آلمان به مجموعه آسانسور مستند با احتیاط در حالی که خواستار خروج بریتانیا استراتژی بلندتر کنید

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می رسد به ایجاد یک بیانیه مطبوعاتی در گسترش این کروناویروس جدید COVID-19 در صدارت در برلین در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

مایکل Kappeler | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلمان یک نقشه راه برای احتیاط بلند کردن اجسام coronavirus مستند اقدامات در حالی که در انگلیس در دولت تنظیم شده است به گسترش این کشور مستند در حال رشد در میان خواستار صریح استراتژی خروج.

آلمان چهارشنبه اعلام کرد که مغازه های کوچک (با یک فضای خرده فروشی از زیر 800 متر مربع) خواهد بود و مجاز به دوباره باز از دوشنبه 20 آوریل به عنوان طولانی به عنوان بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود با توجه به پخش عمومی دویچه وله. علاوه بر بزرگتر خودرو, نمایندگی دوچرخه فروشگاه ها و مغازه ها کتاب نیز بازگشایی شده است.

مدارس در کشور خواهد شد باز کردن درهای خود را در روز دوشنبه 4 اولویت دادن به دانش آموزان است که باید برای امتحانات. بزرگ تجمع جمعی باقی خواهد ماند ممنوع تا 31 ماه اوت ، تصمیم بر لغو محدودیت های اجتماعی در مکانهای مانند رستوران ها و کافه ها است که انتظار می رود انجام شود در تاریخ بعد.

“ما باید ادامه با احتیاط شدید” آنگلا مرکل به خبرنگاران در برلین روز شنبه هشدار داد که این کشور “راه رفتن بر روی یخ نازک.”

آلمان ستایش شده است برای دست زدن به آن از coronavirus بحران شده است; بیش از 127,000 موارد تایید شده از این ویروس است اما دیده می شود کسری از مرگ و میر گزارش شده در دیگر غربی به کشورهای اروپایی. آن مرگ و میر در حال حاضر در 3,804 با توجه به داده های گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز در مقایسه با ایتالیا 21,645 و اسپانیا 18,812.

آلمان در واکنش به شیوع شامل گسترده تست و تماس با ردیابی و همچنین به عنوان یک مستند اعمال شده در مارس 22 — عوامل است که به نظر می رسد که مانع از آن قوی سیستم بهداشت و درمان در حال غرق شده است.

در حالی که آلمان می تواند دیدن نور در پایان تونل, انگلستان به نظر می رسد به مراتب بیشتر اشتباه دولت است. وجود دارد انتقاد نصب بیش از دولت دست زدن به این بحران داده شده در مقایسه با مقدار کمی از تست و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

دومینیک Raab که deputizing برای نخست وزیر بوریس جانسون در حالی که او است که دوره نقاهت بعد از یک مورد جدی از Covid-19 است نشست وزرای دولت شنبه و ریاست جلسه آن پاسخ اضطراری کمیته.

آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که این کشور را مستند خواهد بود تمدید برای سه هفته در میان استارک هشدار که U. K> می تواند در نهایت بدترین آمار کشور از coronavirus در اروپا است.

انگلستان را بالا متخصص پزشکی اظهار داشت: روز شنبه که این کشور احتمالا شاهد اوج خود ویروس (مرگ و میر در حال حاضر در 12,868 در بیمارستان با 761 روزانه مرگ و میر گزارش یکشنبه) اما آن است که خیلی زود به نظر بلند مستند اقدامات شده اند که در جای خود از مارس 23.

“نظر ما این است که احتمالا رسیدن به قله به طور کلی” انگلستان ارشد پزشکی مشاور کریس Ersin گفت: در دولت های روزانه کنفرانس خبری روز شنبه. “ما هنوز در نقطه ای که ما می توانیم با اطمینان و خیال راحت ‘این است که در حال حاضر گذشته اوج و ما می توانید شروع به فکر کردن بسیار در حال حاضر در مورد آینده فاز’.”

انگلستان است که نه تنها در آن احتیاط; فرانسه بیش از حد یافته lockdown تا زمانی که ممکن است 11. اما انگلستان به نظر می رسد به پشت خود را در اروپا همسالان با توجه به قوی تست رژیم است که می تواند اجازه می دهد شناسایی کسانی که در حال امن برای بازگشت به کار هستند و کسانی که نمی.

. در مقایسه آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته که در آلمان انجام شد 100,000 آزمون در روز است.

برخی از اقتصاددانان از جمله جی پی مورگان دیوید مکی بر این باورند که استراتژی خروج باید شامل “سن-و مير مربوط به محدودیت” است که می تواند فعال کردن بخش قابل توجهی از نیروی کار بازگشت.

“زمانی محدود وجود دارد تعامل بین کسانی که در سن 60 یا بالاتر و کسانی که مربوط به شرکت morbidities و بقیه جمعیت این باید اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی به بهبود رفاه اجتماعی برای بهبود گله ایمنی را افزایش می دهد در حالی که همچنین محدود کردن فشار بر سیستم بهداشت و درمان و مرگ و میر او گفت:” در یادداشت روز شنبه.

“این ممکن است در نهایت حفاظت از پیر و کسانی که با morbidities بیشتر به سرعت از ورود یک واکسن. این حملات ما به عنوان یک خیلی خوب دوم-بهترین سیاست در صورت عدم توانایی برای تست به طور گسترده ای. آن است که کامل نیست اما ممکن است حداقل نتیجه بد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>