آلمان چشم 156 میلیارد یورو استقراض جدید و 200 میلیارد یورو بدهی مجوز

وزیر دارایی و معاونت اولاف شولز آدرس دومین روز از کانون کارفرمایان Medef تابستان جلسه در Jouy-en-Josas در 29 اوت سال 2018 است.

اریک PIERMONT | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلمان آماده اقدامات محرک اقتصادی نیاز به حدود 156 میلیارد یورو ($166.83 میلیارد دلار) در شبکه جدید استقراض و بدهی های اضافی مجوز 200 میلیارد یورو برای مبارزه با اقتصادی از شیوع کروناویروس با توجه به پیش نویس یک قانون و مقامات ارشد.

این بسته شامل یک مکمل بودجه دولت از 156 میلیارد یورو و 100 میلیارد یورو برای یک ثبات اقتصادی صندوق است که می تواند مستقیم سهام عدالت در شرکتها و 100 میلیارد یورو اعتبار به بخش عمومی بانک انکشافی KfW برای وام به کسب و کار مبارزه, منابع گفت.

ترکیب مجموع احتمالا 356 میلیارد یورو از بدهی های جدید خواهد نشان دهنده حدود 10 درصد از آلمان ناخالص داخلی خروجی.

جزئیات نهایی از اقدامات در حال بحث با وزرای بیش از آخر هفته منابع اضافه شده است.

وزیر دارایی اولاف شولز بود و انتظار می رود به یک بیانیه بعد از آن در روز شنبه.

آنگلا مرکل قول داده است برای انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای مقابله با این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر و دولت وعده داده اولیه یک و نیم تریلیون یورو نقدینگی تضمین برای تحت تاثیر قرار کسب و کار از طریق KfW.

مرکل در دولت تنظیم شده است به پشت بسته از اقدامات مالی در روز دوشنبه.

یک منبع دولتی گفته بود رویترز روز جمعه که 150 میلیارد یورو بودجه تکمیلی جریان بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>