آلمانی, وزیر بهداشت می گوید این کشور با توجه به مراحل بازگشت به ‘طبیعی’

آلمان است و با توجه به نحوه پیاده سازی یک بهبود تدریجی از coronavirus همه گیر کشور, وزیر بهداشت, ینس Spahn گفت CNBC در روز دوشنبه.

“ما در حال فکر کردن در مورد گام به گام است که مهم است … بازگشت به حالت عادی” Spahn گفت: “بسته شدن بل.”

Spahn بود که صحبت از برلین تاکید کرد که آن را در واقع می تواند یک جدید عادی چرا که “تمام اقدامات ما گرفته اند مانند نگه داشتن فاصله با پوشیدن ماسک, بدون احزاب … قطعا اقدامات که نیاز به وجود داشته باشد در محل برای سال آمده است.”

اما آلمان در یک مکان برای شروع با توجه به آنچه که یک بازیابی به نظر می رسد چرا که نرخ آن از عفونت های جدید همچنان ادامه دارد و به آهسته Spahn گفت. او با اشاره به اثربخشی اجتماعی فاصله اقدامات و تحسین ساکنان این کشور برای مصرف آنها را به طور جدی.

وجود دارد بیش از 128,000 تایید موارد Covid-19 در آلمان و حدود 3000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Spahn گفت: دولت آلمان در حال حاضر به دنبال پیدا کردن “تعادل” بین سلامت و ملاحظات اقتصادی.

“من می گویند آن را نمی سلامت مردم در مقابل اقتصاد از آنجا که آنها بسیار به هم پیوسته” Spahn گفت. “شما نیاز به یک اقتصاد قوی به خوبی مجهز به سیستم بهداشت و درمان ، یا بیکاری رکود و مضر برای سلامت جسمی و روانی مردم بیش از حد.”

آلمان دریافت کرده است ستایش البته با احتیاط خود را برای پاسخ به Covid-19 شیوع.

Spahn گفت که او “فروتن” و نه “خود رای” در مورد چگونگی آلمان به کار گرفته گسترش coronavirus.

او با اشاره به قدرت آلمان را در سیستم مراقبت های بهداشتی به ویژه در آن بالا تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت به عنوان یکی از دلایلی که چرا این کشور مجهز به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

این کشور همچنین قرار است اوایل تاکید بر آزمایش ظرفیت Spahn گفت. او گفت که این کشور تا به حال یک شبکه قوی از آزمایشگاه و او اشاره کرد که اولین آزمون تشخیصی برای Covid-19 توسعه داده شد در آلمان در ماه ژانویه است.

“آن را مانند با اشاره یک چراغ قوه به تاریکی” Spahn گفت: از تست. “اگر شما آن را انجام نمی, شما فقط دیدن سایه های مختلف خاکستری است. با آزمایش های گسترده شما واقعا می توانید ببینید چه خبر است. شما نه تنها دیدن علامتی موارد اما خفیف و بدون علامت آنهایی که بیش از حد.”

خواندن تمام CNBC coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>