اولین سنا از دادگاه قانون اساسی فدرال در کارلسروهه, جنوب غربی آلمان در نوامبر 5, 2019.

ULI عرشه

یک دادگاه آلمان حکم داد که این روز بانک مرکزی اروپا برای خرید اوراق قرضه نیست احترام به “اصل تناسب” نشان می دهد منطقه یورو بانک مرکزی رفت و بیش از حد با ماموریت خود را.

آلمانی قضات ارزیابی بانک مرکزی اروپا سیاست تسهیل کمی (QE) برنامه یا PSPP, که معرفی شد در سال 2015 تا 2018 و سپس دوباره در اواخر سال 2019. ایده پشت این طرح بود که برای سرپا نگه داشتن اقتصاد منطقه یورو با نگه داشتن نرخ بهره پایین در سراسر منطقه یورو.

اما یک حکم جدید گفت: دولت آلمان موفق به برداشتن گام برای به چالش کشیدن بانک مرکزی اروپا در تصمیم خود برای خرید اوراق قرضه دولتی.

“بانک مرکزی اروپا نتواند به انجام لازم متعادل از سیاست های پولی هدف در برابر سیاست های اقتصادی اثرات ناشی از این برنامه است. بنابراین تصمیم گیری در موضوع … بیش از سیاست های پولی دستور بانک مرکزی” دادگاه گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

مهمتر این دادگاه آلمان گفت: “این تصمیم منتشر شده امروز مربوط نمی شود هر گونه کمک مالی اقدامات انجام شده توسط اتحادیه اروپا و یا بانک مرکزی اروپا در چارچوب زمان coronavirus بحران است.”

بانک مرکزی اروپا افزایش خرید اوراق قرضه دولت در ماه مارس در چارچوب coronavirus بحران در یک محرک بسته بندی dubbed همه گیر اضطراری خرید برنامه یا PEPP. تحلیلگران می ترسید که دادگاه تصمیم بر کاهش کمی می تواند به افزایش مشکلات به این بیماری همه گیر برنامه و همچنین با توجه به شباهت خود را در طبیعت است.

نوئل Vistesen رئیس منطقه یورو اقتصاد در پانتئون اقتصاد کلان گفت که “این مبارزه عبارت از این دادگاه و آن را به پایان می رسد با یک اتمام حجت و یک تهدید برای بانک مرکزی اروپا به ذکر سیاستمداران آلمانی.”

دادگاه آلمان خواسته شد آلمان بانک مرکزی برای توقف خرید اوراق قرضه دولتی تحت بانک مرکزی اروپا محرک برنامه در سه ماه آینده.

تنها راه برای جلوگیری از این است که اگر بانک مرکزی اروپا نشان میدهد که این Bundesbank خرید مورد نیاز با توجه به حکم دادگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de