آلمان coronavirus عفونت رای دادن لبه های بالاتر پس از مستند اقدامات کاسته

یک مرد و یک زن با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن و گذشته تبلیغات یک فروشگاه کفش به طور موقت فروش ماسک صورت و ضد باکتری محصولات بهداشتی در برلین در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

توبیاس شوارتس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلمان coronavirus عفونت رای بنا به گزارش رسیده لبه تا باعث سر از کشور را بیماری های عفونی موسسه به اصرار مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در میان یک آرامش مستند اقدامات است.

آلمان virus نرخ تولید مثل به نام “R” رای دادن یا ارزش است که در حال حاضر در 1.0 در آلمان با توجه به Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت داشتن افزایش یافته است از 0.7 در اوایل این ماه.

“R” رای به این معنی است که به طور متوسط هر یک نفر با این ویروس یک فرد دیگر. نگه داشتن این نرخ زیر 1.0 یک هدف در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“تعداد باید به ماندن در زیر یکی که هدف بزرگ” Wieler گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه گزارش رویترز.

“بیشتر از آن است که در زیر یکی از امن تر ما می توانیم احساس بیشتر راه گریز ما دارد اما در شماره های دیگر که نیز مهم است,” او گفت:, و اضافه کرد که این افراد شامل تعداد موارد در هر روز تست ظرفیت.

Wieler خواست آلمانی ها به حفظ دقیق اجتماعی فاصله با وجود اندکی کاهش محدودیت در زندگی عمومی است.

“در مقابل پس زمینه کاهش (محدودیت) اجازه دهید تا اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به دفاع از این موفقیت ما زمانی با هم,” او گفت:. “ما نمی خواهیم تعداد موارد به افزایش است.”

“اجازه دهید تا آنجا که ممکن است در خانه بمانند و اجازه دهید چوب به کاهش تماس بگیرید.”

CNBC خواسته است موسسه نظر بیشتر در آخرین انتقال داده است.

آلمان 158,758 تایید coronavirus موارد و 6,126 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. آلمانی تلفات به مراتب کمتر از کسانی که دیده می شود در دیگر غربی به کشورهای اروپایی;, فرانسه, برای مثال دیده می شود مشابه تعداد موارد (این گزارش تقریبا 166,000 موارد) اما مرگ و میر بیشتر با 23,327 مرگ و میر. ایتالیا و اسپانیا بیش از حد هر دو دیده می شود بیش از 23,000 مرگ و میر.

آلمان مانند اسپانیا و ایتالیا و یک تعداد انگشت شماری از دیگر کشورهای اروپایی به طور آزمایشی شروع به بلند کردن آن مستند اقدامات اجازه می دهد کوچکتر فروشگاه های خرده فروشی به re-open دوشنبه گذشته زمانی که بهداشت و اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند نگهداری می شود. بزرگتر خودرو, نمایندگی دوچرخه فروشگاه ها و مغازه ها کتاب اند نیز مجاز به باز کردن درهای خود را.

آخرین اطلاعات در مورد ویروس نرخ تولید مثل می تواند به توقف برای فکر می کردم اما وقتی که می آید به آلمان مستند استراتژی خروج.

پنجشنبه گذشته آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس بود و هنوز در چشم و که ما را مجبور به زندگی با ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.”

صحبت به آلمان در مجلس فدرال در روز پنج شنبه مرکل گفت: “ما در مرحله نهایی از این بیماری همه گیر اما هنوز در آغاز راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>