رییس جمهور آلمان می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ” امریکا و اولین سیاست ایجاد ثبات جهان

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر آدرس سخنرانی افتتاحیه از 56 کنفرانس امنیتی مونیخ در شهر مونیخ در جنوب آلمان در 14 فوریه سال 2020 است.

کریستوف Stache | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مونیخ — آلمان جمهور لگد کردن سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ در روز جمعه با در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست خارجی رویکرد است.

در سخنان افتتاحیه مذاکرات فرانک والتر اشتاین مایر هشدار داد که ایالات متحده قرار داده و منافع خود را دارد برای اولین بار در هزینه متحدان.

“ما نزدیک ترین متحد ایالات متحده امریکا تحت دولت فعلی رد مفهوم جامعه بین المللی” او گفت:. “بزرگ” دوباره “اما در هزینه از همسایگان و همکاران” اشتاین مایر اضافه شده و بدون نام بردن از تهمت اما با اشاره به “امریکا بزرگ دوباره” شعار انتخاباتی.

“تفکر و اقدام در این راه لطمه می زند همه ما,” او گفت:.

حضور اشتاین مایر سخنرانی, تحویل در 56 کنفرانس امنیتی مونیخ شد, وزیر دفاع علامت Esper مجلس نانسی پلوسی بهداشت ، لیندزی گراهام و تشکر. آدام شیف همراه با دیگر نمایندگان آن را بزرگترین هیئت نمایندگی ایالات متحده برای حضور در این فروم.

ادامه مطلب: سلاح های هسته ای و 5G میان امنیت ملی موضوعات در کنفرانس امنیتی مونیخ

اشتاین مایر همچنین متهم روسیه و چین از تقویت جهانی ناامنی در تعقیب “قدرت بزرگ” رقابت است.

“در این سناریو امنیت یکی ناامنی دیگران” او گفت:, و اضافه کرد که رهبران اروپایی باید با ایجاد یک واحد سیاست برای مقابله با افزایش تهدیدات ناشی از روسیه و چین است.

سابق وزیر امور خارجه آلمان نیز قرار می گیرد تاکید بر اهمیت ناتو قدرتمند ترین در جهان اتحاد نظامی است که غالبا در لباس پوشیدن پایین با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ماه دسامبر تهمت تصریح کرد: در رهبران ناتو دیدار که بیش از حد بسیاری از اعضای شدند و هنوز هم به اندازه کافی پرداخت و تهدید به کاهش آمریکا حمایت نظامی اگر متحدان نیست افزایش هزینه های.

در این نشست در لندن مغلوب ساختن پیشی جستن خاص آنگلا مرکل صدراعظم آلمان برای ملاقات با 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی هزینه هدف تعیین شده در سال 2014 در اجلاس سران ناتو در ولز.

ادامه مطلب: آنچه هر ناتو در کشور کمک مالی به جهان قوی ترین اتحاد نظامی

“بنابراین ما در حال پرداخت 4[%] به 4.3 درصد زمانی که در آلمان پرداخت 1[%] به 1.2 درصد در حداکثر 1.2% کوچکتر از حد تولید ناخالص داخلی. که عادلانه نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

آلمان تنها یکی از 19 اعضای ناتو که برآورده نشده اند 2 درصد تولید ناخالص داخلی هزینه هدف تعیین شده در سال 2014 نشست.

اشتاین مایر گفت که در حالی که آلمان باید همچنان به بالا بردن دفاع از آن هزینه آن را باید “تمام شود پایان همه برای امنیت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>