آنگلا مرکل صدراعظم آلمان باعث می شود یک بیانیه مطبوعاتی در گسترش این کروناویروس جدید COVID-19 در صدارت در برلین در تاریخ 22 مارس سال 2020 است.

مایکل KAPPELER

تقریبا نیمی از یک میلیون شرکت در آلمان فرستاده اند کارکنان خود را در کوتاه مدت کار طرح های شناخته شده به عنوان “Kurzarbeit” به وضعیت حقوق و دستمزد و هزینه های با اثر فوری.

قبل از هرگز حتی در بحران مالی سال 2008 است که تعدادی از این برنامه های کاربردی شروع به پریدن کرد تا به سرعت.

در کوتاه مدت کار می کرد به خوبی به عنوان یک ابزار برای جلوگیری از اخراج گسترده در طول بحران. آن را می فرستد مردم خانه و یا اسلش ساعت خود را قابل ملاحظه ای اما آنها را نگه می دارد به طور رسمی شاغل با بودجه حدود دو سوم از حقوق و دستمزد خود را.

اساسا کارگران دریافت به عنوان آنجا که دو سوم از حقوق خود را حتی اگر آنها کار نمی کند. و این شرکت بر دوش نه هزینه های کارکنان در زمان استرس شدید اقتصادی.

“Kurzarbeit یک ابزار عالی برای هر دو کارکنان و کارفرمایان به عنوان آن را می دهد سابق امنیت درآمد و دومی امنیت بیشتر برای برنامه ریزی های بعدی ماه زمانی که اقتصاد واقعا قرارداد” استفان اشنایدر رئیس اقتصاددان آلمانی با دویچه بانک گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

اثبات شده است ابزار از آخرین بحران است. زمانی که آلمانی اقتصادی خروجی قرارداد 5 درصد در سال 2009 به طور متوسط 1.1 میلیون کارگر را تحت تاثیر قرار بود در طول سال هزینه برلین حدود 10 میلیارد یورو ($10.9 میلیارد دلار). اما در پایان این سال نرخ بیکاری در ایستاده بود 7.6% — پایین تر از آن در سال 2008 بود.

در این زمان دولت انتظار دارد که برخی از 2.35 میلیون نفر به نقشه کشی “Kurzarbeitergeld” — در کوتاه مدت کمک هزینه — که می تواند هزینه های فدرال کار, اتاق کار بیش از 10 میلیارد یورو است. اما آلمان به طور سنتی با صرفه با آن پول نقد است که مجهز به استقرار این بودجه و ذخیره شده در طول سال خوب. حتی دفتر کار خود را ساخته شده است تا ذخایر از 26 میلیارد یورو است که در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از شرکت ها و کارکنان است.

“بر خلاف گذشته بحران که عمدتا شرکت های صنعتی شد, بهره برداری از طرح, در حال حاضر آن را نیز کوچک شرکت خدمات مانند رستوران ها و مشاوران که استفاده از Kurzarbeit” توضیح اشنایدر.

این است که از شرکت های بزرگ جهان فرستاده اند کارکنان در ساعات کار کوتاه تر — امثال لوفت هانزا و بی ام و و فولکس واگن و دایملر تمام ساخته شده با استفاده از بازار کار ابزار برای نگه داشتن خود را به خوبی آموزش دیده کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

و در این زمان آن را نیز می تواند مورد استفاده توسط کشورهای دیگر است. رئیس کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen است شناور این ایده از معرفی این طرح در کشورهای دیگر حمایت به اندازه 100 میلیارد یورو رسید که این کمیسیون را به منظور بالا بردن.

البته این بودجه را باید تضمین شده توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا — معنی آلمان ممکن است به شانه تا آنجا که 25 درصد از این لایحه.

به جای پایین رفتن راه “تاج اوراق قرضه” صدور مشترک ابزار بدهی در سراسر منطقه یورو همبستگی می تواند به جای آن از طریق این ابزار برای جلوگیری از زیان کار عظیم در کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا شده اند که بدترین آسیب دیده توسط ویروس تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im