بایرن مونیخ – آلمان راه اندازی شده در سراسر کشور سیاست است که مردم باید در پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی پس از کاهش مستند اقدامات است.

الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ

آلمان رویکرد به اشتغال در coronavirus بحران است به عنوان مثال برای بقیه جهان به عنوان به چگونه به مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر سر از ایالات کشور کار آژانس است.

گای رایدر مدیر کل سازمان بین المللی کار (ILO) گفت: CNBC که کشورهایی مانند آلمان که قادر به حفظ اشتغال در 2008/2009 بحران مالی جهانی و “فعال تداوم فرآیند ها و موسسات” بیرون آمد که رکود بسیار سریعتر.

او گفت: آلمان “Kurzarbeit” یا “کوتاه مدت” را برنامه در طول زمان همه گیر است و به همین ترتیب تنظیم یک مثال به نحوه مقابله با این بحران اقتصادی است.

تحت آلمان سیستم کارگران به خانه فرستاده و یا دیدن ساعت خود را کاهش داد اما در حال پرداخت می شود حدود دو سوم از حقوق و دستمزد خود را توسط دولت است.

آن استفاده می شود این طرح در آخرین بحران با میانگین 1.1 میلیون نفر تحت تاثیر اقتصادی آلمان انقباض در سال 2009. در حالی که هزینه آن را دولت آلمان در حدود 10 میلیارد یورو ($10.9 میلیارد دلار) تا پایان آن سال نرخ بیکاری در ایستاده بود 7.6% پایین تر از آن در سال 2008 بود.

“آلمان آمد که بسیار بهتر است و من فکر می کنم این درس که من فکر می کنم درخواست خیلی به طور مستقیم به آنچه که ما در حال زندگی می کنند از طریق شرکت گفت:” رایدر.

آلمان در حال حاضر شروع به دوباره باز کردن کسب و کار خاص پس از اجرای یک دوره مستند شامل گسترش coronavirus مانند بسیاری از کشورها در سراسر جهان است.

شده اند وجود دارد 163,009 تایید موارد Covid-19 در آلمان و 6,623 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

در اوایل این هفته سازمان بین المللی کار هشدار داده است که 1.6 میلیارد کارگران نزدیک به نیمی از نیروی کار جهانی در اقتصاد رسمی شد و در خطر از دست دادن معیشت خود را به دلیل بیماری همه گیر.

همچنین گفت که جهانی کاهش ساعات کار در سه ماهه دوم بود و در حال حاضر انتظار می رود “به طور قابل توجهی بدتر” از برآورد قبلی خود را به عنوان یک نتیجه از گسترش مستند اقدامات نگه داشتن کسب و کار در سراسر جهان بسته شده است.

سازمان ملل متحد کار آژانس در حال حاضر پیش بینی 10.5 درصد کاهش ساعت کار در سراسر جهان در سه ماهه دوم معادل 305 میلیون نفر از کارگران از برآورد قبلی خود را از 6.7 درصد افت یا 195 میلیون کارگر.

رایدر نیز اظهار تاسف از عدم همکاری های بین المللی بین کشورها به کمک یکدیگر مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus بود که در حال حاضر در بحران مالی جهانی.

“ما نیاز به دیدن G-20 انجام بیشتر ما نیاز به دیدن کشورهای عضو با داشتن سازمان ملل متحد در موقعیت به انجام بیشتر — آن را خیلی دیر نیست اما واقعا ضرورت فوق العاده ای است,” او گفت:.

CNBC آنت Weisbach کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de