروه کنترل از بیمارانی که دریافت نمی مخدر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 3.3 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 237,000 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در اوایل این هفته گفت: او می خواست FDA به حرکت “را به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند” به تصویب مواد مخدر است.

“ما می خواهم برای دیدن بسیار سریع مصوبات به خصوص با چیزهایی که او گفت:” در یک میزگرد در کاخ سفید با مدیران کسب و کار شب چهارشنبه.

این دارو شده است به طور رسمی تایید شده برای درمان این ویروس و آمریکا مقامات بهداشت احتیاط اطلاعات جدید در مورد مواد مخدر هنوز به کارشناسی.

در روز پنج شنبه این شرکت گفت: این انتظار به تولید بیش از 140,000 دور از آن 10 روز رژیم درمانی تا پایان ماه مه و پیش بینی آن می تواند 1 میلیون گلوله در پایان این سال است. جلعاد گفت: از آن خواهد شد قادر به تولید “چند میلیون” دور از داروی ضد ویروس در سال آینده.

جلعاد صرف 50 میلیون دلار در تحقیق و توسعه از remdesivir در طول سه ماهه اول آن فاش شده در آن گزارش درآمد پنج شنبه. این شرکت گفت: آن صرف خواهد شد تا آنجا که $1 میلیارد دلار در سال.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de