آلمان جنسی, کارگران خواستار بازگشت به کار به عنوان coronavirus بان کی مون در ادامه

روسپی در آلمان خواستار حق بازگشت به کار به عنوان کشور فاحشه خانه ها باقی می ماند بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود 400 روسپی و فاحشه خانه اپراتورها از سراسر آلمان نشان داد در منطقه نور قرمز از هامبورگ در روز شنبه آلمان آژانس خبری دویچه وله گزارش روز شنبه.

فحشا قانونی است و تنظیم در آلمان اما این کشور در فاحشه خانه ها بسته شده اند و برای تقریبا چهار ماه با توجه به شیوع.

در حال حاضر کارگران جنسی می گویند که آنها در حال درمان ناعادلانه و خواستار حق بازگشت به کار به خصوص به عنوان کسب و کارهای دیگر که در تماس نزدیک مجاز است مانند سالن مو و تاتو سرو را بازگشایی شد.

اعتراض سازماندهی شده توسط انجمن کارگران جنسی با این گروه هشدار داد که بسته شدن مجوز سالن مجبور کرده بود برخی از روسپی ها بر روی خیابان قرار دادن آنها در معرض خطر هر دو از نظر سلامت و امنیت شخصی.

پیش از اعتراض در Herbertstrasse یک خیابان در منطقه سنت پائولی در هامبورگ و تنها خیابان در شهر “منطقه نور قرمز” که در آن کارگران جنسی را اشغال ویندوز شبیه به آمستردام red light district, انجمن ارسال شده بیانیه ای در وب سایت خود فراخوانی برای کارگران جنسی قادر به کار دوباره.

“روسپی ایستادن و از سیاستمداران برای باز کردن فاحشه خانه ها” این انجمن گفت. “در حالی که در اطراف بدنام Herbertstrasse در هامبورگ/St. Pauli, زندگی عادی بازگشت و پس از coronavirus مستند و مغازه ها و هتل ها و کافه ها و رستوران ها باید بازگشایی گردشگران در حال هدایت را از طریق جهان-معروف محله ویندوز در Herbertstrasse تیره باقی می ماند (و وجود دارد) هیچ زندگی, هیچ, کسب و کار, هیچ شادی. هیچ چیز در جریان است.”

در این بیانیه اضافه شده است که “روسپی ناراحت هستند” در ادامه ممنوعیت کار جنسی و نگران هستند برای معیشت خود را.

“آنها ملاقات تمام الزامات دولت, پرداخت, مالیات, دریافت کمی تاج پشتیبانی ایستاده با پشت خود را به دیوار و خسته از این واقعیت است که سیاست است نه عمل.”

این گروه استدلال می کند که فحشا مطرح نیست معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت از بدن دیگر مربوط به خدمات از قبیل ماساژ, لوازم آرایشی, رقص و ورزش و بهداشت “همواره بخشی از کسب و کار برای زنان روسپی.” این گروه اضافه شده است که کارگران در حال آمادگی بیشتر برای پیاده سازی اقدامات حفاظتی مانند پارتیشن بندی در ویندوز, تهویه و ضبط داده های تماس با مشتری.

این گروه در مورد سوال آن است که آیا متناسب با نگه داشتن آلمان فاحشه خانه ها بسته های داده شده در این کشور در حال سقوط تعدادی از coronavirus عفونت. مانند همتایان اروپایی آلمان دیده می شود تعداد زیادی از coronavirus موارد (با حدود 200000 موارد به تاریخ) اما بر خلاف همسایگان خود آن را نگه داشته است مرگ و میر پایین با 9,071 مرگ و میر تا کنون. آلمان به نسبت پایین آن تلفات به عوامل متعددی از جمله قوی تماس با ما-سیستم ردیابی و مدرن بیمارستان زیرساخت ها است.

وجود دارد تخمین زده می شود حدود 400,000 کارگران جنسی در آلمان اگر چه هیچ آمار رسمی ثبت شده است. انجمن کارگران جنسی ذکر شده اعضای آن احساس تحقیر داشتن به نوبه خود به دولت برای حمایت مالی و همچنین کسانی که اصرار دارند آنها می توانند ارائه خدمات خود را در یک راه امن. یک کارگر آنا به نقل شد که پارتیشن بندی تعیین شده در ویندوز از Herbertstrasse.

“دهان-بینی ماسک در حال حاضر وجود دارد. ما را از طریق رفت همه چیز را با دقت: ما همچنین می تواند ارائه خدمات جنسی تحت coronavirus اقدامات حفاظتی. ما پیدا کردن آن توهین و ناتوان اگر ما اعتماد نیست,” او گفت:.

انجمن گفت که کارگران جنسی در, بلژیک, سوئیس, هلند, اتریش و جمهوری چک شده بود مجاز به بازگشت به کار پس از آغاز ماه ژوئن.

در شهر آمستردام که در اروپا شناخته شده ترین منطقه نور قرمز واقع شده است ، کارگران جنسی بودند مجاز به بازگشت به کار در ماه گذشته پس از دولت رو به جلو آورده اولیه بازگشت به کار از تاریخ 1 سپتامبر.

نور قرمز, متحد, یک گروه به نمایندگی از جنس منافع کارگران در هلند گفت که این ممنوعیت در کار جنسی در طول coronavirus بحران مجبور کرده بود بسیاری از زنان با کم و یا هیچ مالی بافر به کار غیر قانونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>