دلایل حکم دادگاه که بانک مرکزی اروپا باید از انجام یک “تناسب ارزیابی” قبل از خرید بدهی های دولت است “خنده دار” و تهدید بانک مرکزی استقلال, رئیس Societe Generale گفت CNBC.

دادگاه قانون اساسی آلمان روز سه شنبه تهدید به مسدود کردن تازه خرید اوراق قرضه آلمان از طریق بانک مرکزی اروپا را بخش دولتی در برنامه خرید (PSPP) یک بسته محرک های اجرا شده توسط این بانک به خرید بدهی های دولت و نگه داشتن هزینه های استقراض کم در سراسر منطقه یورو.

این حکم دادگاه که به دستور دولت آلمان به اطمینان حاصل شود که بانک مرکزی اروپا انجام یک ارزیابی از آن بدهی خرید می توانید ببینید Bundesbank آلمان معاف از طرح.

یک تناسب ارزیابی را شامل اثبات بانک مرکزی PSPP بود از لحاظ اقتصادی لازم است و نه تجاوز کردن بانک مرکزی هسته ثبات قیمت قیمومیت.

“دادگاه درخواست بانک مرکزی نشان می دهد که در آن زمان به آن تصمیم تناسب اصلی” لورنزو بینی Smaghi رئیس Societe Generale و عضو سابق هیئت اجرایی بانک مرکزی اروپا گفت: “CNBC “Squawk Box اروپا” جمعه است.

“رک و پوست کنده به فکر می کنم که بانک مرکزی اروپا نیست که خنده دار است — وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات و گزارش از اظهارات که به وضوح نشان می دهد که بانک مرکزی اروپا نیست فقط دیدار در پنج ثانیه و می گویند: “بیایید فقط افزایش یا کاهش نرخ بهره’ از آبی است. وجود دارد بسیار عمیق و تجزیه و تحلیل بحث استدلال و گاهی اختلافات.”

به گزارش روز سه شنبه حکم دادگاه بانک مرکزی اروپا تا به حال موفق به “رفتار لازم متعادل از سیاست های پولی هدف در برابر سیاست های اقتصادی اثرات ناشی از برنامه” و تصمیمات بانک مرکزی تا به حال ساخته شده در اطراف PSPP بیش از سیاست های پولی خود را دستور.

بینی Smaghi اشاره کرد که رئیس جمهور شد, Jens Weidmann بود توضیح داد: چندین بار است که در حالی که بانک مرکزی اروپا برنامه خرید چندین اقتصادی اثرات کلی اثر بر ثبات قیمت بود و مطابق با آن هدف.

“اگر یکی طول می کشد (حاکم) به طور جدی تر این کمی نگران کننده است چرا که اگر بانک مرکزی واقعا تا به حال نگاه به همه جوانب مثبت و منفی … آن را باید به تعادل قیمت آن ثبات دستور با تاثیر بر روی برخی از افراد برخی از وام گیرندگان ؟” او گفت:. “این امر تجاوز, در پایان, استقلال بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا. بنابراین من مطمئن هستم که آیا این خنده دار و یا آن را جدی — و سپس خطرناک برای استقلال بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de