آلمان و دیگران نیاز به صندوق پست-ویروس بازیابی در سراسر اروپا و وزیر اسپانیا می گوید

آلمان نیاز به درک آن خواهد شد که به صندوق پست-همه گیر بازیابی در سراسر اروپا و وزیر اقتصاد اسپانیا گفت: CNBC دوشنبه تنها چند روز پیش از یکی دیگر از محوری نشست اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا).

27 کشور اروپایی را تشکیل می دهند که اتحادیه اروپا باقی می ماند در مواجهه بیش از چگونه به کاهش شوک اقتصادی از Covid-19 با وجود قرار دادن با هم یک نیم تریلیون یورو بسته به صورت فوری هزینه نیاز دارد در اوایل این ماه. خود را نگرانی اصلی در حال حاضر این است که به ارائه یک دوم طرح که مقابله با مقدار زیادی از ویروس های مربوط به بدهی است که انتظار می رود به خزش در سراسر منطقه است.

نادیا کالوینو (calvino) اسپانیایی امور اقتصادی وزیر و معاون نخست وزیر گفت: CNBC دوشنبه که آلمان دارای مازاد بودجه است که آن را “کاملا مصمم” استفاده کنید.

“در حال حاضر آنچه که ما نیاز است برای آنها را به درک که ما نیاز به همچنین صندوق بازیابی از بقیه (اتحادیه اروپا) و کشورهای که ما نیاز به صندوق بازیابی از کل اروپا,” او اضافه شده است.

Coronavirus همه گیر است مطرح پیر اختلافات میان کشورها را تشکیل می دهند که اتحادیه اروپا. بیشتر از لحاظ مالی محافظه کار کشورهای مانند آلمان و هلند هستند و تمایلی به اقدامات بی سابقه ای و مسئله mutualized بدهی — یک ابزار مالی اغلب با لقب “تاج اوراق قرضه” — برای مقابله با اقتصادی انشعابات از بحران است. این کشورها معتقدند که انجام این کار خواهد بود و نه عادلانه خود را از مالیات دهندگان.

از سوی دیگر بسیار مدیون کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا می گویند این است که تنها راه برای مقابله با “متقارن شوک” از ویروس. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته تکرار بیش از آخر هفته که وقت آن است که برای “کرونا اوراق قرضه.”

آینده اروپا به اروپا در پاسخ به این کوروناویروس.

Ursula von der Leyen

رئیس کمیسیون اروپا

اما کالوینو (calvino) گفت: او تا به حال به ذکر برخی از باز بودن از برلین به طراحی یک اصطلاح بازیابی صندوق.

“آنچه که من را دیده اند بسیار بیشتر رویکرد سازنده در کنار آلمان و امیدوارم که از حالا تا پنج شنبه, کشورهای دیگر که شاید بیشتر تمایلی درک کنند که ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای صندوق نیز بهبود هم اگر ما می خواهیم به طور موثر و kickstart اقتصاد ما به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است,” او گفت: CNBC Squawk Box اروپا است.

27 سران اتحادیه اروپا از دولت در حال برگزاری یکی دیگر از تماس تصویری دوشنبه برای بحث بیشتر جایگزین برای مقابله با بحران مالی است.

مادرید, اسپانیا – فوریه 26: وزیر امور اقتصادی و دیجیتال تحول نادیا کالوینو (calvino) حضور ‘Reino de España a la Trayectoria Empresarial’ جوایز افتخار Placido Arango ‘در بیاد’ در ال پرادو موزه تاریخ 26 فوریه سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez

برای غلبه بر این اختلاف بیش از mutualized بدهی کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است تا در کنار برخی از کمک های مالی از آینده اروپا بودجه برای حمایت از بخش های مختلف اقتصاد پست-همه گیر.

رهبران اروپایی باید آمد تا با یک بودجه جدید در اسرع وقت به صندوق اروپایی در پروژه های بین 2021 و 2027 — به طور منظم و در عین حال سیاسی سمی ورزش انجام هر هفت سال است.

“آینده اروپا بودجه به اروپا در پاسخ به این coronavirus” Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا هفته گذشته گفت.

اما با انجام این کار, اروپایی سران دولت خواهد بود با اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی به یک در حال حاضر موضوع بحث انگیز است.

یک بودجه جدید شامل نقل و انتقالات از هر کشور به مشترک اتحادیه اروپا سبد که پس از آن می شود توزیع در سراسر مناطق برای مقاصد مختلف. مانع اصلی این است که تصمیم گیری چه باید بودجه به دولت ها اغلب نه همان به اشتراک گذاشتن سیاسی اولویت است.

“امیدوارم رهبران اتحادیه اروپا را به چالش افزایش در روز پنج شنبه و توافق بر سر یک سیاست پاسخ” فلوریان Hense اقتصاددان در Berenberg بانک گفت: در یک یادداشت صبح روز دوشنبه.

“برای بهتر یا بدتر از این راه است که در آن کشورهای منطقه یورو با هم کار کنند در فاز حاد بیماری همه گیر می تواند شکل برداشت از پیوستن به اتحادیه اروپا برای مدت زمان طولانی برای آمدن. بهتر است برای دریافت آن راست به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>