آلمان مهر و موم کردن مرزها به کشورهای اروپایی گزارش رکورد پرش در coronavirus مرگ و میر

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پیاده روی به یک بیانیه مطبوعاتی قبل از دیدار با اقتصادی و اتحادیه های کارگری و رهبران در صدارت در تاریخ 13 مارس سال 2020 در برلین آلمان است.

استخر

آلمان است و آخرین کشور اروپایی به مهر و موم کردن مرزهای خود در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان تعداد مرگ و میر در اروپا شروع به پریدن کرد یک شبه.

همانطور که از صبح روز دوشنبه آلمان تا به حال بسته مرزهای خود با اتریش و سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک. تنها شهروندان آلمانی, کسانی که اقامت در این کشور و کار در یک کشور همسایه کشور و بالعکس و محصولات فیزیکی می تواند به عبور از مرز آلمان. هر چند برلین است که برای اولین بار از پایتخت های اروپا به اعمال محدودیت در مرزهای خود حرکت مشخص تیز U-نوبه خود در آنگلا مرکل سیاست.

“این یک وضعیت بحران” فریدریش Heinemann رئیس مالیه عمومی در آلمان-بر اساس فکر می کنم تانک ZEW گفت CNBC دوشنبه درباره تصمیم دولت آلمان.

او توضیح داد که “رقابت” میان سیاستمداران “برای نشان دادن رهبری است.” “هیچ کس می خواهد به خطر نشان آن است که کمتر محتاط (در مورد شیوع بیماری),” او گفت: بیش از تلفن.

در ارتفاع اروپا بحران مهاجرت در سال 2015 مرکل در دفاع باز مرز سیاست. صحبت چهارشنبه هفته گذشته صدراعظم آلمان به نام در همه کشورهای اروپایی به منظور هماهنگ کردن روش خود را به جای گرفتن یک جانبه اقدامات است.

آلمان در مجموع از 5,813 تایید موارد coronavirus و 13 مرگ و میر اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که صبح روز دوشنبه. در همین حال ایتالیا و اسپانیا و فرانسه با تجربه بالاترین روزانه پرش در تعدادی از coronavirus-مرگ و میر ناشی از یکشنبه. مرگ و میر در این کشورها در حال حاضر ثبت شده در 1,809; 292 و 127 بود.

مرز تعطیلی

یک افسر پلیس کنترل رانندگان در مرز میان اتریش و آلمان در نزدیکی باواریا روستای فرایلایسنگ جنوب آلمان در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

باربارا GINDL

هشت کشور اروپایی را به اعمال کنترل مرز تا کنون: اتریش جمهوری چک, دانمارک, مجارستان, لیتوانی, لهستان, سوئیس و آلمان.

ایتالیا و اسپانیا در مستند و پرتغال است که در حال حاضر به دنبال محدود کردن جریان از گردشگران از مرز مشترک خود با اسپانیا.

سخت گیرانه اقدامات پس از سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که اروپا تا به حال تبدیل شدن به کانون ویروس پدید آمده است که در چین در اواخر سال 2019.

تصمیم به اعمال محدودیت در مرزها بالا بردن ابرو در قلب اتحادیه اروپا است.

“ما نیاز به نگه داشتن جریان کالا در سراسر اروپا بدون موانع” Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی روز یکشنبه اعلام کردند.

 

“در این لحظه از بحران آن است که از بیشترین اهمیت را برای ما حفظ بازار داخلی رفتن او گفت:” در یک پیام ویدئویی.

کمیسیون اروپا می خواهد کشورهای عضو به انجام چک های بهداشتی در مرزهای خود را به جای منع گردشگران و افراد دیگر را از ورود.

مرکل است که با توجه به صحبت با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در مورد مرز تعطیلی پنج شنبه.

صحبت کردن با CNBC Heinemann هشدار داد که گردشگری خواهد بود “به شدت برخورد” در اروپا اما جنبش کارگران است “سوال ضروری” برای اقتصاد است.

او افزود که coronavirus است به احتمال زیاد به فشار اتحادیه اروپا به رکود اقتصادی در سال 2019 و 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>