آلمانی اشتغال بررسی کاهش مییابد به کف تاریخی به عنوان coronavirus بازدید بحران

خودرو خط مونتاژ کارگر می پوشد یک محافظ ماسک صورت به عنوان فولکس واگن AG (VW) راه اندازی مجدد تولید در دفتر مرکزی کارخانه در ولفسبورگ آلمان روز دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 است. فولکس واگن شروع مجدد خروجی در آن ولفسبورگ ماشین گیاه جهان بزرگترین و با رهبران کارگری و هشدار داد که عواقب سیاسی از coronavirus همه گیر می تواند بیشتر و مضر تر از تولید اختلالات.

بلومبرگ

آلمان در حال تجربه یک “بی سابقه” کاهش سطح اشتغال آلمانی اقتصادی موسسه Ifo گفت: به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید رشد در اروپا موتور.

Ifo اشتغال فشارسنج کاهش یافته و به 86.3 امتیاز در ماه آوریل رسیده 93.4 امتیاز در ماه مارس است. آخرین مطلب نشان دهنده یک “تاریخی کم” که در آن هر چهار بخش تولید و ساخت و ساز و خدمات و تجارت) رو به شدت کاهش اشتغال است.

“شده است وجود دارد هرگز چنین مشخص شده کاهش فشار سنج خود را که مربوط به افزایش بیکاری در آلمان” Ifo موسسه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

در یک جداگانه انتشار آلمانی صادرکنندگان نشان داد نگرانی ها در مورد چشم انداز خود را بیش از حد.

Ifo صادرات انتظارات برای تولید کاهش یافت به -50.0 امتیاز در ماه آوریل از -19.0 امتیاز در ماه مارس است.

تصویر غم انگیز است به خصوص برای برخی از این کشور در صنایع کلیدی مانند ساخت خودرو و مکانیک و مهندسی برق.

“این کمترین مقدار تا کنون اندازه گیری شده و به شدت از کاهش نیز بی سابقه است. Coronavirus همه گیر است که ترک های عمیق زخم در بازارهاي صادراتي” Ifo در بیانیه ای گفت.

در اوایل این ماه صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی 7 درصد انقباض در آلمان در این سال, در پشت جریان همه گیر. صندوق بین المللی پول نیز حدود 3.9% نرخ بیکاری در آلمان برای سال 2020 از 3.2 درصد در سال گذشته.

آلمان برای اولین بار معرفی مستند اقدامات در مارس 22, اما از آن است پس از شروع به آرامی بلند کردن برخی از این محدودیت ها. کوچکتر مغازه بازگشایی درهای خود را به عنوان به خوبی به عنوان دوچرخه, فروشگاه کتابفروشی ها و نمایندگی خودرو.

آلمان تا به حال 158,758 تایید عفونت از Covid-19 و 6,126 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت نیرومندی از سیستم بهداشت و درمان کمک کرده به نسبتا کم تعداد مرگ و میر در مقایسه با زمانی که به کل موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>