آلمان سیگنال های بیشتر برای کمک به کسب و کار و کارگران در حال مبارزه در میان coronavirus همه گیر

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گزارش رسانه ها در مورد اقدامات دولت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس در 9 آوریل سال 2020 در صدارت در برلین.

Markus شرایبر | استخر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سیاستمداران در صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل ائتلاف دولت روز یکشنبه به نشانه حمایت بیشتر برای مبارزه کسب و کار و مصرف کنندگان در coronavirus بحران با تمرکز بر هتل ها و رستوران ها و پرداخت به صورت کوتاه مدت کارگران است.

Dehoga یک انجمن صنعت که شامل سهم زیادی از اغلب کوچک متعلق به خانواده عملیات گفت: Bild am Sonntag که برخی از 70,000 رستوران و هتل اپراتورها که استخدام 223,000 مردم می تواند در صورت عجز از پرداخت دیون به آنها ایستاده بود به از دست دادن تا 10 میلیارد یورو از فروش تا پایان ماه آوریل است.

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier از مرکل حزب محافظه کار گفت: در مصاحبه با همان روزنامه موافقت خود را با بخش پشتیبانی مورد نیاز به دریافت تا بر روی پای خود را دوباره.

“روشن است که ما نیاز به کمک های اضافی برای جلوگیری از بخش بزرگی از این شرکت ها دادن و ناپدید شدن از بازار است.”

Altmaier گفت: او را احتمالا کاهش مالیات ارزش افزوده برای صنعت اما او همچنین می تواند تصور بتن کمک به پرداخت هزینه برای مدرن سازی و صرفه جویی در هزینه های اقدامات است.

جدید کروناویروس عفونت و بهبود اعداد در آلمان شده اند به دنبال کنترل بیشتر در روز های اخیر.

اما سیاستمداران و مقامات معتقدند که زندگی اقتصادی تنها می تواند راه اندازی مجدد بسیار به تدریج برای جلوگیری از تازه امواج سریع عفونت و ترک کسب و کار و گرسنگی از گردش مالی.

وزیر دارایی اولاف شولز که نشان دهنده حزب سوسیال دموکرات (SPD) نیز شامل هتل ها در این صنایع که به اعتقاد او باید هدفمند کمک در مصاحبه با Welt am Sonntag.

اما Altmaier متفاوت از Scholz که تا به حال پیشنهادی مالیات بگیر بالا بیشتر برای کمک به برنامه های کمک مالی.

“بالاتر دولت درآمد به دست آمده عمدتا از طریق قوی تر رشد و سرمایه گذاری” Altmaier گفت.

مرکل رئیس ستاد Helge براون گفت: در Rheinische Post و کلی Anzeiger مقالات در روز شنبه او را رد نکرد دولت در دسترس کمکهای بیشتر در هفته برای حمایت از اقتصاد ،

دولت نیز بحث افزایش به دولت کمک کوتاه مدت کارگران پرداخت به منظور افزایش قدرت هزینه های نیروی کار وزیر Hubertus Heil از SPD گفت.

ساعات کار این است که یک طرح است که اجازه می دهد تا کارفرمایان برای کاهش outlays به عنوان کارکنان تا حدودی دولتی دریافت می کنند پرداخت می شود اما در حال نگه داشته و بر روی حقوق و دستمزد.

Heil کرد و گفت: پیشنهاد افزایش سهم دولت در کوتاه زمان پرداخت سه ماه از ژوئن و ژوئیه.

“من مطمئن هستم که ما قادر به تولید نتایج در اینجا او گفت:” در یک شنبه در مصاحبه با شبکه ntv و روزنامه دی ولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>