گرفتن پزشکان محافظ دنده ‘تلاش بسیار دشوار’, Hancock, می پذیرد

گرفتن حیاتی تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی است به اثبات می شود “بسیار نیرومند لجستیکی تلاش” به وزیر بهداشت اذعان کرده است.

مت Hancock اصرار به اندازه کافی وجود دارد ماسک و دستکش و پیش بند و دست sanitiser برای رفتن به اطراف به عنوان او در دفاع از دولت رکورد در حفاظت از پزشکان.

او گفت: سلامت کارگران آنها باید درمان موارد شناخته شده به عنوان PPE مانند “منابع گرانبها که در آن است”.

وزیران متهم شده اند که بیش از حد آهسته به ارائه تجهیزات قرار دادن پزشکان در معرض خطر و معنی آن در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 می تواند در انتقال ویروس.

How PPE makes its way from factories to the frontline
تصویر: چه PPE باعث می شود راه خود را از کارخانه ها به خط مقدم

در اوایل این هفته انجمن پزشکی بریتانیا گفت: آسمان, اخبار کمبود بود “واقعا نگران کننده” است و تنها 50 درصد از پزشکان مورد بررسی در مناطق پر خطر مانند مراقبت ويژه می گویند که کافی منابع مهر و موم شده ماسک.

دکتر که تشخیص داده شد با کروناویروس نیز درگذشت این هفته – چند هفته پس از نوشتن به نخست وزیر درخواست او را “فوری” برای افزایش PPE سهام.

Abdul Mabud Chowdhury, 52, نام نخست وزیر برای اطمینان از پزشکان محافظت می شود چرا که آنها یک “حق انسانی مانند دیگران به زندگی در این جهان عاری از بیماری با خانواده ما و کودکان”.

بیشتر از Covid-19

A paramedic wearing personal protective equipment (PPE)outside St Thomas' Hospital in Westminster, London, as the UK continues in lockdown to help curb the spread of the coronavirus.
تصویر: آقای Hancock گفت: 742 میلیون قطعه از PPE تحویل داده شده اند تا کنون

آقای Hancock سعی در ارام کردن ترس گفت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه روز جمعه: “وجود دارد به اندازه کافی PPE به رفتن در اطراف, اما تنها اگر آن را در خط با راهنمایی ما.

“ما نیاز داریم هر کس به درمان PPE مانند منابع گرانبها که در آن است.

“این بدان معناست که تنها با استفاده از آن هنگامی که وجود دارد بالینی نیاز به استفاده بیشتر از مورد نیاز است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او گفت: 742 میلیون قطعه از PPE تحویل داده شده اند تا کنون در طول شیوع بیماری از جمله 161 میلیون ماسک 127 میلیون پیش بند یک میلیون و لباس و 345 میلیون جفت دستکش.

آقای Hancock ادامه داد: “این بسیار دشوار لجستیکی تلاش است. ما را گرد هم آورده ایم بیمه خدمات درمانی خصوصی صنعت و ارتش در واقع نیروهای مسلح برای ایجاد یک غول PPE شبکه توزیع در یک مقیاس بی سابقه است.”

به منظور اطمینان از کافی آینده عرضه او اصرار شرکت های که می توانید انجام دهید تا به “گام به گام تا بشقاب” و کمک به تولید است.

برای هفته دولت شده است امیدوار کننده پزشکان خواهد بود محافظت شده با آقای Hancock گفت: در روز 23 مارس او “با در نظر گرفتن اقدام فوری برای اطمینان از اختصاص خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی ستاد… احساس می کنید پشتیبانی می کند”.

A Royal Mint employee checks the fit of a full face visor where workers, who usually mint coins at the Royal Mint, Llantrisant, Wales, are now making face visors inside the cafe of the Royal Mint Experience to supply NHS staff to help get PPE to health workers.
تصویر: این RCN گفت: این امر تنها بود قابل توجه است که کارکنان پرستاری گفت: آنها تا به حال همه چیز آنها نیاز به

در پاسخ به آخرین اطمینان مدیر پرستاری در کالج سلطنتی پرستاری سوزان استاد گفت: آن را تنها خواهد بود قابل توجه است که کارکنان پرستاری “جلوگیری از تماس با من به آنچه آنها نیاز به استفاده از در دسترس نیست”.

“ایمنی از پرستاران و مراقبت از کارکنان نباید به خطر بیافتد,” او اضافه شده است.

“آنها بسیار واضح و روشن در مورد آنچه آنها نیاز به انجام به ماندن بگیرید امن و آنها را خشمگین هر گونه پیشنهاد آنها به علت کمبود با سوء استفاده از کیت.”

کارگر همچنین گفت: وجود یک “عدم تطابق” بین وعده ها و واقعیت.

سایه وزیر بهداشت Jon Ashworth گفت: “کارکنان شده اند بالا بردن زنگ بیش از عدم PPE برای هفته ها. ما امیدواریم که برنامه های دولت را امروز تحویل کافی منابع PPE شجاع ما مراقبت از سلامت کارکنان شایسته.”

The paramedic says the thin PVC apron is inadequate for dealing with COVID-19 cases
تصویر: کار می گوید در آنجا بوده است یک عدم تطابق بین وعده ها و واقعیت

ارشد دکتر در یک بیمارستان اعتماد است که در برخورد با صدها نفر از COVID-19 مثبت بیماران نیز گفت: آسمان, اخبار که اطمینان در مورد PPE شد “بیش از حد کم و خیلی دیر”.

“همه ما می دانیم همکاران که بیمار هستند و برخی از کسانی که فوت کرده اند. هنوز هم ما (به درستی) در هر روز و کار واقعا سخت است.

“اما آن را دشوار است. به عنوان مشاور من باید در تیم من هر روز و اطمینان ایجاد انگیزه و حفاظت از آنها.

“تغییرات ثابت در PPE سیاست تضعیف استدلال علمی و انکار نگرانی مردم است.”

او افزود: “هیچ کس انتظار یک بیماری همه گیر در این مقیاس و هیچ کس مقصر دولت برای داشتن انبارها پر از PPE برای یک بار در طول عمر احتمال – اما ما انتظار یک بیت از خلوص و صداقت و صادقانه میگویم.

“کارکنان می ترسم. همه ما می دانیم همکاران که بیمار هستند و برخی از کسانی که فوت کرده اند. هنوز هم ما (به درستی) در هر روز و کار واقعا سخت است. اما آن را دشوار است.

“کارکنان می ترسند به صحبت کردن به کار و شرمنده از اینکه ناخوشی به عنوان آنها احساس آنها در حال اجازه دادن به بیماران و همکاران خود را.”

ترکیه فرستاده است برخی از PPE به انگلستان به عنوان یک ژست حسن نیت – از جمله 100,000 فولاد ماسک و 100,000 hazmat مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>