به پایین از وجود دارد! پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن cooped تا بچه ها از ER

گیر کرده در داخل در طول coronavirus مستند 5 ساله کیان اسد بود و سرگرم کننده خود را با رقص در اطراف خود McAllen, وابسته به تکزاس, خانه, چند هفته پیش زمانی که او سقوط کرد و ضربه سر خود را بر روی یک لولا درب.

در شرایط عادی این نوع آسیب است که به احتمال زیاد شایستگی سفر به اتاق اورژانس. خون جوشان از یک برش در کیان پوست سر.

اما با بیمارستان ERs پرتکاپو با کروناویروس بیماران کیان پدر دکتر مسیحی اسد مطمئن بود که او می خواست برای رفتن و خطر افشای خانواده اش که شامل یک نوزاد به ویروس.

بنابراین اسد مداخله ای قلب و عروق وزن گزینه های خود را. پس از بررسی پسرش او تصمیم گرفت او را به جای رسیدگی به آسیب خود را — با وجود این واقعیت است که او تا به حال نه درمان زخم های سر از او moonlighted در بخش اورژانس هفت سال پیش.

“مثل همه چیز ما در پزشکی آن را محاسبه ریسک و خطر محاسبه شده بود و این چیزی است که ما باید انجام دهیم” اسد گفت:, و اضافه کرد که آن را به حال شده است برای تهدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس او می شده اند باز به رفتن به استروژن.

او اطلاع داد که کار وحشت در نزد خیلی خون است که او نیاز به کمک به او بستن زخم — در خانه. آن چیزی نیست که او انتظار می رود به شنیدن.

“او به من نگاه کن دارم دیوانه” اسد گفت.

در سراسر کشور, پدر و مادر پناه در محل خود در حال تلاش برای نگه داشتن بی قراری کودکان در خانه امن — و نه فقط از coronavirus اما از هر چیز دیگری که ممکن است شایستگی یک بیمارستان مراجعه کنید.

و به بچه ها gleefully شیرجه مبلمان صعود در کمد و سقوط طرمبلنس پدر و مادر خود را در حال گفتن آنها را بارها و بارها: در حال حاضر ایده آل نیست زمان مجبور به رفتن به اتاق اورژانس.

ترس از ابتلا به کروناویروس در یک بیمارستان شلوغ — و نه مایل به مراقبت های بهداشتی کارگران در وقت با ارزش برای چیزی نامربوط به COVID-19 — پدر و مادر التماس فرزندان خود را به محتاط تر.

اما بچه ها می خواهد بچه ها به خصوص اگر آنها در حال cooped داخل و پدر و مادر خود را’ درخواست خود را توجهی نشد.

“من احساس می کنم مانند آنها بدتر هر بار که من آن را می گویند” Meghan Mojica یک از چهار در اورلاندو فلوریدا گفت. “آنها آن را به عنوان یک چالش است.”

Meghan Mojica بچه کورا, 2, Clancy, 3, Kennen 6 و Lachlan, 8. “من احساس می کنم به عنوان روز رفتن آنها در حال گرفتن crazier و crazier و فقط پیدا کردن راه های بیشتر برای صدمه زدن به خود” Mojica گفت.Meghan Mojica

Mojica گفت: او جوان است که 2 شده است نوردی در بالای میز ناهار خوری; او 6 ساله کشف کرده است که اگر او می اندازد یک مداد به پنکه سقفی شاخه های آن در سراسر خانه; او 3 سال است آغاز شده و اوج صندلی خطرناکی رو به عقب و به تازگی چهار بچه بودند نوردی داخل خود بازی آشپزخانه که بخشی از آن کاهش یافت و بیش از خرد کردن او 8 سال است ،

انگشت بلد اما پس از مشاوره از طریق تلفن با او و مادرش یک پرستار بازنشسته, Mojica کردم خونریزی را متوقف و احساس هیچ درمان پزشکی لازم بود.

او ممکن است در نظر گرفته ER سفر در زمان های مختلف ،

“بدیهی است که ما هرگز او را در معرض خطر. آن را نمی خواهد حتی شده یک سوال اگر وجود ندارد یک بیماری همه گیر — فقط او را در برای دیدن اگر او نیاز به بخیه” Mojica گفت.

پدر و مادر از کودکان هستند که نه تنها آنهایی که تمایلی به رفتن به بخش اورژانس در لحظه.

در سراسر ایالات متحده, ER پزشکان گزارش داده اند که کاهش در غیر coronavirus شرایط اضطراری در بیمارستان ها. دلایل ممکن است شامل کمتر از افراد بیمار یا مجروح در حالی که آنها را به ماندن در منزل و فرصتی است که برخی از افراد با قرار دادن رفتن به بیمارستان برای ترس از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا و یکی از بزرگترین اطفال ارائه دهندگان مراقبت های بالینی در کشور, روش های پیاده سازی شده اند برای محافظت از کارکنان و بیماران و خانواده های آنها دکتر Srikant Iyer رئیس خدمات اورژانس گفت.

“پدر و مادر باید تا حد زیادی به نگرانی در مورد در حال حاضر با ماندن در خانه و مدرسه در منزل. ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما به حداقل رساندن استرس از آینده به بخش اورژانس” او گفت:.

در میان اقدامات جدید: غربالگری هر کس پس از ورود به یک تب یا سایر نشانه های بیماری ویروسی و تنها اجازه می دهد یک فرد بالغ به همراه هر یک از کودکان بیمار است.

“پدر و مادر باید تا حد زیادی به نگرانی در مورد در حال حاضر با ماندن در خانه و مدرسه در منزل. ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما به حداقل رساندن استرس از آینده به بخش اورژانس.”

مانند دیگر بخشهای اورژانس در سراسر کشور سه که بخشی از کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا دیده می شود کاهش حجم پس از همه گیر آغاز شده Iyer گفت. او را دیدم که به عنوان یک علامت مثبت است که اجتماعی فاصله اقدامات شد و احتمالا کاهش انتقال ویروس های دیگر مانند آنفولانزا.

اما او خواست پدر و مادر برای جلوگیری از بیمارستان اگر کودک خود نیاز به رفتن به یکی از آنها گفت: آنها باید اعتماد است که اتاق های اورژانس در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

در کودکان, بسیاری از خانواده ها در حال حاضر گرفته شده به طور مستقیم به اتاق بیمار پس از چک کردن در به عنوان طولانی در لابی و مراقبت از مناطق در حال تقسیم به دو بخش یکی برای بیماران مشکوک یا تایید به بیماری های عفونی و دیگر برای سایر آسیب ها و بیماری ها.

حتی معرفی هستند هماهنگ: Iyer استقبال بیماران خود را از مراقبان از 6 فوت دور و نه با یک دست بود او را قبل از.

پدر و مادر که تا به حال به دنبال مراقبت های پزشکی برای کودک خود را در طول همه گیر می گویند آن را به عنوان بد به عنوان آنها می ترسید.

Javon Johnson, Fairfield, کالیفرنیا, دارای چهار فرزند در محدوده سنی 5 تا 18. او homeschools آنها را به طوری که او تا به حال نه تنظیم ناگهان داشتن آنها را به خانه بیش از حد معمول است.

اما تاریخ بازی و پارک گردش لغو شده است بنابراین به جای بچه ها صرف وقت خود را در, هوای آزاد, مکان بازی. در اوایل این ماه با وجود Johnson گفتن کودکان خود را به مراقب باشید چرا که آنها نمی خواهند برای اضافه کردن اضافی و کار محلی برای پزشکان و پرستاران او 5 سال Juliana, سقوط کردن ترامپلاین. بازوی او بلافاصله متورم.

“اولین واکنش من این بود: مقداری یخ در آن ما نمی خواهید برای رفتن به بیمارستان اگر ما به” جانسون گفت.

جانسون به نام متخصص اطفال گفت که او را به Juliana در. جانسون شوهر در زمان Juliana و خوشحال بود برای دیدن تعداد بسیار کمی از افراد دیگر در مطب دکتر. پزشک متخصص اطفال می خواستم یک X-ray از Juliana بازو که آنها قادر بودند تا در همان ساختمان.

Juliana تا به حال یک پیچ خوردگی جزئی و به خانه رفت و با یک آتل. جانسون برطرف شد و مصمم به اجازه حادثه تغییر او چگونه پدر و مادر است.

“ما نمی خواهیم برای ترساندن کودکان و نوجوانان ما به فکر شما نمی توانید زندگی می کنند و یا بازی و یا یک بچه” او گفت:. “و ما نمی خواهیم بچه های ما به ترس از دکتر و یا بیمارستان. بنابراین ما فقط در تلاش برای تعادل آن است.”

این یک درس است که برخی امیدوارند چوب خواهد شد و حتی پس از همه گیر.

“من فکر می کنم این است که به دروغ به دیوانه چیزهایی که ما در نظر گرفته خطرناک قبل از وجود یک خطر واقعی در افق ما” گفت: Lenore Skenazy بنیانگذار “رایگان-محدوده پدر و مادر” جنبش که خواستار بازگشت به بیشتر گذاشته پشت سبک فرزند پروری به جای هلیکوپتر-سبک های فرزند پروری. “انتظار بچه ها پنج دقیقه در یک ماشین ؟ بچه بازی در چمن جلو به تنهایی ؟ من استراحت بدهد.”

گیر او افزود: چیزی است که برای پدر و مادر به “حق نگران” و او امیدوار است آن را برجسته چگونه غیر ضروری آن است که به چیزهای کوچک عرق در یک فرهنگ که در آن بسیاری از والدین احساس می کنند مانند آنها باید قادر به رفع همه مشکلات کودکان ،

اما والدین گناه دشوار است برای جلوگیری از در طول یک بیماری همه گیر و یا در غیر این صورت.

سونیا, یک مادر دو پسر جوان که خواسته است که نام خانوادگی او را نمی تواند چاپ شده و برای محافظت از خانواده اش حفظ حریم خصوصی نقل مکان با فرزندان و شوهر از بوستون به دورهام کارولینای شمالی در فوریه. 28 درست قبل از پناهگاه در محل سفارشات آغاز شد.

خانواده نقل مکان کرد و به طور موقت مسکن — آپارتمان مبله است که به خصوص childproof او گفت: — انتظار خود را به دنبال دائمی خانه در هفته است که به دنبال.

در عوض آنها وجود دارد به طور نامحدود. و در حالی که سونیا و کار از آپارتمان با مهد کودک بسته خود را 4 ساله و 1 ساله در حال گرفتن بیشتر صفحه نمایش زمان از او می خواهم — با ویدئوها و بازی اپل, خدمت به عنوان یک “دیجیتال پرستار کودک” برای کودکان و نوجوانان زمانی که پدر و مادر خود را در حال غرق کار می کنند.

بچه ها “زامبی مانند” پس از بیش از حد صفحه نمایش زمان سونیا یک کتاب و روزنامه نگار گفت.

“شما زمان خود را به انجام کار خود را, اما آنها پر از بدبختی است. آنها نمی خواب و همچنین, آنها همه این ناکامی آنها به خارج” او گفت:.

پسر خردسال او به سرعت در بر داشت مناطقی که نمی childproofed. او شده است به بالا رفتن از کشو و یک کمد که آپارتمان اجاره نمی امن به دیوار. او و برادر بزرگترش نیز سرنگون چمدان بر روی خود را در حالی که ساختمان قلعه.

هنوز سونیا گفت: او در نگه داشتن آنها در خانه تا آنجا که ممکن است به طوری که او نمی تواند منجر به ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما احساس وظیفه ما این است که در خانه بمانند و نمی شود ادم سفیه و احمق پدر و مادر که احساس وحشتناک اگر پسر من شکست بازوی خود را و ما تا به حال به او را به اتاق اورژانس” او گفت:.

اسد تگزاس متخصص قلب و عروق که پسر کیان قطع سر خود احساس خوش شانس است که او تا به حال آموزش پزشکی برای کمک به کودک خود را در خانه. او تمیز کردن زخم و کمرنگ کردن مو بیش از آن را به یک نگاه بهتر در برش.

آن را آسان به فشار دو طرف به هم و قطع نمی شد, عمیق, پس از اسد داوطلب خدمت سربازی خود را بی میل به نگه داشتن با هم پسر خود را سر در حالی که او با استفاده از Dermabond پزشکی فوق العاده چسب به آن نزدیک است.

در اتاق اورژانس و پزشکان به احتمال زیاد می توانست با استفاده از کالاهای اساسی و یا بخیه در چنین زخم اسد اعتراف کرد. بعد از آن او به ارمغان آورد کیان به یکی از دوستان که یک جراح پلاستیک و خواسته او را به یک نگاه. جراح گفت: اسد انجام یک کار خوب است اما هشدار داد که اگر برش بازگشایی در زیر پنج سال او نیاز به کیان به درمانگاه.

برش به پایان رسید تا شفا کاملا. کیان نمایش داده نمی هر گونه نشانه ای از یک ضربه مغزی پس از ضربه زدن سر خود را, بنابراین اسد احساس راحتی با او تصمیم به نگه داشتن او را به خانه.

در حالی که او می داند دیگر پدر و مادر بی میلی به رفتن به اتاق اورژانس, او هشدار داد که در درست اورژانس کسانی که بدون زمینه های پزشکی باید بروید.

“اولین فکر من این بود: شما باید برای انتخاب این خدا-ترک زمان به پارگی?”

“به همین دلیل من این است که من تجربه در آموزش و اساسا من تصمیم به استفاده از این مهارت ها را,” او گفت:. “اگر شما نمی آن را به درستی شستشو وجود دارد احتمال عفونت است.”

کیان است که به عنوان یک بچه خوشحال در حال حاضر. اسد گفت که او به نظر می رسد به جلو به در نهایت گفتن داستان چگونه او superglued سر پسر خود را به عقب با هم در طول یک بیماری همه گیر در کیان عروسی.

“اولین فکر من این بود: شما باید برای انتخاب این خدا-ترک زمان به پارگی?” اسد گفت. “من می توانم آن را باور نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>